Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2774"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pred hodinkou som dočítala "Posílám Tě na věčnosť", potrebujem trochu rozveseliť, tak myslím, že prázdniny by mi mohli urobiť dobre :D A prvá kapitola zabrala, idem na ďalšiu.
ZJTrane
smiley Vítej Dado (jak se skloňuješ, pro Merlina?!).smiley Já jsem taky skončila někde tam... ale naběhla jsme trochu u té historie. Inteligentnější než já se dostali dál, ale mě to pro většinu připadalo přijatelné, zaseknout Harryho pochody právě na těchto dvou vynikajících slovíčkách, a tímto i děkuji stránce, od které jsme si tento popis vypůjčila.smileysmiley
hmmm...

ja som sa tiez stratila niekde u karvy a langskipy smiley
V tomhle jsem jako Severus. Voda by šla, jen kdyby nám nezrušili koupák.smiley
Assezko,

docela jsi to hezky rozjela. No abych se přidržela atmosféry "rozplula". Jediné co se mně až téměř osobně dotklo byly Severusovy žluté zuby a jeho zkažený dech. Jinak skvělý!!

Jen ještě malá technická, nějak se mi blbě čte tenhle druh písma, šlo by s tím něco udělat?

Jo a taky malé pošťouchnutí : Nezapomínej, že k prázdninám patří, taky voda, vzduch a zmrzlina, nejen PC. I když co to plácám, budu netrpělivě čekat na každou kapitolku.
Súhlasím s Kayou. Aj so zamestnancami, aj o tom ako chcem k moru. A samozrejme veľké ďakujem za novú poviedku. Mne už tam chýba len taká drobnosť ako je Dráčik, ale prežijem a moc, moc sa teším na ďalšiu.
smiley
Assézo ( smiley ), potěšila jsi mě. Prázdninová kapitolovka. Já už můžu o prázdninách leda tak snít (asi jako ostatní zaměstnaní here, že?), takže si to užiju aspoň takhle. A díky za věnování smiley.

Hmmm * zasněně přivře oči * , plachetnice … . Plachetnice miluji a je mým snem se na nějakou dostat (i když za takovýchhle okolností jako Harry a Severus - nevím, nevím smileysmiley).

Jsem úplně zamilovaná do té z filmu Na palubě Jednorožce (Voyage of the Unicorn). Krásná, magická, bezpečná. Tak si představuji i Nef.

A jsem zvědavá co si pro Harryho a Seviho všechno nachystala.smiley

Dnes jsem toho moc nenaspala, tak jsou moje vyjadřovací (ne)schopnosti dosti chabé, tak raději končím.Já chci k mooořííí! smiley

"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
07.01.2011 00:10:33
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one