Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5132"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dík za kapitolu.
Tef, díky.

Šárko, velmi skromně a skoupě vyjádřený názor, ale líbí se mi, děkuju.

Sisi, jedna věc – nemůže, neví a neví. A nezeptá. Zvědavost chápu. Harry ale musí jednat.

Drahokame, děkuji za nápady. Sevík cestoval. Ale nic mu do hlavy nevsunul. A určitě nečekáš, že Ti odpovím, jak tam Harry vstoupí…?

Gleti, olej je lepší.

Terko, měsíc je pro každého různě dlouhé období.

Jikito, já děkuji.
Vzhledem k tomu, že ta předchozí kapitola byla naprostej šok a psychické drama, tak tuhle kapitolku kvituju. Určitě se to ještě stokrát zamotá, ale alespoň na chvilku je mi líp smiley Assezko, díky!!!
No to bylo rychlý návrat, ale jsem za něj ráda. Děkuju.
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
předposlední kapitola mě zanechala ve stavu emocionálního šoku, tahle výrazně klidnější, jen doufám, že pobyt v Peru nebyl jen intermezzo, nevyužít Mathew by byla opravdu škoda doufám, že teď karotku pořádně podusí, nejlépe na másle.
gleti
No hurá, konečně se nám probudil , jsem ráda, že z něj tu kletbu dostali, určitě to bylo to pero, jak sním musel psát ty tresty. Moc se mne nezdá ten Matthew, je nějaký divný, buď něco kuje nebo je mu Harry blíž než si chudák Harry myslel.

Ten panovník má, ale přehled, jen co je pravda, že by nám Sevík také tak trochu cestoval? Teď mne tak napadlo, jestli v tom kam se Harry dostal nemá Sevík prsty, třeba mu to nějak vsunul pomocí myšlenek do hlavinky, že se musí dostat právě tam.

Teď už se jen těším až se Harry přiřítí do Bradavic, necháš ho majestátně vstoupit nebo potají?

Kapča pěkná smiley
Může si být jistý spíš tím, že mu Karotka něco podobného bude chtít udělat znovu. Ale zároveň už ví o něco víc, co od ní může čekat, a to je výhoda.
blond... jsem blond
Mám podobný názor jako Šárka - a Matthew by mohl být ještě důležitý. Jedna věc - když Harry ví o té kletbě, j může být jistý, že pokud se vrátí do její přítomnosti, neudělá mu něco podobného, ne-li stejného? Ví, jak to poznat? Jak se tomu bránit? Že se na to nezeptá? Kdybych věděla, že mi hrozila podobná smrt přes deprese (velký hnus, opravdu. Takže jsi vybrala dobře protože dopracovat se k smrti přes tuhle nemoc je obzvlášť "chuťovka"), rozhodně bych chtěla vědět víc.

Nicméně jsi to hezky oživila a ještě trochu víc zauzlovala, povedené.

Děkuji.
Matthew je nějakej divnej? Já bych neřekla. Spíš bych řekla, že se do Harryho tak trochu zakoukal...

Ale! Je dobře, že Harrymu došlo, že místo útěku musí s tou otravnou Karotkou něco udělat. Možná by nebylo naškodu dát si mrkvový džus... Každopádně - ten předmět, se kterým byl často v kontaktu, to bylo to pero, že?
blond... jsem blond
aaaaaaaa....promiň.... tolikrát jsem nechtěla
Matthew je nějakej divnej... vůbec se mi nelíbí... chmmf... to teda Harry moc dlouho mimo bradavice nevydržel, co? :-D Uvažuju jestli z toho bude Severus nadšený nebo spíš otrávený...smiley
Matthew je nějakej divnej... vůbec se mi nelíbí... chmmf... to teda Harry moc dlouho mimo bradavice nevydržel, co? :-D Uvažuju jestli z toho bude Severus nadšený nebo spíš otrávený...smiley
29.07.2009 07:20:48
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one