Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9086"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Terko, v pravý čas… Ale jóóó, když jinak nedáš, schválila.
Merline, tak o tvé odpovědi jsem se dozvěděla až teď, skvěle... pozdě, ale přece...smiley

Mraky by neřešila, hmm já nevím, co ty na to Brnko, přece jen trochu kecat bys do toho měla... ale nijak jsi se nad tím nepozastavila, takže v podstatě jsi to schválila ne..smileysmiley

Myslíš, jako že už je napsáno, takže s tím stejně nic nenaděláš... v tom případě, to je pozdě...smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Já nepovažuji své „nemám ráda popisy“ za kecání jí do toho. Kromě toho, že k ní to připlulo jako obvykle pozdě (že ano, Terezinko?), říkala jsem to jak pro psaní vlastních povídek, tak pro čtení. A je to můj, nikoli kohokoli dalšího, problém. Co mi vadilo - což už by mohlo zajímat všechny včetně autorky - byl dle mě nevhodně vložený popis. Ve stavu, ve kterém byla, by nejspíš mraky neřešila. I když… V každém případě je to na autorce. A já to nepovažuji dokonce ani za ovlivňování.
smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Výborně, to jsem potřebovala slyšetsmiley
blond... jsem blond
Ehm, kecat si do toho skutečně nechám.. ALE! Kdo říká, že se tím budu řídit..smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Trnka je jako já, já si do toho taky nechám kecat. smiley
Teri, nenech si do toho tak kecat!smiley Assezka popisy nemusí, ale není jediná, kdo čte tvoji povídkusmiley Mně se ten popis mraků líbil, také často pozoruji oblohu.
blond... jsem blond
Popisy nemusíš? Tak o tomhle faktu jsem skutečně nevěděla.smiley

No asi mi to občas ujede...smileysmiley (ty popisy)

Neříkej hop, dokud nepřeskočíš...smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Já vím, a taky smaragdová, stříbrná a diamantová…

Mraky – jistě. Hloubala o nich, zajímavé.

Ale což o to, popis se povedl, ale už spíš bych chápala, kdyby ses s nimi vytasila někdy… hm, prostě jindy. Nehledě na ten fakt že víš, že já popisy moc nemusím. A to mraky fotím ráda. Ale co do literatury – ne. (Jsem hrozná…)

Nemáš za co. :) Smíchy a nadšením. ;) Jo, myslím že to půjde. A že se Ti tahle povídka povede. :) 0:)
Assezko, ty jsi zlatá..smileysmiley

Takže o těch mracích (hmm, hloubá nad tím, jestli se to tak opravdu dá říct... no nedospěla k žádnému závěru, takže to tak nechá...)

Rozhodně si o nich "v duchu nepovídala" ani náhodou. Jen je vnímala.

Prostě k tomu mě dovedla jedna jízda v autobuse cestou domů, přesně takhle vypadaly mraky na obloze a já prostě jen jsem si je prohlížela a tak jsem se je pokusila i popsat, jak vidět asi se to zrovna nepovedlo... no což... "krčí rameny"Ano, má tam být "ji" jistěže... Vidíš to Brnko, tady máš jasný důkaz toho, že taky potřebuju betu, jak už jsem ti ostatně říkala...smileysmileysmileysmiley

Ass, díky

A no jen tak pro upřesnění, ten monitor a příslušenstí, jsi si rozbila zoufalstvím nebo smíchy...smileysmiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Co se v takových případech dělá…? No jde se za Brumbálem, Severusem Snapem a ty silnější povahy můžou jít k Luciusovi. A ti nejsilnější a nejhloupější/nejstatečnější k Voldemortovi.

OK, věřím, že by si uvědomila, že je okno na místě, kde by být nemělo, čemu už ale nevěřím je, že by si v duchu povídala o „jemných liniích ohraničujících jednotlivé mraky“.

I přesto, jak to bylo nádherné, cítila jako by na ni padaly a tlačily ji k podlaze. – skvělý dopad do kruté reality. Muhaha.

Opatrně poodchýlila dveře a vykoukla úzkou štěrbinkou, kterou tím vytvořila. Nikde nikdo. Ideální stav. – celou dobu čekám, kdy na ni spadne Sev.

Našli?! Ostatky?! Merline…

„Ale jistě, že smíte. Dovolím si odhadnout, že Severus vás více než rád doprovodí, nemám pravdu?“ obrátil se na jmenovaného. – NE, NEMÁŠ!

Merline… oni tu holku nebohou vláčí jak kus hadru.

„Neměla byste ten svetr ve starorůžové?“ zaslechl od „slečny“ Lefelle. (Salazare, proč zrovna růžovou. To nejsou na světě žádné jiné barvy... Například černá!!) – krása, krása, dokonalost sama! A taky tak nemá Ther ráda, když lidi o starorůžové říkají růžová? No každopádně myslím, že si budou se Ševiem rozumět.

Hele Ther – sice jsem tam viděla víc těch chybek, ale tak tohle by bylo asi dobré opravit: Jasně poznal, že si myslí, že ho chce otrávit. – když jí ten lektvar dával Severus, chtěl asi on otrávit ji, což by znamenalo, že to zájmeno má být ji, ne?

Mírně ho překvapila tím, že ho i proti těmto vyhlídkám vypila... – jo mě ani ne, možná by ses měl častěji dívat do zrcadla a zkusit jednou navléct růžovou. Nebo grepovou, muhaha. Seve, Seve…

Co jí však sloužilo ke cti, jak je letmo přelétl, viděl i černou. – jak se tomu říká… ó, módní ignorant! A navíc… tohle by přece jen měl nechat posoudit ženskou, že on zanevřel na barvy chápu stejně dobře, jako že ona je má ráda.

CHAHAHA! Drogérka, no jistě. To máš za to, Seve.

Tak půl hodiny nanejvýše... – mlátím si klávesnicí o hlavu.

Ale vypadalo to tak, že po použití jednoho z „šampónů“, protože to se tak rozhodně nedalo nazvat, by spíše měly vlasy vypadat, než aby jim to nějakým způsobem prospělo. – Tak tady už neutrpěla jen klávesnice a myš, tady utrpěl i monitor… (rychle sbírám kousky monitoru, které přežily, abych si mohla dočíst zbytek)

„Bylo na čase.“ – a bylo. A Brumbál tohle nemá šanci přežít.

Terko, díky za kapitolu, začíná se mi to náramně líbit. A díky i za věnování…
Nevadí.smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Promiň, Teri, fakt - mám Tvou kapitolu staženou a ještě jsem ji nečetla, což plánuji brzy napravit. Pak napíši, samozřejmě.
No tak to bys možná mohla mít šanci...smileysmiley

Jj nákupy, kdyby mohl tak zdrhne...smileysmiley

Díkysmiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Chlap na nákupech, to se ti povedlo, Teri!smiley

Tak si říkám, možná by vzal Severus na milost i mě, černých triček mám dokonce několiksmiley Ale růžových přibližně stejný početsmiley
blond... jsem blond
01.08.2009 11:45:56
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one