Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1377"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Aha! Tak Snape používa mágiu na udržanie potravín! Takže to bude celé nejaký podvod zase snaha chrániť Harryho ale bez jeho vedomia? Porazí ma ak je to tak. A keď už sú spolu v prirazených posteliach a v objatí, prečo si trošku trošičku neužijú pre radosť svoju ale hlavne pre radosť perverznej čitateľky?
ZJTrane
Hello! :D Co Ty tu?smiley ... Nebude, jednu dobu jsme o jedenáct.smiley ... elegantní? smiley Občas bych ani neřekla.smiley ... co do toho pleteš Brumbála? Brumbála mám ráda, ale JINAK než Severuse.smileysmiley Flamel... nevím proč, ale byly tam tři paprsky (možná dva), kdy jsem ho měla ráda. Ale jinak ho neprožívám, ba dokonce nemusím.smiley Byl dobrý - that is all.
Povídka s Harrym několik let po škole je mnohem elegantnější řešení než to, které vymyslela dvojčata. A co se týče Brumbála, to je zase druhý extrém věkového rozpětísmiley (i když na Nicolase Flamela nemá:)

Mimochodem - vždycky to tak bude. S tím naším věkem smiley
blond... jsem blond
... budiž i mu země lehká...
TO ráda slyším.smiley(To já slyším VŽDYCKY ráda.smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley Mimochodem - víš že až do Tvých narozenin jsme zase přesně o deset ročků?smileysmiley) Hm, jinak... takže postaršit - jako třeba v Životě?smiley Tak nějak jsem si právě uvědomila, že tam taky spali vedle sebe.smileysmiley

A drobnůstka - dávej si pozor, aby to nedopadlo jako s Fredem a Georgem (budiž bratru země lehká) - postaršovali a postaršovali, ale na Brumbyho neměli.smiley
Hmmmmsmiley Akorát bych si Harýka musela trochu postaršit. Přece jen, nejsu na až takové zajíčky smiley (ty jsi výjimka:)
blond... jsem blond
Jo... Já Seva, PŘÍPADNĚ oba - a to bych tedy nežehrala, kdyby to byli oba.smileysmiley
OK.

No... jak to říci? Já se nějak nemůžu rozhodnout, asi bych si je nechala oba dva smiley
blond... jsem blond
Od nich od obou nebo jen od některého určitého?smiley Ehm, do shoutu jsem zbytečně nepsala, že nevím, jak Ti pomoci - OK?
Také bych se neodtáhla. Ze SVÝCH vlastních sobeckých důvodů smiley
blond... jsem blond
07.01.2011 14:24:24
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one