Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Cтранной каникулы aneb Podivné prázdniny.

Povídka je v současnosti ve stavu dokončeném. :)

Podivné prázdniny.doc  936.45kB
Ač to říkám nerada, stejně vím, jak se kopíruje a tak - tak Vám to usnadním a dávám sem celý soubor Podivín. :) (Občas i s mými kecy ;))
Na ff.ph.netu  Den šedesátý první.

Ehm, přijímají se výpomocníci - zn. vrazi. Číémž chci říct, že každý, kdo si umí spočítat, co jsem provedla, když budete mít i den 64, chápe...

Na ff.ph.netu Den padesátý sedmý

Omlouvám se, že dnes tak brzo - vysvětlení na ff.ph.netu.

P.S. Harry zase šílí, však víte, co... ;) :D

Na ff.ph.netu Den čtyřicátý šestý.

Nemusíte mi říkat, že jsem úžasná, přezdívka génius mi bohatě postačí. *na hlavu si narve korunu, nikoho se neptá a v očích má ďábelský lesk*

Na ff.ph.netu Den čtyřicátý druhý.

Jste tady stejně nezvedené jako děvčice na fanu... Takže i Vám - vy nezvedené, nezvedené obhájkyně Severuse Snapea! Jste ale úplně příšerné.

Na ff.ph.netu Den čtyřicátý první.

Jak píšu na ff.ph.netu - zase jedna přelomová, proto je taky delší. Děkuji za komentáře, oblíbenost povídky, byť mě mrzí, že tím upadl Život v zapomnění, za tuhle povídku jsem ráda.

Děkuji té, která i v době, kdy má nejmíň času, prochází mé výplody a největší provinění a vylomeniny opravuje – děkuji lásko. A děkuji Vám, mí stateční Komentující s velkým Ká. Moc si nenadálých oběvivší se komentářů cením. :)

Na ff.ph.netu Den čtyřicátý.

Trocha promluvy do duše…

Měli byste se umoudřit, zlatíčka. Podivíny budou dávno dokončeny, kdy Život bude pokračovat. Chci jen, abyste si to uvědomili dopředu a zavčasu. Aby pak nebylo příliš pozdě. (Miláčku… Já jsem ale TAK chytrá… Já vím, promiň. Ale mělo by Ti být ctí… mně je. :) Tj. sorry, že to už pomalu vypadá, že se opičím. A ono je přitom pravda jen z poloviny.)

Na ff.ph.netu Den třicátý devátý.

Jinak... Věnuji tuto kapitolu Novojičínsku - Studénce. Držím pěsti a doufám, že už se to nebude opakovat. I když... :(

Zastihlo mě to nepřipravenou po cestě na výlet a můžu Vám říct, že jsem z toho byla... fakt odrovnaná. Doufám, že se to Vás ostatních nijak blíž netýká, protože... Achjo, pěkné čtení.

Na ff.ph.netu Den třicátý osmý.

Dnes o něco málo dřív, protože ještě pořád plánuji aktualizovat Život. :) Doufám, že nevadí...?

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one