Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8306"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
nzc
Poriadne hnusne useknuté, ešteže je tu už ďalšia kapitola... Díky
No fajn.
No skvělé... Je nad slunce jasnější, že příští kapitola začne úplně někde jinde než odpovědí na otázkusmileysmileysmiley
blond... jsem blond
Sis? Uvidíme.

Terko, máme. Děkuji, jsem ráda nesnášena, zvláště z tohoto důvodu.

Ehm, zlatíčko? Podepiš se, nerada nevím a tápu, která věrná čtenářka mi spílá. :) (A mluví o sobě jako o závislákovi, potencionálním – to je pro mou maličkost ještě důležitější.)

Drahokame, budu si na Tebe dávat pozor. A o to je to horší, že kdyby něco, tak ta povídka skončí takhle, že jo? Protože zatím další kapitolu napsanou nemám. (Směju se, až se za bachor popadám. Bůůů.) Blbé, co? Tak si přejte, aby mi dala múza facku, jinak z toho moc mít nebudete. Tak dobře, budu hodná, ať si na hlavu nehážete mokré hadry – nástin další kapitoly v hlavě mám, takže jen usednout ke klávesnici a začít psát. Což bude problém. Muhaha. Uvidíme. ;)
Teda assez já tě jednou za ty konce opravdu uškrtím, to je strašný konec, prosím, prosím přidej rychle další smiley nebo to se mnou sekne
Jak jsou na tom tví čtenáři tě vůbec nezajímá, když jim to takhle drsně utneš?vytváříš z nás pěkné závisláky. teď abych každou chvilku otvírala tvé stránky a čekala několik dní, než budeš pokračovat. smiley koukám, že terezník ti poslal stejného čerta. budou tě strašit oba.
Nesnáším tě za ty konce. Máme jasno doufám..smiley

Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Ehm... ten konec - potvoro. smiley Nechutného? Neřekla bych... jinak krve tam mají hodně, pravda. Což je mi taky fuk. Ale jo, vím, že to nebylo myšleno takhle.

Cheš-li mi zachovat zbytky duševního zdraví, přidáš nám pokráčko rychle, viď? No jo, mlčím... smileysmiley Díky.
28.06.2009 11:28:06
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one