Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6055"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kayo, docela Ti rozumím. Já si řekla, že už nebudu psát a že už nebudu povídky číst - několikrát. Á hmmm... Aby nedošlo k nedorozumění, já se budu snažit tohle napsat nebo (!)dokonce(!) dopsat, jen se nebudu přemáhat za každou cenu.
Jsem strašně ráda, že jsi se pustila do další kapitolovky - ty já nejradši smiley. Ale snad mi odpustíš, že tentokrát začnu číst až ji dopíšeš celou. Co možná nebude nikdy - neslíbila jsi tosmiley (možná malililinkatá motivace?), ale mám rozečtených tolik nedokončených povídek, které možná dokončené nikdy nebudou a času tak zoufale málo, že jsem si dala v rámci zachování mého duševního zdraví závazek - už žádnou další (až to poruším, ozvu se smileysmiley). Podle odezvy ostatních se mám na co tešit smiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Díky.
Ja som tu tiež (tej náhode by si neuverila). Vyzerá to veľmi zaujímavo.
Další dobrý pokus... Víš, co? Nechej se překvapit.

Co se Ti snažím a nesnažím vnutit - já si dělala legraci.

Jsem ráda, ,,slibný" zní slibně.
Já to za samozřejmost nepovažuji, proto mě to tak překvapilo. Příjemně. A nenadávám, jak se mi tady snažíš vnutit... Jak se mi to líbilo? Docela dost, je to slibný začátek něčeho nového a doufám, že to něco nebude depresivní. Mám moc ráda Život, ale ta jejich situace v něm mě začíná deptat, takže ocením, když si budu moci přečíst i nějaký optimističtější kouseksmiley
blond... jsem blond
Ehm - ach, ta přeškolovanost... To byla já.
Šárko... no to mě těší, že mi tady div nenadáváš, ale jak se líbilo, neprozradíš... 12 úvahu jsi četla, takže tam asi nic. A co se ,,novotiny" týká - zjevně to bude tím, že se to tady považuje za samozřejmost.

Hope, fákt?

No... ono to nebylo docela tak. Řekněme, že mě to trošinku pronásledovalo a smrkalo mi to na záda... tak jsme si řekla, že tomuhle, které není slash, dám přednost před tou slashoidkou, kterou jsem tak nějak vůbec chtěla zakončit své Harry Pottery - kapitolovky. Dodateček - u tohohle neslibuji, že to kdy dopíšu. Počítejte s tím.

Bezcitnost... hm. Ne, ono to tak jen nevypadá. Čtenáři... no, občas ani nevím, koho je víc. Čtenářů či autorů...? Oni by čtenáři zasedli zase na komp, jen ne na tyhle stránky. Takže by se toho moc nezměnilo.
Hele, něco novéhosmileysmiley

To je prima, asi se nám většinou pozdává, že Život se chýlí ke konci, tak jsi nám naservírovala další povídku, abychom nepropadali tumpachovosti!smiley

Že bys přece jen nebyla tak bezcitná, jak někdy (zvláště v Životě) vypadáš?!?smiley

Asi trápíš přecejen své postavy než čtenářesmiley
Co to? Kde se to tu vzalo? Asi jsem něco prošvihla - všichni se tváříte naprosto normálně, zatímco já se nestačím divit, že tu přibylo něco jiného než Život nebo Zápisky nebo nějaká Kysinčina roztomilá kratochvíle...
blond... jsem blond
Ach ano, tak to máš pravdu. smileysmileysmileyPadne ti to tam. smiley
Muhehe - třeba to, že tak jako Miona u Tebe, naši nastoupili do ,,8"...? A děkuji, mám radost, že máte radost.
Výborně! "Mne si ruce". To vypadá velmi slibně, těším se! smileysmiley

Ano, krásně napsané. Děkuju. Mimochodem - já jsem asi tupá, ale co mám pochopit? smileysmileysmileysmiley
To bezprostřední ,,prostě miluju" mě přirozeně víc než těší, děkuji. A s nápadem a okamžitým napsáním a pozdějším dolaďováním máš taky pravdu. Děkuji.
Já padnu, ten konec...smileysmiley

Začíná to velmi slibně...smileysmiley

Assezko tvůj styl psaní prostě miluju, takže uvitám cokoliv, co napíšeš...smileysmileyA no nevím, ale já zase ze své zkušenosti vím, že první napsané bývá nejlepší, pak už se jen dolaďuje... A pokud něco nenapíšu hned, jakmile mám nápad, už to pak není ono.smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
03.04.2009 18:07:28
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one