Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


„Brzy budeme muset volit mezi tím, co je správné, a tím, co je snadné.“

APWBB

Furt jste chtěli konec: TU, NA! Nemůžu jinak… věnování patří Gleti za ten včerejšek. Gleti, tohle mě vážně dostalo. Děkuji za komentáře a za vše. Assez!

Někdo by se tu už loučil? Díky za komentáře! assez

Všem děkuji za komentáře. Přeji příjemné a pohodové počtení. Ehm, pro milovníky aut - pokochejte se, čím by Jasie jezdila, na nákupy do Tesca. http://assez.7x.cz/dura-lex-sed-lex/v-cem-jezdi-karotka-na-nakupy-do.html

Za všechny ty krásné, jemné, ohleduplné, dech beroucí, obdivné a obdivuhodné komentáře děkuji. Věnováno Sisi, Šárce, Terce… s díky všem, kteří se podílejí na akci. :) (Jsem ráda, že všichni víte, o čem se bavím, že všichni víte, proč a za co jsem dala věnování. :D Tak fajn, ví to asi jen Sis…)

Mnohokrát vám děkuji za spoustu krásných, nádherných, nepřekonatelných komentářů. I za tu spoustu i za ten obsah. Děkuji. Hm… ještě jedna věc – pokud budete mít cokoli co dodat k… čemukoli… hlaste se. Výjimečně bych se nebránila opravám po zveřejnění před betareadem. :)

Tač, mé obrovské poděkování teď patří zcela jednoznačně Mioně. Jelikož – nebýt jí, spoustu věcí byste nezjistili nikdy. A myslím, že za komentář a za práci, kterou si s ním dala, si věnování a díky zaslouží. Takže – děkuji. (A dodávám, že dnešní se Ti z čistě prozaických důvodů líbit nebude.) Ostatně… ani vám se líbit nebude. Ale mlčím a uvidím, co vy na to. Komentáře i počet přečtení mě moc těší, tím spíš že komentáře jsou na vysoké úrovni prakticky od vás všech (děkuji za vynaložené úsilí).

Přidávám ještě jedno zvláštní poděkování Šárce a spol. za pomoc s pojmenováním dnešní kapitoly. Děkuji!

aneb ani Minerva McGonagallová se nestala ředitelkou přes noc ***||

S velkým díkem… Angie, která si všimla Deana vs. Thomase. Sisi, té malé záludné kryse, a jejímu spolku – s láskou navždy; jmenovitě tedy: Berušce, Jimmi a spol., Terce, Šárce, Drahokamovi, Soraki, Kys a Kyseláčkům, Kukovi, Jikitě, A_je, Gleti, Hajmi. Věnováno krysímu… ehm, Sisininému prvnímu miminu s velkým díky za to, že ji mezi námi máme – Co se ti zdá nemožné, není nereálné. (Merline… upřímně doufám, že jsem na nic a nikoho nezapomněla, jelikož jsem přidala kapitolu tak pozdě jenom díky těmhle pár řádkům. <|:-Đ)

Překopíruji to sem z FF, zvláště a hlavně jen proto, že bez ohledu na mé milované komentující broučky čtenáře, taky by mě zajímalo, co se děje s těmi zbývajícími čtyřiceti úchyly. (Občas, když byla sezóna, klidně i sto osmdesáti, ale nechci dráždit.) Takže: cink! Pěkné čtení.

Dnes to bude docela náročné (ne víc, než když jsem se přinutila překontrolovat chyby a přepsat detaily přes ty tři komentáře na víc než sto „přečtení“), tak doufám, že jste odpočatí. A pro ty, kteří nekomentují, vyloženě nekomentují: Až tady nebudu a vy si budete krátit čas , dlouhou chvíli, nudu zase u jiných, nevzpomínejte na mě, buďte tak hodní. A neurážejte mě tím.

Dvojnásobné díky Wocickovi. Postupně – minulá citace byla opravdu od Exupéryho – Citadela. A druhá věc, za kterou bych chtěla poděkovat, byl podnětný komentář. Chtěla bych z mé odpovědi zdůraznit toto: Na otázku, proč si to nechá Harry od Jasie líbit, mám podpoznámku. Myslím že tím, že Harry neměl pořádnou rodinu, vypěstoval si extrémně úzké propojení s přáteli. To je jeho rodina, pro kterou by udělal cokoli. I si nechal líbit to, co dělá Jasie. Protože je miluje. Protože je to jeho jediná rodina. Takže možná díky mé idealizaci je tímhle zachraňováním své rodiny Harry extrémně posedlý.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one