Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8456"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley To si vyříkáme. ;)
No dobře, tak ještě jednu si přečtu, i když tahle měla dnes být poslední (potřebuji se pořádně vyspat, když budu o víkendu trpět v prácismiley). Při rozhovoru s Brumbálem mi naskočila úplně jiná scéna z úplně jiné povídky, kde se hovoří o kousání do zadku smileysmileysmiley
blond... jsem blond
Jo tohle - ne, my máme (snadsmiley) Petera Pettigreva.smileysmiley Ale díky.smiley
To byl asi 100% Potty, ale podívám se. ;) Díky - kéž by Vás bylo víc, co mi hlásíte chyby.smileysmiley
Hezky, idem na dalsiu. Mas tam preklep Petera. Asi Petra, ale moze to byt aj Pottera. Trochu ma to zmiatlo. Diky za kapitolu.
smileysmileysmileyJsem zlá, zlá, zlá jsem.
S loktem opřeným do opěradla křesla a dlaní zdviženou k nebesům začal vysvětlovat.smileysmileysmiley Mami, to si z nás střílíšsmileyVčera muž v klobouku a dnes se nedozvím co má Brumla na srdcismiley Ó to je mučení čtenářů a na to by měly být zákonysmileysmiley
29.08.2008 22:05:20
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one