Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5270"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Za Á, Tef, pěkný pokus. Za Bé, Tef, díky a neukamenuji, i když mnohé svádí slovo Neukamenovat k opačné činnosti. ;) Mně kupříkladu nevadí vůbec a nevím, co proti němu mají ostatní. 8-)

V každém případě (jéé, já jsem ale TAK mnohonásobná tetička a to bez přičinění jiných vlivů než těch svých!) robátko za mě zulíbej, poškrábej ho na patičce a na hlavičce; že teta zdraví! :D

P.S. Pusa doletěla stop Posílám druhou od sebe stop
Assezko, můj malej slaďoučkej zvrhlík z mého břicha ti posílá sladkou pusinku a vzkazuje: "Přestaň nervovat mojí maminku, tak stupidníma hádkama mezi těma dvouma blbounama a koukej napsat něco co mojí mmaminečku potěší, protože se jí z toho začínají tvořit obří vředy a mám strach, že mě napadnou v mém jinak bezpečném útočišti, v kterém bych pár měsíců pobil bez jakýchkoliv obav o můj žovit...Díky teto." smileyCož nesmíš od mého drobka brát jako nátlak, to totiž není vůbec žádný nátlak, jenom trochu menší citové vydírání...smiley
12.08.2008 07:17:14
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one