Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3334"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dobrá...smiley Není ani jedno.
smileysmileysmileyJe...smileysmileysmiley
smileysmileysmileyNení!smileysmileysmiley
blond... jsem blond
Já tu Vaši soustrastnost se Severusem OPRAVDU chápu, ale neměly byste to už přehodnotit, dámy?smiley SEVERUS je gauner!smiley(smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley)
Doufám, že už Severuse přestaneš ničit Harryho záchvaty drzosti, vzteku a kdovíčeho ještě. Vždyť se na něj podívej - sotva se chudáček drží na nohou...
blond... jsem blond
smileyMáš hodného manžela, že Ti ani neodporoval...smileysmiley
Aha, takže je to jako když jse řekla, že ty dveře "zazdíme." Přičemž jsem myslela že z jedný strany postavíme ledničku a z druhý strany pračku. Můj muž šel shánět zedníkasmileysmiley
Jo aha... jako látkou. Hmotou.smiley
Střechu potáhli listy. Na listy ještě namatlali látku, která by měla udržet listy na místě a voda by z ní měla stékat bez poškození, navlhnutí střechy… takové upevnění.

Ještě poznámečka - kdo říkal, že to byla látka, co upevňovali na střechu?!smiley
Měli s tím problémy i na ff.hp.net...smiley Co už? Řekla jsem jim, že ať se mi ozvou později, pokud t odo té doby nepochopí...smiley(PLATÍ TO I TADY.)
Měli s tím problémy i na ff.hp.net...smiley Co už? Řekla jsem jim, že ať se mi ozvou později, pokud t odo té doby nepochopí...smiley(PLATÍ TO I TADY.)
Assez, ta tuhle část jsem nepochopila. Jo taky nevím, (někde v minulé kapitole) připevňovali listy na střechu látkou. Kde jí vzali? Ale to jsou jen detaily. jinak móóóóóóóóc pěkná zápletka a hezky vyprávěné.
04.08.2008 16:48:40
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one