Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6920"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ale veď Albus o prístenku vedel veď Harrymu hneď prvý dopis prišiel adresovaný do prístenku :( Je pekné, že to SEVA smiley no dobre Severusa alebo keď chceš profesora Snape (dáva sa tam Snape-a?) tak zobralo, že roztrieskal fľašu whisky. Zaujímavé je, že mne keď som tú knihu začala čítať kedysi dávno, absolútne nedošlo až tak. Teda nie to, že by mi to nebolo ľúto, ale to, že by mu v tom Albus mal pomôcť. To mi došlo až oveľa neskôr, keď som sa dozvedela o tom, že Albus od začiatku choval Harryho ako prostriedok proti Voldemortovi. Skrátka si z neho pestoval nejakého osobného zabijáka, ktorý bol aj tak na odpis.
ZJTrane
smileysmiley

KiVi - no to potěš!smiley
A já mu stejně budu říkat Sevík xDstejně jako Luciusovi Lucík, Remusovi Remík atd. xD budeš si muset zvyknout :)
To je z lásky smileysmileysmiley
blond... jsem blond
Prostě ne prostě...smiley PROČ-MU-VŠICHNI-PRZNÍTE-JMÉNO?!smiley
Tahle byla taková ... citová. Líbilo se smileysmiley.

Chudák rozpolcený Sevie, má to těžké

smileysmiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Naznačovala... Hm, maximálně v tom smyslu, že Vám nebudu zatvrzele povídat, abyste v tom žádné souvisloti nehledal...i. Nechávám zatím jen na Vašem úsudku a na Vašem vkusu, jak to vidíte - zdali to má souvislosti nebo ne. Více o tom v posledních slovech. O:-)smileysmiley
Já vím, že jsi něco naznačovala, ale nějak jsem to nepřijala...
blond... jsem blond
smileyNo... jednak. A pak mě to PLETE a začínám mu říkat Sev... Za což by mě jistě profesor Snape rozkrájel do lektvaru. (Fuj, to by byl jed!) No a nakonec... kdo říká, že něco MÍCHÁŠ? To nechávám na Tobě, jestli to MÍCHÁŠ. smiley Ale stejně mu tak neříkej.smileyPLETE mě to.smiley
A proč ne? smiley Aha, zapomněla jsem, že míchám dva odlišné příběhy...smiley
blond... jsem blond
Neříkej mu Šev!smiley
Chudášek Ďufík...
Chudáček Harýk... A chudáček Ševík...
blond... jsem blond
07.01.2011 14:18:07
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one