Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7685"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Milujem Severusa v takýchto situáciách. A trošilinku ma potešili aj slová Petúnie, aj Harryho reakcia na rozbitý tanier. A hlavne som rada, že Harry ide k Severusovi. Škoda, že si pre nich nenaplánovala niečo krajšie smileysmileysmileysmileyale aj tak je to úplne úžasná poviedka.
ZJTrane
Jimmi, já končím prvého septembra. ;)

Synu, nesledovala, nejsem a netajila... Nebo bojovnice jsem, ale nemám k tomu školení. Nicméně se dennodenně peru se životem.smileysmileysmiley
Mamko, tahle kapitola se ti povedla, ta rána sedla pěkně. Že tys sledovala olympiádu, nebo jsi bojovnice a do teď jsi nám to tajila?
Že neskončíš 31.augusta. Čo takto podivný školský rok? Bolo to skvelé!
I nás samosebou těší taková dcerunka... A ještě víc, že můžeme Severuse posílat strašit.smileysmileysmileysmiley
Děkujeme -> ode mne máš *purle*smiley
Tedy maminky, samosebousmileysmileysmiley
Děkuji, lepší mamku jsem si nemohla přátsmileysmiley
... ehm. Pošlu ho STRAŠIT.smileysmiley
Moc děkuji, Kyselinko.smileysmileysmiley

Já ho na ně pošlu, dohodnuto?smileysmileysmiley
Skvělá kapitola, kdyby tak Severus mohl vrazit tomu rektorovi co dělá s mým odvoláním Merlin ví co.Myslím že Verona víc bolela ta rána pěstí, než kdyby ho praštilo nějaké kouzlo. Holt na hrubý pytel hrubá záplata. Jen jsem si nikdy nedokázala představit Snapea jako ruku, potažmo pěst spravedlnosti, ale slušelo mu to. Moc smiley

07.01.2011 16:15:59
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one