Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6129"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
A jsem moc ráda, že se to dá číst i dohromady, ne jen kapitola po kapitole.
Děkuji za vyjádření nazoru. Mohu mít malilinkatý dotaz? Kudy jsi myslela, že se to bude vyvíjet?
Ďalšiu kapitolu, please... No dobre, počkám si. Prečítať to naraz bol naozaj zážitok... Tvoje príbehy neuveriteľne vtiahnu do deja a je mi strašne ľúto Harryho, že ani po tom všetkom, čo prežil, nemá pokoj. Ďalšia Umbridgeová, zase si všetko necháva pre seba, doprčíc, mám strach, že to bude ešte horšie. V päťke mal aspoň DA, ale zase prišiel o Siriusa... Fajn, poviedka sa vyvíja iným smerom, než som predpokladala, ale to jej neuberá na príťažlivosti. Jediné, naozaj jediné, čo mi trošilinku vadí (ale to len preto, že to vplýva na moju náladu) je to Harryho trápenie, to, že si s tým nevie dať rady, že na to znova zostáva sám. Dúfam, že konečne niekomu niečo povie, hlavne Dracovi samozrejme... a Snapovi... dobre, dobre, počkám si. ĎAKUJEM!
Taky si myslím, že může být hůř...
No, dnes jsem měla mnohem horší vypětí, to včerejší čtení je proti návštěvě výstavy Propet (s Prďolkou, která byla strachy bez sebe, protože se tam motalo plno lidí, psů, koček, morčat, koní, krav, traktorů a jiné zvířeny) najednou docela příjemné.
blond... jsem blond
...ať se rozhodneš jakkoli... děkuji!

Wow, pavouci útočí. Zatím!
Asi se dám na čtení nějakého jiného žánru. Všechny ty hádky, nedorozumění, boje a nijak zvlášť šťastné vyhlídky mě deptají. Navíc, Assezko, píšeš tak sugestivně, že se nechám vtáhnout do situace a trpím s Harrym, Dracem, Severusem, Minervou, obrazem Albuse a vůbec se všemi, kterým se děje nějaké příkoří...
blond... jsem blond
OK. A... OK. :)
Assez: s tou mrkví máš samozřejmě pravdu. Další důkaz, jak mimo dokážu být. A ano, třeba má představa může být mimo. Taky to může Severus časem z Harryho vypáčit nebo k žádnému takovému rozhovoru vůbec nedojde. Já se nechám ráda předkvapit smiley
Uff, díky za komentáře, panstvo.

Terko, chápu, ale to není mnou. Myslím, že kdybych někde v nějaké povídce četla, jak se z Goyla stal dobrotivý mnich, taky to pro mě bude vždy padouch. Obddobně Lucius, ale tam mám své výjimky, plus ho beru jako... zloducha... plus mi to nevadí, plus HO mám ráda, takže i když jsme mu schopná kdykoli nevěřit, nevadí mi to. Ty a Draco jste spíš jako já a Goyle.

Liší se od Luciuse... že ho zradí s Potterem. Áha. A co když Ti řeknu, že to klidně může být stejné jako u Luciuse? Severus Draca sice nevynechal s Temným pánem, ale nejsem si jistá, že pro něj Potter není ještě horší varianta. Protože tohle se dá vnímat po Tvém, nebo po mém. Lucius zradil Draca, když se absolutně oddal Temnému pánovi, Severus zradil Draca, když si tam někde objímal člověka, o kterém vždy tvrdil, jako ho nesnáší a možná i nenávidí.

Souznění u Severuse a Harryho? Jóó... ty myslíš ve vzpomínce, evidentně. Nejsem si jistá, že se to dá definovat jako souznění.

Nový pohled na Severuse? Vážně Tě nikdy nenapadlo, že to Severus asi úplně nepochopil? Mě ano, proto se tak divím.

Další - jako vždy co nejdřív, děkuji za dotaz. :) No, kdy... asi až napíšu další kapitolu a opravím tu, která následuje po této kapitole. A to bude nevím kdy...

Drahokámku, já vím, žes věděla, evidentně píšu dobře, protože už několikrát jste někdo na něco kápli, co by mě nenapadlo, že vás napadne. Skvěle! A díky za tip, co že tím chtěl básník Brumbál říct...

Sisi, děkuji a chápu a tím spíš - děkuji. S tímhle - přesnětímhle vědomím, že se v tom někdo najde, že v tom najde možná i kus sebe, jsem to psala. A jsem ráda, že se našel komentující, který to takhle dobře pochopil.

Jiki, já si právě ani nemyslím, že posunula povídku, spíš bych řekla, že vás v něčem utvrdila a ujistila a to jsem chtěla. Abyste viděli i za oponu a měli trochu ponětí, co tomu co se děje, předcházelo.

Nicméně ano - tolik v informací v jedné kapitole.

O mrkvI, když už, řešily jsme to se spolužačkou a přišly na to, že je to dle vzoru pseň.

A toho, čeho se nemůžeš dočkat - napadlo Tě třeba, že se to nestane... nikdy...?
Páni! Tahle retrospektiva pěkně posunula vývoj povídky. Tolik informací v jedné kapče... Určitě to bude ještě hodně zajímavé. Nemůžu se dočkat, až se odhodlá Harry vysoukat Severusovi pravdu o mrkvy..
Skvěle napsané, jako vždy. A Draca a jeho pocity úplně chápu, za ně děkuji.

Já jsem to věděla, že jsou ty dvě spolu a něco pěčou, ale souhlasím, že by se mohly povraždit navzájem a bude klid. Takže jsem měla pravdu, že jí jde o ředitelčino křeslo a pak ještě dál. Byla to taková depresivní kapča. No mám dojem, že mu tím rozhovorem v ředitelně chtěl Brumbál říct, že má dobrý odhad a hlavně, že má jít za Severusem a spolu snad dokážou tu babu odstranit smileysmileysmiley
Jo a kdy že nám předestřeš další, nemůžu se dočkat pokračování.

Ten konec byl tak zoufalý, že jsem přímo natěšená...smileysmileysmiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
No jo, ty dvě aby se neznaly... ale tak třeba je naděje, že se povraždí navzájem a tím pádem bude od nich obou klid...smileysmiley (hmm jsem trochu chladnokrevná bestie, vím, jenže ony jsou opravdu strašné...)Žárlící Draco, chudáček malý. Já ti nevím, prostě nedokážu brát Draca jako oběť... alespoň ne úplně, přece má vlastní hlavu... no nic.Ale neměl by Severuse tak přísně soudit, právě naopak, připadá mi, že v tom, že soucítil s Harrym, může vidět plus pro sebe, protože tím se liší od Luciuse...Ta chvíle souznění u Severuse a Harryho, trvala tak krátce...smiley Ale byla brilantně napsaná, opravdu za tu ti dám klidně jedničku s hvězdičkou.smileyOpět jsi mě přinutila prohlédnout. Nikdy mě nenapadlo, že možná Severus nepochopil úplně, co je na Smrtijedech zlého... ale opustil je jen díky Lily. DíkyTen konec, málem jsem se rozbrečela taky...smiley Teď je v tom opravdu sám. Chjoooo.smiley

To je tak podlý, myslela jsem, že mu Minerva věří, ale tohle... uchich och.smileyUž radši končím.

Díky za kapitolku, opět to byl skvost.
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
28.06.2009 12:16:53
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one