Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4738"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Aj škodoradosť je radosť :D Vážne nechcem byť zlá, ale Harryho "opálenie" ma vážne pobavilo. Škoda, že neplánuješ v tejto poviedke z tých doch urobiť pár,ale možno je to takto ešte zábavnejšie.
ZJTrane
Oh... děkuji. To mně vůbec nevadí.smileysmiley
Tak Hopkinssmiley

Vím, že komentáře přidávám už téměř po sezóně, ale stejně si je neodpustím.

Slibný začátek smiley
blond... jsem blond
smiley Díky Ti.

Nějaká zvědavá, ne? A kdo Ti vůbec nakukal, že to mám předepsané dopředu?

Moja dovolenka je mé psaní. Nemusíš se bát, na dovolenku nejedeme my ani já. ;) A rozhodně pak ne třeba na týden. I když jsme měla v úmyslu dát nějaký řád v tom případě, že nestihnu přidat ani kolem šesté, ani kolem 21. - 23. hodiny. No... zatím nemusím, tak mlčím. ;)

Děkujme Jim za tip! Mám to. O:-) A děkuji... link samozřejmě dám, když už jsem si vymyslela formu.
Tak som ti nechala odkaz tam. Mohla by si na začiatok každého dielu dať link na ff, je tam lepší formát písma, ale tu ke zas lepšia farba. No vyber si. Držím palečky, na koľko dní to už máš pripravené dopredu? Čo keď pôjdeš na dovolenku?
07.01.2011 00:34:22
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one