Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Na ff.ph.netu Den sedmý.
Celý jeho den se točil kolem dřeva. Dřevo sem, dřevo tam. Tohle rovnou můžete vrátit tam, odkud jste to přinesl, Pottere. To si ze mě děláte legraci, ne, Pottere? – Divil se, že to tomu netopýrovi nehodil už dáno na hlavu.
Jak ho nenáviděl!
Další problém byl s potravou – vyřešen, když mu Snape ukázal, co z plodů může trhat, co jíst. Upřeně se na něj tehdy zahleděl; upřímně doufal, že mu neukázal na něco, čím by se mohl skutečně otrávit.
,,S vaší inteligencí, Pottere, bude nejlepší, když mi to pokaždé přinesete ukázat,“ probodl ho Snape pohledem a zase zmizel.
Voda – byl rád, že tady zaprvé rostly i kokosy a zadruhé, že je umí Snape otevírat.
Sám se o to pokoušel celkem jednou - stačilo.
Ale i tak cítil, že jeho žaludek proti samému ovoci a sladkému protestuje. Zase ale lepší než být o hladu.
Povzdechl si, hledal. A hledal a tak dále… A tak neustále dokola.
Pot z něj lil,byl neskutečně unavený, ale hledal, dokud mu slunce nenaznačilo, že za chvíli půjde spát – až tehdy se směl za Snapem vrátit.
No ,,směl“… samo sebou… Harry ho nebude poslouchat… NIKDY.
Vypotácel se z lesa s tou ,,správnou várkou dřeva“ v náručí.
Celý zpocený. Ale potěšilo ho, když viděl, že na tom Snape není o moc lépe. Ve skutečnosti si říkal, že jestli si tady jen celou dobu posedával nebo tak, odmítne mu to pitomé dřevo nadále hledat.
Ve skutečnosti si Harry všiml, že dřevo jím přinesené Snape celou dobu opracovával.
,,Tady máte poslední,“ hodil před něj dřevo s takovou neúctou, až se na to Snape zamračil, něco zafrflal.

Oheň už byl rozdělaný, když přišel. Harry zavětřil něco… nějakou vůni…
,,Na to ani nesahejte. Jestli chcete, ulovte si,“ s tím se na něj Snape ošklivě usmál. Harry pokrčil rameny, zamířil do moře – doprošovat o rybu, kterou si může ulovit sám, se nebude.
Ale ejhle, ty kluzké potvory nebylo tak snadné ulovit – ne tak, jak se zpočátku domníval.
Cítil na sobě neustálý Snapeův pohled. O to víc, o co se Snape Harryho počínáním nyní bavil, ho Harry nenáviděl.
Ke konci se ,,smiloval“, křikl na něj, aby přišel, že mu ,,tedy dá“, ale Harry se na něj jen nenávistně podíval. Lovil ty odporné ryby, které mu neustále proplouvaly skrze roztažné prsty, dál.
Když začal odliv, Harry měl na prstech pomalu ale jistě se rýsující, bolavé varhánky, vzdal to. To už oheň dohasínal, Snape spal.
Harry riskl jeden pohled k tábořišti. Byla tam ještě ryba. Zbytek… Okousaný od Snapea. No fuj!
Ale veškeré argumenty proti se zbortily s hlasitým protestem žaludku.
Připlížil se jako zloděj, rybu dojedl – spíš ohryzal až ke kosti. Po prvním kousnutí shledal, že není dobrá, jenže vše bylo lepší než to, co jedl do teď.
To, že ho Snape celou dobu pozoruje, si uvědomil, až když na něj nepokrytě čuměl. Elegantně odtrhl poslední kousek masa z kosti. Šel se uložit, při čemž prohodil: ,,No výborně, pane profesore, a teď držíte stráž vy. Co kdyby se něco vynořilo z lesa?!“ s tím, aniž by se na něj podíval, si lehl a okamžitě usnul.
Snape jen z části pobaveně, částečně nevěřícně kroutil hlavou.
Ale jistou logiku to, co Potter řekl, mělo. Tak – s povzdechem – se posadil, rozhlížel se kolem, jako by (ospale) čekal výpad.
Až už mít otevřené oči nevydržel a k ospalému Potterovu zvedání a klesání hrudi v pravidelném rytmu se přidal také jeho ustálený dech. Měl na to po tak dlouhém a náročném dni – v čele s korunovaným-bastardem-Potterem – nárok.
Nemyslíte?
16.03.2013 22:45:51
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one