Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2500"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Je mi z toho smutno, že sa ešte aj po tak dlhom čase čo sú spolu odkázaný jeden na druhého k sebe hnusní a stále hnusnejší. Ale je to úplne skvelá poviedka, žiaľ (nemyslím to v zlom, žiaľ pre mňa) taká uveriteľná, že by to tak naozaj bolo.
ZJTrane
ALE! Mohla bys podle toho pak uvádět příklady, u čeho vidíš, že dělám pořád tu samou chybu...:) O:-) Až bude čas. ;)
To bychom mohly.smileysmileysmileysmileysmiley(Ale to mi asi musíš ukázat nejasnosti - víš, že já nevidím.smiley)
To ti vybírám to, co mě praští do očí.

Občas nějaká ta čárka... to nemá cenu rozpatlávat teď a tady - k tomu si musíme sednout a probrat nejasnosti spolusmiley
blond... jsem blond
smiley opraveno, děkuji. Mimochodem - to mi vybíráš to NEJHORŠÍ, nebo...?smiley
Chuť se prát je s T, ne s D smileyJinak k diskuzi na ff.ph: Proč nemáme rádi Harryho? U mě je to jednoduché: protože se choval jako spratek, teď už je sice přijatelný, ale ještě jsem mu neodpustila ten dřívějšek...
blond... jsem blond
07.01.2011 12:23:59
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one