Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1311"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
jj
Chudák Harry, dík.
Schválně jsem zvědavá, nač přijdeš.
Hm, žeby se chtěla přes Harryho dostat k Minervě a poté do ředitelny smileysmiley No jdu si to přečíst celé znova, já na to přijdu, teda snad smiley
Ale ví a autorka se tomu - celému i tomuto konkrétně - usmívá jak šílená.

Merline! Já vás všechny pošlu na začátek, kde byl jasný náznak uvedený, ale nevadí, dříve či později se k tomu PROČ stejně dohrabu.

Pěkné zástupné slovo.
Ta *****! (Jeden můj kolega používá jako zástupné označení slovo embryo...) Jistě, chce ho vydeptat, zlomit, zničit (i když mi není jasné proč) a jde na to dobře. Ale doufám, že ji někdo zastaví dřív, než Harryho připraví o všechny přátele a radost ze života. Ještě má věrné čtenáře, jenže o těch on neví...
blond... jsem blond
- a pro ty, co to nepochopili: TĚŽKÁ IRONIE -
...že už mi nenapíšeš žádný komentář! Ha!
Ne,ne ,ne žádný končení, přísahám, že už neřeknu ani ň. smiley
Díky, Sis.

Drahokame, krásný komentář. Vidím, že jsem ani nezačala, a můžu rovnou skončit, když jsou zde přítomné ženy, které tomuhle příběhu vidí až do žaludku. :)
jojo povídka Nasciturus u té se taky dokážu pěkně rozčílit, tam mme přivádí k šílenství .... no nebudu to říkat, kdo to ještě nečetl a chce ať něco neprozradím smiley

no a o co se jde té oranžovce to je jasný, chce ho zlomit, ne fyzicky, ale psychicky. jen jí asi došlo, že když se to nepodařilo od Voldíka ona to musí vzít jiným směrem, bere to přes to co má Harry nejraději, ničí pomalu, ale systematicky život lidem okolo něj,které má rád, bere mu poslední radosti a nakonec zůstane sám a bude to pro ní jednodušší, ale já mu věřím a věřím těm takzvaným kamrádům, že se probudí a pomůžou mu smiley
Assezko, povídka se jmenuje Nasciturus, je na fanu.

Do pekel jo? A my s tebou, skvělé, vážně. smiley
Beeeruško, tohle není blog.cz. Tady se vážně nezobrazuje cesta, odkud co pochází. Můžeš být vůbec ráda za novinky. Muhaha.

A žádám Tě, kroť se příště s těmi vulgarizmy. Všem je nám jasné, že chceš říct, že je ta ženská hrozná - a pokud Ti váížně nevyhovuje, říkej tomu „slušně řečeno“, já si to sprosté slovo domyslím, neboj se. Tohle ještě mazat nebudu - ale příště, panstvo... aneb ee, tudy cesta nevede.

Takže... zatím jen pro Harryho - z velice prozaického důvodu, který, jak jsme přesvědčena, uhádně optě Šárka nebo Drahokam.

Sisi, děkuji, snažila jsem se (především naplnit kapitolu a nedobrat se předčasně k cíli, na což slouží jak hodiny Severuse, tak Jasie).

Ehm, prozradíš nám, kde ještě cítíš fyzické nepohodlí? (Ne kde, ale ve které povídce.)

Draco×Harry×Severus - ono... ono by to tak dopadlo, kdyby Sev v sedmičce neumřel. Nebo přibližně tak.

A kam tím mířím? Do pekel, to je snad jasné, ne?

Jinak máš pravdu s povídkami. S ohledem na to, že pořádnou jednorázovku jsem si sekla bez pár měsíců před rokem, a takové ty chytré krátké odbočky se přece NEPOČÍTAJÍ a i to jsem psala před měsíci (- čtyřmi), žádná jednorázovka se neplánuje a Život bude taky velmi brzy končit, jediné, co budu dodělávat, bude právě tato povídka. Plus je sem tam možný nějaký článek, ale tak... to přežijete, když se netrefíte.
No vida, nejsem sama. smiley

Ne, to bude u všech. Ono je to docela jednoduché. Že jde o Život poznáš na první pohled a pokud u toho není napsáno ono "Život jde dál", na devadesát procent to bude Dura lex, sed lex. smiley
zajímavé. taky mám problémy useky se kterejma má ta čuza něco společného v klidu přečíst. takže jen pro harryho konec hry nebo pro všechny? nejdřív jsem pochopila že pro všechny.hej je to jen u mne nebo u všech, že se vám nezobrazuje do které povídky přibyla kapitolka když je to v aktualitách?
Moc hezky jsi nám vysvětlila přestup do Bradavic. smiley

Mám s tou ženskou velký problém a přiznám se, zcela otevřeně, že mi dělá problém úseky s ní v klidu číst. Neumím to přesně popsat, ale cítím při jejím nechutém hování téměř fyzické nepohodlí (cítila jsem to zatím jen u jedné povídky). A fakt, který jsi nám přinesla minule (a sice Severus-Draco a jejich rozhovor na téma Potter), mi příliš nepomohl, spíš naopak.

Co se týče tebe, jsi tak nevyzpytatelná, že absolutně nedokážu odhadnout, kam tím míříš.

Takže se děsím. smiley Preventivně.
...viděl ještě něco jiného, Potlouk až na druhý pokus. :)

Poppy to určitě levou zadní nezvládne, už teď je, chudinka, vyřízená. A to, co bude s Michaelem - to se uvidí, nejsem ve fázi, kdy bych to měla napsané a jasně a striktně rozhodnuté. Takže nic není nemožné, aneb pokud jsou tady lidi vyžívající se v morbiditách (zvedám nadšeně ploutev a významně se dívám po okolí /pes mi tu očichává s divným pohledem počítač/), třeba se dočkáte!
Co se ta baba snaží dosáhnout smiley už jsem z ní zoufalá, to se ho snad nikdo nezastane, nebo co? To si říkají kamarádi ! Určitě ho chce izolovat a zdeptat, ten potlouk je určo její práce. A co prosím tam Harry viděl, že na něj poprvé volal, ten potlouk nebo ještě něco jiného? No snad to Michael přežije, já myslím, že by měl, Poppy to zvládne levou zadní.
No skvěle, děkuju.
Zahlídla jsem to jen jednou.smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Tak ne že by to nebylo doma, že ne...

Mám to tam jen jednou nebo víckrát? Díky!
Já jen takovou malilinkatou poznámečku, promiň. Ale Ron je brankář, ne chytač... předpokládám.smiley

Ale jinak, minulost se opakuje...smiley Teď ještě začít s výnosy a Dolores jako vyšitá... Ehm, a co takhle taneček s Karotkou, co Sev s ní v tangu...smileysmileysmileysmiley

Že ne... no nevadí..smiley

Děkuji, líbilo se mi.
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
28.06.2009 11:27:48
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one