Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1334"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
VE skutečnosti snad nee, ale trochu jiná je. A děkuji...smiley
Já jen... že se mi zdálo, že se do tebe všichni pustili, že je ta kapitola jiná a divná... ale ona ve skutečnosti tak moc jiná není.
blond... jsem blond
Jé, díky Šárko. Shrňme to - každému vyhovuje něco jiného.smiley
MNĚ se tato kapitola líbila moc smiley Právě proto, že je z jiného pohledu, je výtečná smiley
blond... jsem blond
Assezko, nějak mi to do toho příběhu nezapadlo. Prostě to na mne působilo, jako když si někdo přečetl Tvojí úžasnou kapitolu a svými slovy ji převyprávěl.

Taky jsem se těšila na srdcervoucí uzdravování.......
Jak se na to tak dívám hrubým okem odborníka, myslím, že s povídkou budeš asi vcelku spokojená... Dále - já neustále říkám: pokud chceš povídku dle svého gusta, musíš si ji napsat sám... A konečně: horečky a blouznění jsem už vážně pitvat nechtěla... s ohledem na to, že jste si toho v Životu užili až až...smiley Každopádně moc děkuji za námětnou... Námětu plnou... zkrácenou fantazii. ;) Škoda jen, že k tomu začínám vymýšlet příběh.smileysmiley
No když to chceš vědět ... smileysmiley.

Ještě bych se trochu pitvala v Harryho pocitech, když by si uvědomil jak je pro něj Snape důležitý, ten by se zmítal v horečce na pokraji života a smrti, v blouznení by mu prozradil nějaké vzrušující tajemství ze své minulosti, Harry by byl šokovaný, ale musel by dělat jako že o tom neví, Snape by se jakž-takž probral k životu, ale byl by moc slabý, Harry by se o něj musel starat a řešit spoustu věcí, musel by se popasovat s tou zodpovědnosí, aby oba přežili ... a tak ... prostě telenovela smiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
smileysmileysmiley Přítelkyně by Ti odpověděla protoč (ale já nejsem tak zlásmiley). Částečně... řekněme... protože nemáme na práci JENOM to...smiley Pak zajisté v to mhraje roli i to, že jsme to přeletět mohla, neb to píšu a poté...smiley... zajímalo by mě, cos na tom chtěla rozřešit...?smiley Oba žijí, buď ráda! Dobře Ti radím.smiley
Tak krásně rozpracovaná dramatická situace z předchozího dne a ty jsi ji prošla rychlostí blesku. Proč?smiley
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Že by? Tak já se zeptám mamky, jestli to za mě náhodou nepsala ona: ,,Mamíííííííííííííííííí?“

No tak prý o ničem neví… :)

Jiná… jiná je tím, že jsem to psala jakoby z nadhledu jednoho momentu toho večera…? ;) Ano, vím, že je trochu jiná. Ptám se: je to takhle špatně jinak? Zvláštně jinak? Nelibozvučně jinak nebo dobře jinak?

A jinak jinak: domníváš se, že Severus moc poučuje? :)
Zvláštní, jako bys tu kapitolu nepsala ty. Přečtu si ji ještě jednou. Je jiná, jen zatím nevím, jak jiná. Ale abych nebyla nevděčná, dostala jsi mi do příběhu. Obávala jsem se, že když tě o to požádám, tak je necháš aby našli nějaké užitečné domácí zvíře a to pojmenuješ Kys.... Třeba kozu, měli by pak spoustu činností, dojení, stloukání másla, výrobu sýru, odtučněného jogurtu......smileysmileyTaká další, téma k hádkám a k tomu aby Severus mohl poučovat. smiley
04.08.2008 17:18:47
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one