Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8714"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Vysvětlím Ti to, pokud o to stojíš, na ICQ.

Ta vášeň – a proč jak to myslím já? Já s tím mám společného jen minimum.

Děkuji. :)
“To si už nemáme co vysvětlovat…?” - a oni už si někdy něco vysvětlovali?Snad proto mu chtěl Severus ten výraz smazat z tváře. Řekl: “U nás se tohle považuje za bezostyšnou, do nebe volající hloupost,” a podíval se na Harryho vyzývavě. Jak se musel změnit, když odpověděl, co odpověděl…? Vždyť jindy by opáčil něco jako: “U nás se zase považuje za hloupost kopat sám za sebe a podrážet své přátele k vlastnímu prospěchu,” ne, tentokrát mířil Potter mnohem přesněji a účelněji, i když to dozajista nebylo ani zdaleka vše, co by toužil či mohl říct. - tak v tomhle odstavci mám zmatek, ať to čtu kolikrát chci, pořád nemůžu rozeznat, kdo říká, komu, co... Prosím, že mi to vysvětlíš.“Ale vášeň není druh skutečných emocí, je to jen poslední záškub lidské touhy cítit,” - tak tady nesouhlasím, přesto chápu jak to myslíš.;o)Tak na začátek potěšení v podobě Harryho a Severusova rozhovoru, ovšem ten konec byl impozantní, ohromující, naprosto fenomenální. Nádhera.

Děkuji.
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Shelis, jojo, snad bude. Taky doufám. A děkuji. A_jo, díky ti. :D Já samozřejmě říct, že jsem ten odpal nečekala, nemůžu. Čekala jsem ho. Ovšem… to, co bude dál. Hm, uvidíme. :)
Joj, tedy.....smiley. Už ten začátek stál za to - sápající se a vše pohlcující tma mě také pohltila. Jsem nadšená, takový odpal hned od prví kapitolky jsem nečekala smiley.
A_ja
Tak tohle byla zatraceně dobrá kapitola. Moc se těším na další kapču, snad bude! díky, byla to skvělá změna:D
Teda assez, to bylo něco smiley hltala jsem jedno slovo za druhým a nestačila valit kukadla, špatný a zlý Harry a smutný zlomený o odpuštění prosící Sevík, to je vražedná kombinace, ale kapča to byla super. A jak se na něj Sevík vrhnul, paráda. Doufám, že přidáš pokráčko, skvělé smiley
Děkuji, Jiki.smiley Vývoj byl nejspíš reakce, city… komentovat nebudu a to, jak jsi to prožila, samozřejmě také ne. Děkuji za komentář.smiley
Dějový vývoj byl URAGÁN, city HLUBOKÉ a VROUCNÉ, zasáhlo mě to přímo uvnitř srdce! DĚKUJI. Jdu to vstřebat a ano, těším se na pokračování :)
Děkuji.
“Ale vášeň není druh skutečných emocí, je to jen poslední záškub lidské touhy cítit,”Och...a ten konec... jdu si pro kapesník...Jsem zvědavá na to nečekané rozuzlení...smiley

Ano, přesně tak.... smiley
smiley
blond... jsem blond
27.10.2009 15:53:33
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one