Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


"Inteligentní úvaha nad smyslem Života" - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8103"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Njn...
Ne jen tak všeobecně.
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Alé - něco konkrétnějšího...?
No jo, taky jsem podle toho dopadala a dopadla...smileysmileysmiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
To s opisováním.
Hmm a špatné je konkrétně co??
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Hmmm - to je špatné, špatné!

Co Tě riskování bude stát? Nic. Dostaneš pochvalu za správnou odpověď.
No, řekněme, že jsem k docenění této povídky dozrála... Ale co přiznám bez mučení je to, že se mi líbila už od začátku.

Teď by mě zajímalo, co mě riskování bude stát...smileysmiley

Bohužel já to měla horší... taháky by možná byly oblíbeným předmětem, ale vždy mě s nimi načapali, takže se jimi nestaly.
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Říkat mi, že jsi mou povídku někdy neměla pod kůží - to tedy hopdně riskuješ a jsi tudíž velmi statečná, dívtko!

Šárinka, ano! Šááárkóóó? Muhaha! Ta mě zabije.

Paměť - jó to znám. A co taháky - oblíbený předmět ve škole? Muhaha!
Ano, pořekadlo to velmi známé, ale ne vždy použitelné...smiley

Upozornění jsem možná četla, ale opravdu po mě chceš, abych si ho pamatovala... JÁ se svou pamětí (tohle ti potvrdí i Brnka), co si nezapíšu to nemám... bohuželsmiley

Navíc v té době, jsem tuhle povídku neměla ještě tolik pod kůží.smileyA co takhle Dl,Sl.. muhehesmiley a co Dural...smiley Ne??smiley Dobře vymýšlení přezdívek není má parketa, takže to přenechám Šárince..smileysmiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
To jsi si zase jistá moc, že věříš, že to k něčemu svěřuje. Zvláště pokud jsi četla upozornění, které jsem k povídce napsala. Měla jsi ho totiž číst...

Co se týče druhu - neprovokuj, Teréz, zvláště ne s kapitolou, která na vás čeká v Dura lex, sed lex - Merline, udělejte tomu nějakou zkratku! Nebo z opisování celého názvu zešedivím.

Že to bylo psáno pro pobavení... ehm, na každém šprochu pravdy trochu Ti něco říká, to pořekadlo, že ano, srdíčko? (Velmi svéhlavý, sveřepý, ironický a zatvrzelý výraz.)

Sisi, myslím, že jsem to myslela tak, že na Severusově orientaci absolutně nesejde. (Animované prostředí: Nad mou hlavou s divným výrazem se vytváří bublina, v níž je prázdno a do níž se dopisují tečky. Hodně - teček. Všechny tři tečky.)

Proč to chceš mít zaškatulkované jako konkrétní druh lásky? Neškatulkuj a negeneralizuj, užívej, dítě! (Ale nezneužívej!)
Poznámečka mimo - jistě, orientace není důležitá. Ale je zásadní pro druh lásky. Určité typy lásky jsou založeny na orientaci.

To říkám novinku, co? smiley Myslím, že Assezka to s tou poznákou myslela zase jinak - to o té Severusově "preferovanosti"....

Jinak to anděl řekl krásně... smiley
Assezko, bylo to psáno k pobavení, navíc většinou šlo o první věci, co nás napadly...

Výraz možná mohl být bohorovný, ale doufám, že k tomu byl i ten pomyslný "klid".

Mé "aby bylo o čem psát", bylo ironické, nikdy bych to takhle nenazvala s vážnou tváří, protože všechny tvé detaily jsou promyšlené a vím, že k něčemu určitému směřuješ.

Jsi autor a my si plně uvědomujeme, že to jak to skončí je tvou výsadou. A nikdy ti to nebudeme mít za zlé, jen proto, že bychom chtěly jiný konec. Konec je určený autorem a sebelepší nářky to nezmění, maximálně mohou ovlivnit autora pokud se nechá ovšem.

Právě to slovíčko "krandaj" mělo vystihnout, co tahle konverzace znamenala.

A jsem si vědoma toho, že není důležitá jeho orientace, protože k tomu, abys měla někoho ráda, není důležité jakého pohlaví nebo druhu je. U toho druhu naznačuju třeba psa nebo tak...smiley

Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
...na to bych se musela znovu poňát, abych pochopila, jak jsme to která myslely, ale na no teď nemám čas.

Neříkám, že jste úplně mimo. Jen že na Severusově orientaci nezáleží.
Skvělé, vše je při starém. Ja já bych byla překvapená, kdybys řekla, že jsme to pochopily. smiley

Pořád ti říkám, že na tvůj mozek nestačím.

Každopádně - v rámci zachování toho miniaturního kousku svého duševního zdraví (zlato, mlč, ok? smiley) doufám, že na konci vše pochopím, zapadne mi to do sebe a já budu konečně vědět, o co, u všech svatých, jde. smileysmiley

Ano, máš právo, samozřejmě. A tvá dobrá vůle je skvělá, já neříkám, že ne.

Rozhovory při ošetřování Seva... myslím ty, které jsi napsala TY, pitomé děcko.

A tomu webg. vážně nerozumím. smiley A když to nechápeš ani ty, tak pak už nevím... smiley
Jak se vám nemám smát za zády, když ten rozhovor nevedete i se mnou. Nejlepší byly části o Životě - ano, sebestřednost zapracovala - a pak... vaše závěrečné usměrňování se.

Máte pravdu, že v jeho věku v mudlosvké by už bylo jedno, jakou má orientaci, i kdyby se plazil o sarančeti.

A nechci říkat, že jste nepochopily, oč běží, když nevíte, že v tomto případě - i když jsme moc dobře věděla, že bruslím tenkém ledě - není vůbec důležitá Severusova orientace. Ale... nepochopily.

Terko, Život už dávno nepíšu tak, „aby bylo o čem psát“, píšu ho tak, aby Život obsáhnul, co měl a se vším, co jsem si k němu vymyslela. Právě naopak - napsala jsme už jen to podstatné.

Trochu mě mrzí, že se o tomhle vůbec spekuluje. I když jsem předem věděla, že to takhle skončí. Co se týká mého naznačování - může být mylné a může vás naprosto svést z cesty. Nechejte se tím ovlivnit jen minimálně.

A co se týká Tvé krásné pobouřenosti, Sisi, na první komentář jsem čekala přesně čtyři měsíce, kdy jsem byla rozhodnutá přestat s Životem. Myslím, že co se Života týče, mám plné právo udělat si s ním, co se mi zlíbí, i kdyby to mělo skončit jako „hádanka“, jak Tě napadlo.A to že beru ohledy na čtenáře je... jak bych to... ano - má dobrá VŮLE. Nikoli jakákoli povinnost, kterou bych k vám měla nebo mohla cítit.

Co se těch lásek týká - dělá mi radost, že aspoň TO berete vážně.

Terka uhodila polovinu hřebíčku do hlavičky, blahopřeji. Jen neprozradím, o které části mluvím, Terko.

A když nechápete, proč se brání tomu dát se dohromady, možná byste si měly znova přečíst všechny ta slova, která se právě k těmto pochybám vztahují...

A PROSÍÍÍM, chci vidět debaty „při ošetřování Seva“, prosííím!

Co se autorky týče - vyslechla vás s bohorovným výrazem.

Slovíčko „krandaj“ je moc pěkné slovíčko.

Ty, Sisi, ta administrace - jelikož jdou mé stránky, mělo by Ti jít přihlásit se ALESPOŇ do placu. Ke mně. To že to nejde je extrémně zvláštní.
Fakt magoři to se nedá jinak popsat... ještě se tomu tlemí.. beznadějní případi...smileysmileysmileysmileysmiley

A to nás láká...smiley
18.03.2016 23:08:18
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one