Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Den třicátý čtvrtý – Trocha času pro sebe.

Ať nad tím Severus rozjímal sebedůkladněji, všemožně to obracel a přemýšlel nad tím sebedéle… Potter měl víc pravdy, než jakou mu kdy Severus mohl poskytnout. Nedokázal ani uvěřit… - jak dlouho už to musel vědět?! – že byl tak klidný v Severusově přítomnosti. Že nevybuchl. Neudělal scénu. Pro Merlinovy rány – i když se bavili o Harryho matce – byť i jen zmínkou – toho kluka to nechávalo chladného! Navíc dokázal přijmout…
Co vlastně? Co dokázal přijmout? Že už na tom nezáleží? Jenže ono záleželo. Čím víc nad tím přemýšlel… Pottera bude mít ještě rok na škole… nebo tady stráví zbytek života. Ale i kdyby případně ne… Pottera bude potkávat. Na škole bude mít své děti. Bude za nimi jezdit. Jeho a Potterovy styky nikdy neskončí.
Proto otevřená nevraživost, jak to často a rád Brumbál pojmenovával, nebude dobrá. Ani nějaká zapšklá nenávist.
Vlastně si Pottera absolutně nechtěl znepřátelit. A Merline! Jak vlastně mohl Potter vědět, že Severus stále není… Smrtijed?!
Už chápal, co to mělo být… ty dohady s Brumbálem. Brumbál Severusovi odmítal sdělit, o čem se spolu pravidelně hádají, proč vedou často a hlasitě i bezhlese nenávistné spory.
Prakticky je vedli o NĚM!
Brumbál ho určitě chránil a hájil a z nějaké pitomé nebelvírské solidarity Potter určitě musel Brumbálovi přislíbit, že se o tom se Severusem nebude hádat. SAMOZŘEJMĚ, JAK JINAK?! Potter to MUSEL dodržet.
Před čím ho to vůbec Brumbál chránil? Před ním samým?! Co si myslel?! Že se Snape sám neuhájí?!
A uhájil se, když právě teď radši od Pottera utekl, než aby se pohádal?
Jistě že by byla hádka bezpředmětná. Měl to možná i přes to zkusit. Zmijozelové se nevzdávají! Ani on se přece nevzdává! Tak co to má být?
Asi jeho druhá část zmijozelská – totiž, že tam, kde nesklidí, nepoleze…
Zajímavý příměr. Vskutku trefně. Trefně neohrabaný. Neohrabaně pravdivý.
Co by Potterovi sdělil?!

Snape se nevracel a nevracel…
Harry se díval na oblohu. Každou chvíli mohlo začít lít tak neskutečně, že by se sem již nemusel Snape ani dostat. Netrefil by, nebo by mu to husté provazce deště a vítr nedovolily. No a vítr byl opravdu… silný.
Harry měl obavy, že mu dům spadne na hlavu. Proto radši, než aby zůstával v domě a kryl se před rychlým, prudkým nárazovým a ostře bodajícím větrem uprchnul do chaloupky, postával venku, vyhlížel Snapea. Prosil Merlina, aby vítr a to vše ostatní přešlo. Aby je na ostrově konečně našli. Aby se Snape vrátil a KONEČNĚ S NĚČÍM POŘÁDNÝM POMOHL!
Vítr v očích a chladný vztek z žil mu samovolně stékal z očí. Nenáviděl to! Naštvalo ho to ještě víc. Slzy vzteku způsobené deštěm. Css… vidět ho Snape.
Nakonec mu nervy povolily úplně, když z plna hrdla, hlouby duše zavolal metr ode dveří hrdelním, srdcervoucím hlasem: ,,KDE JSTE?!“; můžete si být jistí, že vítr překřičel. Dokonce bych byla tak troufalá a tvrdila, že nebýt větru, slyšeli by ho i přes les, který domu kryl záda, až téměř na druhý konec ostrova.
Ne… rozhodl se Harry tvrdošíjně, Snapea hledat nepůjde. Utekl si? Tak ať!
Když se mu v takovém počasí líbí… jeho věc.
Obrátil se zády k ledově vypadajícím vlnám, které sem vítr přivál.
Už se nehodlal klepat zimou venku. Spadne na něj barák? Tím lépe! Bude mít konečně pokoj. Ode všeho, ode všech.
Na důkaz toho práskl za sebou dveřmi. (NE! Ten barák při tom otřesu OPRAVDU NESPADL a OPRAVDU ho ani vítr nenalomil tak, aby se Potterovi zřítil na hlavu a pohltil ho v sutinách. I když by se vám to líbilo, vy jedni odporní! Nedej Merline, abych ještě vzpomínala, že by ho z nich mohl Snape tahat… TO by se Vám líbilo! Hnusní jste… Ale ne, tohle opravdu našim chlapcům… takovou romantickou zábavu plnou krve… nedopřeji. NE, opravdu ne! Obávám se ale, že na to, co jim dopřeji, si budete muset počkat do příštích dní… O:-))
16.03.2013 22:23:57
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one