Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6193"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Není za co.
Ass, díky za rozšíření obzoru smiley
Ass, díky za rozšíření obzoru smiley
Muhehe.
Ale ona to taky ví, to si buď jistá. smiley Navíc já neřekla "přímá nadřízená". smileysmiley
Hele, hele - přímá nadřízená je ta, co Ti hlídá chyby, tak brzdi.
Trnko vidíš? smiley Mám to povolené přímo od nadřízené. To pak nejde odmítnout... smileysmileysmiley
Sis, já se na to - Merline, pomoz mi! - taky těším.

Terko, já díky. A taky jsem zvědavá. (NE, nestačí!)
Hi co napsat, na začátku jsem se skvěle pobavila... nad vlaštovkou - zvěstovatelkou...smileysmileysmiley bájosmiley

Karotku nesnáším, ale Harry by se přece jen mohl poučit, i když bych od něho stejně "pokorné přijetí" nečekala, no uvidíme. Jsem zvědavá, jaké budou vztahy mezi ním a Dracem.

Ass díky.smileyAaaaaaaaaaa to už se zas mám těšit na "surreální" merline, nestačí že to slyším pravidelně na icq...smileysmiley
Sisi, klííídsmiley
blond... jsem blond
Ale Ass! Nemusela bych se chovat ani jako Nebelvír, ani jako Zmijozel protože si podobné věci o tobě nemyslím! smiley A nechystám se na to.

smiley Já vím, že víš, že jsi to řekla. To byla provokace, pitomé děcko. smiley

Ok, díky! Surreálnost se někam vejde, jen co bude příležitost. Těším se na to. smiley

Šárko... prosím tě dost. Ten tvůj toho, jak vypadá "nejpřesnější" Severus mi nápadně evokuje toho mého. Já akorát vynechala hákovitý noc, pravda... smileysmiley
Ne? A co se týká mého Severuse? Každý včetně mě, kdo se zaměří na charakter, to žene do extrému - buď z něj chce mít slaďocha nebo parchanta. Ale on není ani to a ani to - prot je každý z nich OCC a už ani Rowlingová by k tomu neměla moc co říct. Proto je dnes spíš důležité, co jím chceme sdělit než to, jaký ve skuečnosti je. (Má teorie je vysloveně OCCovská - viz. rozhovor se Sisi na její stránce.)
Řekla bych, že nemusí být nutně OCC. Spousta lidí se snaží, aby ten "jejich" Severus byl ten nejpřesnější, a proto se zaměří na přerostlého netopýra, umaštěné vlasy, hákovitý nos a vlající plášť... a omílají to pořád dokola. Ani si nevšimnou, že takový stokrát předestilovaný, černobílý Severus už vůbec není Severus... Ale to už su zase někde jinde, tohle se tvého Severuse netýkásmiley
blond... jsem blond
Spíš bys buď zmlčela, co jsi myslíš - zmijozelsky - nebo by ses bála o mé jemnocity a stejně mmlčela - takže skoro Nebelvír. Nemáš úniku.

Ty pitomé děcko! Já vím, co jsem řekla - u Tebe obzvlášť. Jenže mě se po surreálnostech - hlavně když jsem viděla, jak jste při jedné vyloženě příležitosti to slovo vystřihly - doslova - a vecpaly tam jiné. Trocha sentimentu - ono se sice taková slova často moc dobře zvládat nedají, ale já Ti věřím. Vivat surreálnostem!

Oh, ale já netvrdím že efefácké romantické duše ten popis za srdce NECHYTÍ, jen mluvím o tom, že Severus to není (jako debata u Tebe s tím, že všichni Snapeové v FF jsou OCC...).
smiley Assezko to jsem nechtěla. smiley Každopádně je přece nad slunce jasné, že to bylo myšleno na tu oranžovou nádheru. O tobě bych si podobná slova opravdu nemyslela. smileysmiley

Cože?! Nebyla jsi to náhodou ty, kdo mi říkal (když jsem surreální použila podruhé), že už je ho tam moc? smiley A teď chceš říct, že ho mám povoleno použít znovu? Skvělé! (Mne si ruce). smileysmileysmiley

Nakonec - ká tvůj popis Severuse vidím jako skvělý! smileysmiley
Sis, takhle už NIKDY nezačínej - než jsme se prokousala k významu Tvého sdělení, málem mě odvezli...

Popis Severuse nebyl přesný, byl extrémní v opačném směru. Popsat Severuse Rowlingové a dostat pod kůži jeho charakter je pro mne nemyslitelné - nejde to.

No... po dalším dílu... muhehe... a po těch dalších - ne, nechci NIC slibovat.

Děkuji za komentář. K surreálnostem - chtěla jsem Tě o něco poprosit. Že když Tě k tomu příště Tvá povídka přivede to slovo POUŽIJEŠ? Začíná se mi po něm stýskat a ke Tvé povídce prostě patří...

Hope, děkuji. A asi myslíš to ,,You weren’t fair

You never were

You weren’t all

But thats not fair

I gave you life

I gave my all

You weren’t there

You let me fall

..."

To je písnička od Pink - ještě ji tady, myslím, nemám, ale asi ji sem dnes přidám. Nějak jsem vzdala učení se na matiku - čtvrtletku, tak by se to mělo využít nějak užitečně, což...?
Nevím, kam to patří, tak to napíšu sem: hrozně se mi líbí ta báseň (možná píseň?) co je kousek v záhlaví a celá na konci většiny stránek, je taková.. hodně na mě působí.., taková o životě, nebo prostě o některých situacích v životě.. Prostě, i když je vlastně hrozně smutná a depresivní, tak se mi moc líbí - Howgh !
Jj, oranžová - ó hrůzosmiley

Povídka se krásně rozjíždí, Severus žije, svět je na svém místěsmileysmiley
Teda Ass... nejdřív přesný a úžasný popis Severuse, potom konec, kdy jsem tu jejich debatu četla s povytaženým obočím a říkala si pár moc... no... sprostých, ale přesných slov. Na adresu té oranžové nádhery. Začínám ji nesnášet... smileysmiley

Díky za kapitolu. Mimochodem - co to je, to surreální? Já to odněkud znám... kde já to jen viděla... smileysmiley
Hm... pěkné surreální přání. Děkuji.
Tak ať ti to jde samosmiley
blond... jsem blond
...není možná.

Tak tos byla ale velmi šikovná. A já se teď jdu pokusit nepropadnou ještě v zeměpise. Nazmar.
Jen od tebe...... náhodou - u Jarretu (folkrocková skupina), který ve mně vyvolává nostalgické vzpomínky na léto, kdy jsem se náhle a úplně zbláznila do jednoho písničkáře, jsem umyla okna, vyprala a pověsila záclony a teď mám úžasný pocit z vykonané práce. Nadávat si budu až zítra v práci...smiley
blond... jsem blond
No to nevím - ale určitě ne jen ode mne. Já to nevymyslela, takže asi tak...

...hrozná.
A od koho ještě?smiley

Můžu si pustit COKOLI a stejně to má pořád ten samý účinek...
blond... jsem blond
To si děláš legraci - to nemůžeš znát ,,jen" ode mne.

Prosím Tě... pusť si něco pořádného!
Já nevím, znám to jen od tebesmileyApocalypticu vystřídali HIM a jejich Join me in death...smiley Ale asi si budu muset pustit něco méně... beznadějného.
blond... jsem blond
No ale existuje to, že...? Takže jaké to má zařazení?
Nevím, kde všude se to tvoje "buďa" používá, u nás tedy rozhodně ne. A ve spisovné češtině také nesmiley

blond... jsem blond
A že když nahodím spí ošíška a zeptám se Tě, co je na tom špatně, že mi k tomu dáš dlouhý výklad, abych to pěkně pochopila a příště tu chybu neudělala, že ano?

No... Harry nemůže. A moct nebude. Myslím, že brzy bude opravdu důvod, proč ne. Teď je to... spíš sebestředné - chce dostudovat. Na druhou stranu - Harry a jeho sebeovládání... se Severusem se možná naučil hodně, ale temperament se nezapře.

Taky uvidíte (čtenáři i Ty, lásko), že to není tak jednoduché. Ani nebude.

A... ne, asi jsi neměla.
08.04.2009 14:49:29
Tereznik
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one