Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Co to má malá očka vidí?

Co je to za boom assez na FF deníku? :D No nic, vidím, že máme stejné únikové myšlenky. Já se chtěla jenom zastavit, abych pozdravila, připomněla se a utrousila, že nedávno vzniklo pár dalších řádek (díky učebnicím) k povídce = MaK (zajímavé = mně podobné diskuse - dvě - Albuse a Severuse). Taky jsem chtěla zjistit, zda se budu po státnicích vracet jen k Mari a Ade (děkuji za podporu, opravdu je pro mě důležitá, už jen z principu pavlovsko-skinnerovského podmiňování), a případným nesmělým či mlčícím čtenářům předat informaci, že pokud chtějí dočíst povídku, je jejich podpora vřele doporučena, vychází totiž z logiky věci, že pokud už skoro nečtu povídky o Harrym Potterovi (skoro aktuálně čítá jednu povídku; aktualizace 1/uherský rok), a o čtenářích neslyším, tak ač mohu mít psaní a tyto postavy ráda sebevíce, příjem a výdej nebude v rovnováze (příjem - radost ze čtení, výdej - psaní, příjem - komentáře, výdej - uveřejnění napsané kapitoly; kapišto? Mít ráda povídku a psát ji pro to jo, ale kde je odměna za odvahu ji uveřejnit?), pak co mě má k procesu psaní zase přivést? Ale jak vidím, on se mi někdo stará o věčnou slávu na Deníku! :D (Tudíž vítám Coru. Moc děkuji za Tvé komentáře.)
Zpátky - nestěžuji si, nic mě nemrzí, naopak jsem velmi potěšena, že jsme se tady tak hezky sešly. Chtěla jsem vám říct, že na vás myslím, rovněž tak na povídku, že žiju, ač to nevypadá (místy), přičemž sem přicházím s díky, že to tady zase někdo oživil. Děkuju! - Tohle mělo být jen v shoutboardu, no ale když jsem se zase měla potřebu sáhodlouze rozmluvit... mí lidé mi odpustí. <3 Žijte blaze, mějte spoustu dotazů a námětů a přimějte mě vám na ně reagovat - pak o mně uslyšíte častěji. Virválu zdar!
18.03.2015 12:00:25
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one