Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Tak tedy… vítejte na světě, Bezvýznamné věty. (A Harry Potter je z umanutosti. Jen Bezvýznamné věty by byly zajímavější, ALE… tohle tak trošku věnuji i starým časům.) Fajn, název – nechala jsem se inspirovat Jiřím Žáčkem. Takhle dvě slova naleznete v Kapesních básních. Díky němu mám už vybrané i luxusní názvy pro kapitoly. A jak ví mé skvělé přítelkyně, kterým bych tímto chtěla poděkovat (Šárko, Sisi… za trpělivost, za zájem, za vše…), docela dost jsem řešila hlavní název. Název povídky. No… přistáli jsme, možná i celí. Oproti Posílám Tě na věčnost: OPRAVDU MOC vás, dámy, prosím o komentáře. Nikdy nevíte… z čeho mě může takový komentář ve špatném dni vytrhnout. Navíc tohle není ten typ povídky “sám do sebe”. Váš názor na věc znát potřebuji. Prosím…

Páry: HP/SS; Rose/Scorpius (a dál… dál to doplním, až BUDOU)

RATING: 15+ (Někdy méně…)

Beta: Šárka; (- autorka se omlouvá za přehozené uvozovky, leč není ve stavu po každém vložení kapitoly vkládat uvozovky po jedné znova a problém s nepřehazováním se jí naneštěstí vyřešit nepodařilo -)

Pro levohemisférové jedince:
a/ logika zde mě nezajímá
b/ technika zde mě nezajímá
c/ oh je víc sexy než och a ach - och a ach je tupé, nutné, kulaté - oh je ostré, sexy, hranaté
d/ zde jsem ještě psaní nebrala jako "řemeslo", ale jako umění (zkuste ty povídky přečíst bez kofeinu pravou půlkou mozku, třeba se vám zázračně rozsvítí)
e/ zasazovat jména geograficky je nekreativní a nudné - proto jsem to zde nedělala
f/ popisy mě nezajímají - vyžívám se v dialozích, proto mi zde na nich záleží ještě méně než na logice
g/ uvozovací věty jsou fajn - chcete text bez uvozovacích vět? - chcete ho s nimi? - víte vůbec, co chcete? - posuzujete podle toho druhé? - jak často posudky měníte? - jak často měníte názor na lidi? - ne? - proč?
h/ nerozlišuji jazyk postavy podle věku, NÝBRŽ podle příležitosti - zde považuji rozlišování jazyka dle věku za stereotyp

Díky své neskutečně obětavé přítelkyni, Šárce.
S díky Šárce, Sis a všem, jež na mé texty reagují.

Táč… děkuji Šárce za betování. (Ano, slavme – minimum chyb!) Vám, osazenstvo, děkuji za komentáře. Chtěla bych upozornit – nevím, jestli jste si všimli – že v rubrice je ta písnička od té Alanis. (Snad jsem to okolo popsala u ní.) No… užijte si druhou kapitolu. Jak jsem řekla (minimálně stokrát, vím) – není to to, co první kapitola. Ale – pořád je to lepší než to, co jsem stvořila např. včera. Hm, třeba se k tomu dobereme. Příjemné čtení. (Užijte si zmatení jazyků. :))

Ještě předkec k první kapitole. Je to vysloveně deus ex machina. Užijte si to. Nejsem si jistá, jak dlouho mi taková úroveň psaní vydrží. U druhé je to mírný pokles oproti této kapitole, u další zase mírný vzestup. Pokud se vám tedy bude povídka líbit, PROSÍM, dejte mi to prostřednictvím komentářů znát.

Assez děkuje předem

Dodatečný betaread Šárky. Děkuji.

HP a BV

HP a BV

Takže ještě obrázek a písnička, která byla se mnou, když jsem tvořila totu první kapitolu. (A asi i druhou a třetí…) Alanis, I Was Hoping.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one