Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8895"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
smiley Srandistko...smiley
Sorryyy! Ono mě to nějakým nedopatřením odhlásilo a já jsem si toho nevšimla!
blond... jsem blond
Kdy bude další kapitola...smiley
To víš, že nechci.smileysmileysmiley Prostě ale trgédie se píší lépe - uznávám. A já nejsem výjimkou. Škoda. Aspoň kdyby mi šly daleko lépe happy endy, BYLA bych výjimečná. Neznáte někoho takového, kdo by se na happy endy specializoval? Bych si hi přečetla.smileysmileysmileysmiley

(Kdy bude další CO?smileysmiley)
Čtyřlístek a slátanina?! To snad ani nechceš myslet vážně smiley

Jinak... já bych se zeptala, kdy bude další, ale má to v mém případě smysl? smiley
blond... jsem blond
smileysmiley
"Ja už som raz taký."povedal škorpión.smiley
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Jsem si ale plně vědoma toho, že to i přes tento fakt na Tebe stále působí rušivě. smiley
Čistě hypoteticky jsi (asi) potvrdila moji čistě hypotetickou doměnku (viď můj první koment zde)smiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Ale poučůůůj, poučůůůj...smiley Ehm - jen nechci. Ale... o ,,mám je ráda" budu vážně spekulovat. A co když Ti i povím, že je to účel?smiley ČISTĚ HYPOTETICKY, jak jinak, že?smiley
V tom případě ... hezké trosky smiley. No nahradit ty dvě slova by si, myslím, zvládla, jen nechceš/se ti nechce/máš je ráda ... nevím a zase sklouzavám k tomu, že ti chci radit a k tomu fakt nemám sebemenší operávnění, takže to nechme, jo?

Na vylepšení slovní zásoby znám recept - hodně číst, ale nejenom ff, ale všechnu světovou literaturu.

Bože, já musím stále jen poučovat,... Kayo, sklapni už! A Kaya sklapla.smiley
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
To Ti opravdu děkuji, máš tedy za to dárek… u mě. :D XD (BUDEŠ mít, až ho zveřejním.) I když mě občas mrzí, že pokud se někdo chce zeptat, kdy bude další, dělá s tím takové ciráty, že dřív než se opravdu zeptá, já přidám. Při tom mě by to opravdu potěšilo, kdyby se ten někdo zeptal. Viděla bych, že je zájem… Ale dobře – vy jste dospělí (převážně) a víte, proč se neptáte. S čímž jsem se jakž takž smířila. A pokud ne, bojuji s tím sama se sebou – vnitřně se užírám. Zápasy vskutku zábavné. A pak mě z toho chytne depka a máte další kapitolu. XD A PAK se divte, že to dopadne, jak to dopadne… S tím stíháním… co říct? Chápu? Chápu… Nejradši bych zrušila práce a školy a psala a psala… ale to by pak nebyly náměty a nevznikla taká slátanina, jakou určitě Za všechno může čtyřlístek je. Ale mám tu jednorázuvku ráda, byť jsem ji od té doby nečetla (což mi připomíná, že jsem tam asi měla něco opravovat O:-X XD).

A slovní zásoba – JAK MI TO MŮŽEŠ NĚVĚŘIT?! Si Ty vůbec normální?! Má slovní zásoba je v troskách, tak nevím, co máš! XD
Dík, že jsi mi tu moji otázku připoměla smiley - bylo to poprvé (vůbec) a naposled (doufám), co jsem se to zeptala, dlouho jsem se na to odhodlávala smiley. Aspoň vidíš jakých obětí jsem kvůli tobě schopná smileysmileysmiley.

S tím časem je to o tom, že já nestíhám vůbec, stahuji si to do wordu, ale ke čtení se dostanu až někdy večer i to ne každý, ale myslím, že máš i čtenáře, kteří to zvládají hned jak to tam dáš smiley a jim ten čas vyhovuje.

A s tou slovní zásobou ti to nevěřím ...smiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Jim – děkuji. :)Kayo – :D

XD No… odpověď máš v další kapitole.

Délka – děkuji. Právě s délkou (nikoli této povídky) svádím nyní urputný vnitřní boj. Držte mi palce, abych to přežila ve zdraví. Jak už jsem řekla – bylo mi řečeno, abych se uměla vyjádřit i jasně a STRUČNĚ.

Odhodlání a výdrž… je to na be-e-e-ednu. Ale nestěžuji si. Sama jsem si to způsobila. A velmi prozřetelně se teď sama sobě vysmívám. Ale pšššt. ;ú

Hm… ta otázka mi není pokládána často. Naposledy jsi mi ji, myslím, položila Ty a to u Života. Hm. Nebylo to zlé. Ale fakt nevím… a čas a náhradní a náhradní náhradního jste si stanovili sami, takže… O:-)

K poznámce: Omlouvám se. Ale polepšit se nemíním. To víš… nemám moc dobrou slovní zásobu, takže… ekvivalent nevymyslím. O:-) >:-Đ (I to proměnění možná hrozí… O:-) Ale to už je o jiném. XD)

Děkuji mockrát!
Aj, hoci aj dnes. Vcera nam nesla elektina. Paci sa mi to.
Tak už jsem tady. Pěkné, pěkné. Líbí. Na konci této kapitoly jsem byla málem dojata. Harry je prostě miláček, ale Sevi to bere statečně.

A protože když jsem byla malá, o prázdninách jsem si v lese stavěla v lese chaloupku stylem „co les dal“ a tak vím , že to vůbec, ale ani trochu není jednoduché – soucitím s Harrykem a Sevikem. Doufám, že jim při trochu silnějším vánku nespadne na hlavu, tak jako ta moje mě (a že to mělo nasledky …:oD).

A je dobře, že délku kapitoly přizpůsobuješ tomu, co se děje, nevadí, že některé jsou kratší. Vyhneš se tak tomu, že by jsi zbytečně tlachala o nepodtatném (to kdybys zvýšila kvantitu na úkor kvality, ale protože se tak neděje slova „zbytečně tlachala o nepodstatném“ si, prosím, neber osobně a neřeš :o).

Obdivuji tvoje odhodlání a výdrž přidávat každý den, je to super (i když já teda vůbec nestíhám, ale to neva). A to každodenní přidávaní má ještě jednu výhodu – vyhneš se tak otázce „A kdy bude další?“ (No výhoda by to nebyla, kdybys tu otázku měla v oblibě. Možná, že jen mě dohání k šílenství, kdykoliv ji vidím. Vrrr.)

Ještě malá - velice subjektivní – poznámka: příliš často používáš slova „nenávidí“ a „netopýr“ … jo, já vím, je to záměr, ale na mě to už působí zlehka rušivě. Sevi se nakonec na toho netopýra promění (i když … já tyhle zvířatka celkem ráda … :o).

"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
04.08.2008 16:47:59
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one