Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8569"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Fajn, nie je všemocný (ak to teda na Harryho nehral) som hnusná, ale pochybujem, že povedal všetko čo vie. A nepochopila som to s tým krémom, cesnakom a zviazanými očami. Ale asi sa to dozviem neskôr? Skvelá kapitola, mám rada keď sa niečo deje. Aspoň netrpím :)
ZJTrane
Jimmi, dík za koment.

Dada - ;)
:-)
Díky za kapitolu.
... časem...smiley
smiley Víš, jak jsem říkala kdysi Jim, že je to můj názor na kouzla v HP? No... tak tak, jak jsem to uvedla, je to podle mě ještě zjednodušené. ;) Ale více o tom v Životě.smiley
Aha, brala jsem to tak, že jsou tato kouzla tak složitá, že kouzelníci obvykle umí jen ta, která jim mohou zachránit život, do toho samo sebou oprava střechy nespadásmiley

Jo vyhrála jsi nad Housemsmiley
07.01.2011 15:06:45
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one