Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7996"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jimmi, :), reagovala jsem jen a pouze na Tvůj názor, že co je romantické, je i kvalitní. Nemyslím, že se to týkalo mé povídky. A netýkalo se to mě. Pro mě je daleko víc důležitá ta romantická ,,sra" a ,,čka", než nějaké PWP. A daleko víc romantika než logika. Ten příběh musí mít něco. Autor musí mít NĚCO. A pokud to jeden nebo druhý nemá... holt komu není z hůry dáno. Tím se samozřejmě nebortí svět, tím se jen odlišují opravdu dobré povídky od průměrných a podprůměrných. A u každého je to samozřejmě taky něco jiného - to ,,nej".

PWP je bez hloubky a má splnit jediný účel. Jenže já v povídkách hloubku hledám. A všechny PWP jsou u mě předem ztracený případ, jako že stejně sáhnu po romantice je u mě jasné. I když... čeho je moc, toho je příliš a PROSÍM VÁS, AUTORKY A AUTOŘI! ... raději nepište nic než abyste Severusovi dovolili se po druhém díle povídky chovat jako ožralému motýlovi. Děkuji!
Až dnes mi došlo, čo si myslela tým romantická sr. V tejto poviedke veľa romantiky zatiaľ nie je. Nedávalo mi zmysel, ale konečne mi to došlo. Jasne, teraz už chápem. Che, skoro po týždni, ale aspoň vidíš, že nad tým premýšľam.
Jimmi, někdo tomu říká kvalit a někdo romantická sra... víme, co.

Také si nemyslím, že by byla "kvalitní". Uznám Ti, že je líbivá. Jestli bude kvalitní, to se uvidí po dopsání poslední kapitoly.

Že stojí za to - děkuji. A styl, který Ti sedí - na tom taky záleží. Neotravuješ, asi tak. Jsem ráda, že ses vrátila, byť ne kvůli Životu nebo jiným.

Dá se pochopit tím způsobem, že ji u sebe plánuješ zveřejnit. Že bys ráda, to je to, co myslím. Ale nechci, abys nic měnila. To je v pořádku. To je má porucha přijmu, ne Tvůj výdej informací. Ale právě proto jsem se ptala a za odpověď - tak vyčerpávající - děkuji!
Pre assez:

Vieš predsa, čo prekladám, nie? Že štýl AnneM a podobných je proste niečo iné ako tie poviedky štýlom - za dve kapitoly umierajú od hynúcej lásky. Kvalita. No a táto poviedka zameraním (či už D/H alebo HA/DR) k tomu webu sedí, to po prvé, a po druhé, je rovnako kvalitná. A po tretie - páči sa mi rovnako. Keby malo nejaký zmysel zverejňovať ju u mňa, tak sa ťa spýtam, ale máš vlastné stránky, tak načo. Len som tým chcela naznačiť, že naozaj stojí za to. Nedávno sa mi vybavila scéna s Dracom a Hermionou v knižnici, s tou otravou - prešla som v hlave všetky svoje poviedky, bola som presvedčená, že to je niečo z nich a až potom mi došlo, že je to odtiaľto. Mne tvoj štýl sedí a keď si mi tam zamotala toho Dráčika, nemám najmenší dôvod neotravovať ťa.Prosím ťa, ona sa tá poznámka dá pochopiť aj nejako inak? Ak áno, zmením to, ale nič ma nenapadá.
Terko, áha. Pozn. pro příště - nečíst komenty v cuku letu.

Karotka... myslím, že se ještě nerozjela... CARROOTOVÁ..

Jikito, taky děkuji. Ono ne jen v komentářích, ale o tom potom.

Drahokame, Tvůj komentář se mi bude komentovat špatně, je v něm sousta dobrých postřehů. Tak alespoň výsek. Tohle mám ráda na prvoplánování. Že když něco píšu a vidím, že to ujíždí moc od reality, násilím se nenutím a nenapíšu to tak, jak by bylo nejsnazší, ale napíšu to o málo logičtěji. Viz Harryho argumentace.

Hermiona - nenaráží na něco ona, nýbrž já. Jak říkám - Miona je sečtělá a poslouchá, co má. Šikovné to stvoření, jen co je pravda.

Ale zároveň nechci vyloučit, že i na něco opravdu naráží má postava. Pokud se mi to bude hodit - a vím, že je to nadějné téma - zařadím to. Momentálně ovšem...

Život vs. tohle - děkuju, Ty jsi mi opravdu velice věrný čtenář, hlavně poslední dobou. Navíc... Tvůj komentář se pro mne stal velmi podnětným, co se dalších kapitol týká. Něco z toho je napsané, něco je v hlavě a něco mě napadlo - to mě při komentářích vždy něco napadne, zvláště, jsou-li kloudné. Takže uvidíme.

Jimmi, taky doufám a díky za komentář a podívej se do shoutu, položila jsme Ti tam dotaz... díky.
Díky za ďalšiu skvelú kapitolu. To pomenovanie Karotka nemá chybu, v tom snaď nepreklepnem. Prajem veľa energie a snáď sa čoskoro dočkáme ďalšej kapitoly.
No nějak mne nenapadá, co bych napsala, vše již tady bylo řečeno v předchozích komentíkách. Takže v rychlosti, Karotka ( moc se mně to oslovení líbí smiley) je opravdu příšerná, docela zní mám špatný pocit, vůbec nevím, co bych na místě Harryho dělala, měla bych chuť jí to pořádně osladit, ale zároveň Harryho postoj je také dobrý. Ale a baba má něco moc šaptného za lubem, určitě chce vyštípat ředitelku. Co se týče trestů, tak doufám, že by mohl Harry docházet k Sevíkovi místo k ní, když tak chtěla od něj poradit, snad nám ho Sevík od Karotky zachrání. Hermiona a její dotaz, nevím jestli na něco naráží, nebo to byla jen prostě otázka smiley a moc prosím žádné pozastavování, povídka se pěkně rozběhla a já jsem stejně nedočkavá, jako čekám na Život
Líbí se mi, že jste z té potvory udělali v komentářích Karotku - je to spoň malinkatá odveta smiley Hodina se Snapeem byla super smiley Díky!
No já bych řekla, že už se koná... já myslela u Karotky...
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Sisi, uvidíme, ok?

Hermiona má načteno - nic víc. A zjištěno taky.

Šárko, DĚKUJU! ZA Snapeovu hodinu.)

Terko, vydírání se NEKONÁ. A nechci, abyste na to mysleli takhle. Mě se Car. taky netentuje...

A děkuju!
Vydírání, těžký kalibr, Karotka je čím dál zákeřnější a mrazí mě z ní... fuj hnusná baba, navíc pořád si říkám, aby se Harry vzepřel, jenže jeho argumenty mají taky něco do sebe, takže jsem hodně zvědavá, jak se s tím popasuje.

Až příliš mi to připomíná Umbridgeovou a to se mi nelíbí ani za mák.Ovšem Severusova hodina by mohla být hodně zajímavá a prospěšná, dobrý tah...smileysmiley

Díky
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Vydírání v podobě pozastavení jsem se vyděsila už v komentářích k Životu, ale to jsem ještě nevěděla, jak tuto kapitolu utnešsmiley No nic, jdu se podívat, kde jsem skončila s betováním...

PS: Ta Snapeova hodina je DOST DOBRÁsmiley
blond... jsem blond
Ehm... žádné pozastavení nechceme. smiley No, dobře, jestli máš pocit, že to musí být... grrr smiley

První část kapitoly byla... prostě ta ženská je mi strašně nepříjemná a nelíbí se mi. Víš co je paradoxní? Že u poznámky, že Snape by určitě nějaký trest vymyslel, jsem se uklidnila. Když má jít Harry k ní, jsem z toho nesvá, protože jí nevěřím. Ale jak jsi napsala tohle, bylo to ok.

Za kapitolu děkuju, co má zase Hermiona v plánu? Ta její otázka m ijaksi nezapadá do skládačky...
06.05.2009 14:33:06
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one