Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Den šedesátý druhý – Kurz sebeovládání, výchova nevychovatelného a další drobné patálie. - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3767"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Mala som taký strach, že sa zase pohádajú, že Severus ho zase urazí a Harry to nezvládne. Ďakujem, že to dopadlo tak krásne.
ZJTrane
Kaya - díky Kayo.smiley

Šárko - tako dobře...smileysmiley(smileysmileysmiley)
Miláčku, jak jsi mohla přijít na takový nesmysl, že bych o tobě pochybovala??? Urazit ses v žádném případě neměla smiley
blond... jsem blond
"Zaměřil se na své schopnosti. Na svou magii. Na své nitro, uvnitř kterého pulzoval jakoby malý, ohnivý fénix - stejně nezdolný, stejně živý, stejně silný." Krááásnééé smiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
No, zlatíčko, jako ve škole. :) Jo, řádila. A ano, je to známka něčeho – že nepředpokládám, že se v dohledné době dostanu něco předělávat. A tohle mi padlo do oka, abych tak řekla…

Takže poslední nový vzhled před dlouhou odmlkou.Úvahou myslíš, předpokládám, ty opravdové úvahy, nikoli povídky? Děkuji za zájem, ale tyhle úvahy jsou… abych tak řekla… nevypočitatelné. A abych řekla další nepříjemnou pravdu – teď vážně dost dlouho nemusíš úvahy sledovat.

Když budu psát, bude to Život a budou to Zápisky. Nepočítám s jednorázovkami : Povídkami ani s Odbočkami.

Popravdě ani se Spisovateli, kteří ostatně byli tady právě proto, abyste se mohli bavit i beze mě a mých aktualizací – pokud nastane doba jako tato.A popravdě Challenge, do něhož jsi zatím přispěla jako jediná – za což děkuji – tak s touhle soutěží… počítám jenom proto, že tam můžu dát klidně tři měsíce čas na to, abyste mi něco pěkného napsali pro změnu VY – jako Ty tu skvělou povídku. Vlastně… mohla bych Ti ji už teď poslat opravenou, abys to pak za těch 14 dní mohla v klidu uveřejnit na fanu, že? ;)A Duel… na ten se opravdu jako na jediné těším, protože zaprvé – za což jsem až dnes Šárce moc a plně vděčná – jste zvyklí na to dostávat Duel až po nějakém dost dlouhém odstupu. Je krátký (krátké kapitoly). A píše ho se mnou Vaše mamina…A je pro mě nyní opravdovou oddechovkou v tom, co píšu a co čtu. A začínám mít podezření, že mám k němu nezdravý vztah. XDAle víš, co? Už jsem se moc rozjela – jdu Ti radši poslat ten mail.

Ehm – tak to tak vypadá… samozřejmě, že Bratry čtu taky ráda. Moc ráda. A budu moc vděčná, když se prozatím ujmeš tohoto úseku, kdyby tam chtěl někdo dělat nepořádek. ;)

S láskou jsem domluvená, že když, tak sem zaskočí, aby mi nezrušili stránky. (Popravdě nevěřím, že se sem nedostanu TAK dlouho, ale jeden nikdy neví…)

Ale budu ráda, když se podujmeš Bratrů, můžu Tě o to poprosit? ;) Protože si opravdu myslím, že se o ně staráš tak pěkně, že si to zasloužíš – dáváš Bratrům papání, vybaluješ jim plenky… :D ;)

Děkuju
Jak bylo ve škole, lásko? Vidím, žes tu "řádila" Je to známka něčeho, nebo jen tak?Jak to tak vypadá... život jednoho studenta...♀ Mohla bys napsat nějakou úvahu na toto téma, nějak jsi dlouho žádnou nenapsala. Ráda sleduji tok tvých myšlenek, Tedy těch co nám poskytneš.

Ouch, děkuji, lásko.smileysmiley

NE - nemám nic. A...to bylo na Šárku. ;) :D JAko že o Harrym ne, ale o mně.smileysmiley
Urazit, proč?Jo už máš ořezané tužky a naleštěné pravítko? Zlom vaz! a kdyby něco, tak věz, že nás máš kdykoli k dispozicismiley
Díky Kys. ;) No a teď jsem se asi měla urazit, žééé?smiley
Vedou si ale ti naši kluci skvěle, cožsmileysmiley Skoro jsem se dmula pýchousmileysmiley skvělá kapitola, mamismiley
No jo, o Harýkovi přece nikdo nepochybuje smiley
blond... jsem blond
smileysmileysmileysmileyA taky nepustí - je to borec.smiley
To bylo napínavé!

Hm, Brumbálovo tajemství nepustil, škoda smiley
blond... jsem blond
07.01.2011 17:39:54
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one