Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6093"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Som rada, že Severusovi niečo v tej necitlivej hlave doplo. A som rada, že Harry ho čakal a dokonca RAZ! naňho zavolala smiley perfektné a teraz som zvedavá kde Sevie bol.
ZJTrane
smileysmileyVěřím.smiley
Ono není moc o co stát - na jednu zajímavou informaci připadnou zhruba čtyři nevyžádané a neužitečné. A když se zadaří a čekáš tam přes hodinu, začne to působit jako vymývání mozku smiley
blond... jsem blond
smileyAha, tak to jo.smiley To se u nás moc nevede.smiley
PS: Někteří doktoři mají v čekárně televizi, kde se čekajícím pacientům pro ukrácení času vysílají různé reportáže, rady atd. týkající se zdraví. Řádně prošpikované reklamami, samozřejmě.
blond... jsem blond
Kayo, ještěže se mi ty filmy pletou (ale úplně neskutečněsmiley).

MÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍUUUUUUUUUUUUUUUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁŠKŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!smileysmileysmileysmileyTo se nedá popsat, to bys mě musela vidět jak jsem vypadala, když jsem četla, že ještě mám na Tebe skoro týden (i když vlastně ne, no... ale to Ti vysvětlím když tak osobně). KAŽDOPÁDNĚ: Will a Grace, nezapomeň. A každopádně po druhé, já si MYSLELA, že Tě ještě nechá týden doma, ale neodhodlala jsme se v to DOUFAT.smiley A ano, očividně jsme ještě obě nespavé.smiley Ale to je HNUSNÁ vlastnost, kterou nemám ráda. Budím tím převalováním v rozpálené posteli celý barák.smiley

P.S. Co to mělo být?smiley Aspoň že ses mi u doktora nenudila.smiley
Vtipné je, že jsem stihla jít spát před jedenáctou, ale stejně jsem dloouho nemohla usnout (nemáme něco společného, miláčku?smiley). A ráno jsem byla vzhůru dřív, než bylo potřeba. U paní doktorky v čekárně jsem strávila hodinu, vyslechla si instrukce k záchraně tonoucího, vysledovala nepokrytou reklamu na zoo ve Dvoře Králové (vychvalovat se tedy umí, to se jim musí nechat) a byla poučena o výtažcích z léčivých bylin. Když ten naučný program odstartoval druhé kolo, naštěstí už jsem šla do ordinace. A přestože horečky už jsou pryč, do práce půjdu až příští pondělí - prý se to nesmí uspěchat a musím se zregenerovat. Nestěžuji si smiley
blond... jsem blond
Po první kapitole jsem si Nef po tvém opisu představovala jako tu plachetnici z filmu Na palubě Jednorožce. Dalším vývojem událostí a popismi odplula představa Jednorožce do nenávratna. Ale vzhledem na dané okolnosti je to asi dobře smileysmiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Šárko, i ty cheelenče!smiley Ty jsi hrozná... měla sis jít bůcnout (ne že bych já hrozná nebyla, když jsme se ještě po tom, co jsem zalezla do postele, tři a půl hodiny převalovala - ale za to ostatně můžete vy... to já když čtu před spaním komenty a nemám čas reagovat, nemůžu usnoutsmiley). (Chudinko moje s tím doktorem. :()

Kayo - jaký Jednorožec?smiley
Jo, lodě ...smiley. Ale nenech se zmást, zdání někdy klame (ach, můj Jednorožec ...)...smiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Já do práce ještě zítra nejdu, zato jdu na kontrolu k doktorce. Brzy ráno, bééé. A ukázalo se, že jsem lhala, když jsem psala, že jsem skončila asi u třetí kapitoly. Skončila jsem hned v průběhu té první (kde zhoustlo písmo a povídání o lodích mě naprosto vyčerpalo...:)
blond... jsem blond
Já se zapřisáhla, že dnes půjdu spát dřív, aby jsem zítra v práci nebyla za zombie, ale taky to vidím docela bledě smiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Vy mě ale štvete...smiley Nakonec mě donutíte zase ponocovat a dočíst Podivíny ještě dneska, protože mě vytáčí, že nevím, o čem je řeč smileysmileysmiley
blond... jsem blond
Ahoj zlatíčko, TYS MI TU CHYBĚLA! :-* :D

K ,,jen pár slovům“: Díky! :D Jak je vidět, i když jsem si to nakonec nemyslela – je to jedna z těch povídek, u kterých se časem přejíš :)… ale psala jsem to s nadšením (ten začátek, který se mi nesmazal >:-Đ) – je vidno, že je to povídka vskutku čtenáři oblíbená. :)

K Životu v Podivínech – jsi moc bystrá dívka, dívtko. Vlastně jsi odhalila pěkný kus ze závěrečných slov k Podivínám. :) Uvidíš. ;) (Byť se vracím do minulosti a v Životu takhle napsaná není a tohel vůbec tam není – co když je to ještě před TOU minulostí, kterou zveřejňuji? Přemýšlej…)

Snape vysvětloval, proč se o nic takového nepokouší. Kouzla… A nemá hůlku. :) (Každá výmluva je dobrá… ;)) Harry se v tomto angažoval o poznání víc.

A… nerezignovali ani jeden. Oni zkrátka berou za SAMOZŘEJMOST, že se do konce těchto prázdnin dostanou zpět do bradavic, domů… Možná až příliš. :)
Nazdar vyděračko! Já jsem taky naštvaná... trochu. Takhle to pohřbít! Ale jsem taky ráda, že jsem se dostala ke kompu a doběhla zameškané. Přibývá to tu ze všech stran smileysmiley. Na ff.ph.net nejsem zaregistrovaná a tady se ti nedá dát koment ke Quaestionarius. Tak jen pár slov: wow, umíš krásně rozvinout některé i dost hluboké myšlenky a i když jsem se občas strácela v maličkostech, zanechalo to ve mě moc dobrý pocit. Některé okamihy z té povídky mě fakt dostaly smiley.

Podivíny se mi nějak začínají podobat na Život,asi je to tvým stylem, jako kdyby se to stalo před "tím", před bodem kde začal Život. Ale protože v Ž. se vracíš do minulosti a tahle to není, je to jen mé zdánísmiley.

Proč Snape ani nenaznačil, že by se nějak měli pokusit dostat z ostrova, nebo se nesnažil přijít na to kde jsou, určit polohu ostrova atd.? Připadá mi to, jako by úplně rezignovali a smířili se s tím, že tam zůstanou navždy a nedá se stím nic dělat. Nebo ne?
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Ajéje, naštvaná mamina.smileyJak se vede zárodku?smiley No... co konkrétně očekáváš, drahá čtenářko? Já například, kdy se objeví 50 hlasů u Bratrů. smileysmiley
já furt čekám na nějaký vyvrcholení a když už to vypadá, že se něco pořádnýho stane, tak to zase utneš, jak já tě nesnáším...smiley Doufám ,že to aspoň nakonec bude stát za to, protože jestli ne, tak si mě nepřej a Merlin mi je svědkem ,že bych si servítky nebrala...smiley
07.01.2011 13:42:33
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one