Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Plac pro Terku a Sisi

Assezko, konečně se dozvíš, co že jsme to na Tebe chystali... Přejeme Ti, ať je pro Tebe dnešní den sváteční, ať se Ti vydaří všechno, co si přeješ, ať zvládneš udělat všechno, co máš v plánu, a k tomu hodně štěstí, zdraví a lásky.

Šárka
a všechna Tvoje pitomá děcka

(za skvělý nápad vděčíme Sisi, za skvělé zpracování Jimmi:)
Tak se takhle jednou večer, Trnka a Brnka zase sešly. Potkávají se každý den, samozřejmě. Jenže dnes, po těžkém odpoledním zážitku, který jim připravila jistá skvělá autorka jejich oblíbené povídky, pocítily snahu o vyjasnění situace...

A tak se vevši, jak je ona výborná spisovatelka pokřtila, jaly řešit aktuální palčivý problém...

Aneb úvaha na téma - Jak to ten Sev vlastně má?

Pobavte se...

Na radu Brnky ještě upozorňuji, že místy odpovídáme na již řečené pár řádků předtím... no jestli se v tom vyznáte máte malé bezvýznamné plus...:oDD Navíc je to i příznak toho, že už magoříte stejně jako my...:oDD

Vaše Brnka a Trnka

Šprýmařky Brnka a Trnka... Ehm, Sisi a Terka  se hlásí! :D :D :D

Rozesmějí,

roz(E)pláčou.

Jak to dělaj'? Nemám zdání... :-O

Ale je to k popukání! :D

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one