Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6880"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
nzc
K tomu nie je čo dodať, skoro som nedýchala. Dík.
Šárka si včera mé: „Harryho jsem nikdy nelitovala tak, jako když se dozvěděl, co dělal Brumbál pro větší dobro.“ vyslechla. Tak to jen opakuji - přišlo mi to vůči Harrymu ohromně nefér a soucítila jsem s ním. Možná že jsem to brala jako zradu nás všech, každopádně tohle vymyslela JKR dobře.

A áhá, já jen nepochytila, že je řeč o kouzelnících, v pohodě.

Drahokame - těším se. Jinak slash/přítel/uznání - dočkej času.

Sisi, ale jo. Možná to vyznělo ostřeji, než jsem myslela - věřím v ten vztah. Jen... jen nevěřím, že by si kdy mohl Severus Snape - skutečný Snape - oblíbit Pottera natolik, aby se z nich mohli stát přátelé, aby ho vůbec měl ve své společnosti RÁD.
No musím říct, že věk není v přátelství problém...smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
No já do toho nechci zasahovat, vůbec ne... ale... v přátelství je věk jedno, plus... moje vlastní zkušenost mi říká, že aby se učitel mohl stát přítelem, nemusí tam být ani fakt, že s ním začneš učit. Není to potřeba. smiley
assez já jsem nemyslela slash, ale tak třeba kamarád, ne to je asi na Sevíka moc, prostě by ho mohl začít uznávat, jako člověka. Nemusí ho nesnášet. A neboj ono jednou pršet přestane a hurá na písek smiley
Odkdy jsou kouzelníci obyčejní? A u nás, obyčejných lidí, nemusíme chodit daleko - stačí začít učit na základní škole, kam jsi chodila, a z tvých bývalých učitelek a učitelů se mohou stát přátelé raz dva.

Vliv kamaráda může být značný, mně to divné nepřišlo. Někdo tak výjimečný jako Brumbál těžko hledal sobě rovné vrstevníky, a když jednoho našel...
blond... jsem blond
Jak se dožívají vyššího? A oni nejsou obyčejní? Jak to mám jako chápat?

Brumbál - nemusela, ale myslím, že tím, že se nechal až TAK ovlivnit Gellertem, by vysvětlila i váš, čtenářský, nenažraný zájem, PROČ. Navíc řekla, že si MYSLÍ, to, že je to fakt, z toho udělalo až okolí.
Neměla se nechat ovlivňovat okolím, co a jak se v knihách stane... Z Brumbála žádného homosexuála dělat nemusela, vůbec to nebylo zapotřebí.

Přátelé s věkovým rozdílem dvacet let - co je za problém? Zvlášť když se dožívají výrazně vyššího věku než obyčejní lidé.
blond... jsem blond
Že nedalo! :D (Práskám klávesnicí do hlavy - své.)
Proč já věděla, že na to dojdeš...? No nic.

Asi takhle - přátelé s věkovým rozdílem dvacet let? (Nebo kolik...) A spíš než to - PROFESOR a STUDENT? Jasně, živě si to umím představit, hlavně v reálu.

Brumbál a jeho „na chlapečky“ vs. Rowlingová a homosexuální bestie vidícího každý s každým - a ty bys z toho nezblbla? Pohádka pro děti a podívej, co se z toho stalo. Máš jedno, jestli to věděla o Brumbálovi vždycky nebo jestli jí to podsunuli snaživí čtenáři. Stejně jako jestli Snape měl být zamilovaný do Lily vždy, nebo jestli jí to podsunula ta fanynka, co jí o tom podezření řekla už po vydání druhé knížky... všechno s evším souvisí. ;)
Ale nepřeháněj. Stejně podezírám Rowlu, že je ten její výklad Brumbálovy orientace jen reakcí na ty hromady slashe, které se objevily na internetu, a chtěla být zajímavá. A rodina... Stačí přátelé, ti se také mívají rádismiley
blond... jsem blond
O Brumbálovi bych raději nepolemizovala - ono by z toho mohlo vzniknout něco nepěkného. (Muhaha.)

Ale jistě že nemusí. S tím souhlasím. Ještě to může být krásá family, viz. Rok, že ano? CO JINÉHO nám zbývá...? (Tvářím se zatvrzele zamyšleně - až to evokuje přehrávání.)
"Severus má Harryho rád" nutně nemusí být slashsmiley Brumbál měl také Harryho rádsmiley
blond... jsem blond
Drahokame, slash je v jiné sekci. :D

A to pískoviště považuji za VELKOU škodu.
Škoda, že u nás prší a nestihla jsem to na to pískoviště smiley to je , ale baba smiley Jsem zvědavá jak se Draco nakonec rozhodne, asi se bude muset stát něco zásadního, aby se ponížil a požádal Harryho o pomocsmiley Ale co ten Sevík, jak to, že ho nenávidí, já chci, aby ho měl rád smileysmiley
Škoda, že u nás prší a nestihla jsem to na to pískoviště smiley to je , ale baba smiley Jsem zvědavá jak se Draco nakonec rozhodne, asi se bude muset stát něco zásadního, aby se ponížil a požádal Harryho o pomocsmiley Ale co ten Sevík, jak to, že ho nenávidí, já chci, aby ho měl rád smileysmiley
Hodně zlá...
Děsivý, děsivý, ohromně... brrrsmiley

Ta ženská je zlá, hodně zlá.
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
28.06.2009 11:27:38
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one