Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4292"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Gleti, díky a nevadí. Takže blázinec, chm. Zapřemýšlím o tom. Gleti, ano, všímám a chválím. A hrůzy? Doufám, že si ho budeš později pamatovat…

Jimmi, možná by ses měla vrátit na začátek a pak bys pochopila, proč si to nechá líbit. Trojlístek D/S/H? Rovnou byste mi mohli vyčíst trojlístek H/R/H… usuzuji že… ne, o tomhle to skutečně není. Poděkování Snapeovi – myslíš lektvar? Já myslím, že ho Snape seřval dostatečně na to, aby Harry pochopil, že mu největší službu udělá, když se o tom již nezmíní a nebude se kolem něj motat. Nikdy. Ale… to řešíme jindy.
Ty mi to snáď robíš schválne. Tá baba je desná. Harry porazil Voldyho a toto si nechá? Nevie, že tyranovi sa nedá ustupovať, ale musí sa zastaviť hneď na začiatku. Skvele napísané. K tomu, kam som si myslela,že to zavedieš? Viac trojlístok Draco, Harry a Snape, ich vzájomné konflikty, nie takéto psychické týranie Harryho. Nevadí mi to, ale už by mohol vyhľadať pomoc, minimálne sa Snapovi poďakovať, že ho zachránil. Inak tá scéna z pohľadu Sevových myšlienok bola geniálna. Díky moc.
Ty mi to snáď robíš schválne. Tá baba je desná. Harry porazil Voldyho a toto si nechá? Nevie, že tyranovi sa nedá ustupovať, ale musí sa zastaviť hneď na začiatku. Skvele napísané. K tomu, kam som si myslela,že to zavedieš? Viac trojlístok Draco, Harry a Snape, ich vzájomné konflikty, nie takéto psychické týranie Harryho. Nevadí mi to, ale už by mohol vyhľadať pomoc, minimálne sa Snapovi poďakovať, že ho zachránil. Inak tá scéna z pohľadu Sevových myšlienok bola geniálna. Díky moc.
tenhle příspěvek se zařadí ke kolektivní duchu.

PROČ!!!!!!!!!!! proč toho chudáka malého tak týráš, kdo to má vydržet, vždyť už te´d je zralý na blázinec (aspoň by si tam odpočinul od mrkve).

Assez (dnes jsem se nespletla) píšeš výborně, ale po přečtení poslední kapitoly ve mně zůstal pocit čiré hrůůůůůůůůzy.
gleti
Muhaha... pěkné dorážení.
Já se jdu dorazit k Životu... smiley
Ehm, netýrám vás. Netýrám nikoho. Maximálně Harryho, ale tak... alespoň ho KONEČNĚ začal taky někdo litovat. Bylo na čase.
A nesnáším přihlášení!smiley
Tyranko. Jistě, Severus a jeho uvažování je skvělé, celé to je skvěle napsané. Pouze to má takovou malinkatou komplikaci - a sice, že nás výstavně týráš.

A ještě ti to pochválíme! No úžasné! Ne, jsme opravdu pitomá děcka. smileysmiley
O máločem se nedá polemizovat. Ale budiž, necháme to tak. (Když z toho máš TAKOVOU radost.)
Jé, to jsem v úmyslu neměla, aby si o tobě mysleli, že ses zbláznila! Ale musíš uznat, že málokdy tě dotlačím k přiznání, že se o něčem nedá polemizovatsmiley Proto to vítězné uchechtnutísmiley
blond... jsem blond
Prskající zvuk se rozlehl pokojem. I všichni pod okny se podívali na ten dům.

Ano, pravil muž s kloboukem, zbláznila se.
Muhahasmiley
blond... jsem blond
Drahokame, hmmmpfh, je.

Šárko, v poslední době u mě? Hm, to se aj divím. Že ho to „napadne“ - to je vedlejší účinek, chudák, má to v popisu práce. A že „se odváží“... no vlastně máš pravdu, o tom už se moc polemizovat nedá.
No jo assez v tom nejsou žádné houbičky, ikdyž kdo ví smiley Sevík je prostě Sevík smiley
Snape je v poslední době jediný, koho napadne a kdo se odváží Harryho chránit (i když jen kvůli tomu, že to "dluží" Brumbálovi). Proto se dovolávám Snapea.
blond... jsem blond
Hej nepožvýkali jste všichni halucinogenní houbičky? Co pořád máte s tím Snapem?

A vidím, že vás distávám do hluboké kolektivní deprese, jedna volá několik dílů Seva, druhá bere vidle se svým „nechápu digimony, nechápu Harryho“. KLID!

Drahokame, já snad blázinec někdy vyvrátila?

Terko, klid, mrkev jsem pošpinit nechtěla. Dobrou chuť.

Šárko, nemyslím, že by vyhrožovala PŘÍMO SMRTÍ, to ono to k tomu vždy nějak dospěje. To by byla pěkně blbá, aby se s tím svěřovala. I když...
UPÁLIT! UPÁLIT! UPÁLIT!smiley

Osobně to Harryho mlčení nechápu. Dokud mu Karotka vyhrožuje jen tím, že vyhodí Rona z družstva, stojí to za to riziko. Kdyby vyhrožovala smrtí dalšího studenta... Aspoň SNAPEOVI by to říct mohl, vždyť ho právě zachránil při výbuchu lektvarusmiley
blond... jsem blond
Ta baba je totálně vyšinutá, jseš si jistá, že jsi ji nenechala prchnout z nějakého blázince? Já fakt nevím jak tohle skončí, No snad ho někdo v ložnici slyšel a půjde a řekne to, třeba Sevík, mohl by mu nenápadně nahlédnout do hlavičky. Moc se bojím, že to na Harrym nechá vážné následky, tohle člověk nemůže vydržet, prosím ať už mu někdo pomůže smileysmiley
Ona ho přivede do blázince, úplně v klidu a s radostí, ta... ta... ta... m...rkev. Já mám mrkev ráda, ale v tomhle podání ji nesnáším. Chjo, to si dost odporuje...smileysmiley

Ovšem ta bezmoc, chjo, z tý se zblázním zase já... smileysmileysmileysmiley

Díky za kapitolu, i když "nepotěšila jsi mě"..smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
03.07.2009 08:16:48
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one