Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9226"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ez se Ti nelíbí? A smíchy? Že se málem – asi – zabili? No děkuju. Pěkné věci jim přeješ.

Prorok Ezechiel a čertův syn Damián – musím přiznat, že mě na to konto napadl ďábelský komplikátorský plán. Ale abych byla upřímná: o Ezechielovi jsem samozřejmě věděla. O Damiánovi, tuším, ne. (Nevím, KOMU tady z Bible hrabe, že?)

Nevím, abych byla zase upřímná, o které „ji“ mluvíš… Co do tolerantnosti rodičů – oba jsou do určité míry tolerantní. Ale jak a rozlišování mezí možná pochopíte později. Co do jmen partnerů a Tvého tipu – tam si sázej… u koho to bylo…? U Shelis… >:-Đ Opět děkuji za komentář.
Ezechiel? - neleze ti ta Bible na mozek...:oD :oPPP“A já slyšel, že se kdysi porvali na chodbě před sedmáky o to, kdo má jít do učebny.” - tak to je úžasná odpověď, úplně to vidím před sebou, boží...:oDDD :oDDD jsem mrtvá smíchyProrok Ezechiel a čertův syn Damián? Na něco narážíš, nebo se mýlím? A že by byli navíc TU omílanou noc spolu... muhehe, jako jejich otcové... hmm zajímavé, no nechám se překvapit..:oD

Aha tak "ji" no tak dobře, tak ji, no když jinak nedáš, ale snaha byla...:oD

A že by se nakonec Severus jevil jako tolerantnější rodič než Harry.. zajímavé

Jen tak mimochodem dozvíme se i jména jejich partnerů?Děkuju za kapitolku a zpříjemnění pátku.;o) :o*
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Ano, já vím, že jsem, jen nevím, co konkrétně jsi odhalila, popřípadě co Tě jen napadlo.
Něco šíleného mě napadlo. Jestli to bude pravda, to ukáží následující kapitoly. A jestli ano, pak asi spadnu smíchy pod stůl smileysmileysmileysmiley Jsi geniální!!!!!!
Nebylo by.

V zájmu neovlivňování si nesázím.smiley
Ale to víš že líbí smiley. Ezechiel by bylo pěkné i pro holku smiley. Sázka na to, že synáčkové si vzájemně zpestřují večery (a noci) - nic víc by taťky nemohlo potěšit že? smiley. A čtenářky asi taky smiley.
A_ja
Wow, spousta zajímavých dotazů… všem děkuji za komentáře!

Drahokame, samozřejmě se posun časem konal. Vzhled – díky.

Sisi… :-* S hláškami jsi mě sama zkazila. Ty jich tam máš taky hafo. Co do otázek – byl to záměr. Vzhled – taky díky.

Shelis, zkus uspořádat sázky! >:-Đ

A_jo, to samé – zkus si zasázet. Jedno netrefíš, druhé bys mohla. (Pokud si to ještě nerozmyslím.) Co do synů. Co do jmen – nelíbí?
Ezechiel jo? Ve které ďábelské bibli jsi to jméno našla? Samozřejmě že zmatená jsem, kde se vzali ti synkové? Hlavně na rodičky bych byla zvědavá smiley. Tak snad nás nebudeš dlouho napínat smiley.
A_ja
Tak mě napadá, jestli Damian a Ezechiel nejsou v noci spolu:D to by byl nářez, nevím, koho byhc se víc bála, Snapea či Pottera:D moc se těším na další kapču.
Jo - nový vzhled... smileysmileysmiley
Takže... ano, tahle kapitola je psána tím druhým stylem, který často používáš (tj. ten s vtipem, lehkostí... Ten první je použit v minulé kapitole a je dle mého mínění v současné ff. nedostižný), ale to neznamená, že to je... horší, nebo že to nedosahuje takové kvality! Máš tam tolik úžasných hlášek - jak už jsem ti psala - že to nemá chybu.

Co se týče děje... tak samozřejmě, mámu spoustu otázek - byl-li to jeden ze záměrů, je přesně splněn. smiley

Kromě otázek mám i jedno jisté podezření, jsem tedy velmi zvědavá. smiley

Sečteno - šup sem s další, je to prostě perfektní. smileysmiley Děkuju.
Krásné, už se těším až taťkové půjdou hledat nezbedné dětičky smiley

A prosím, to je zase tvůj oblíbený přesun časem nebo sem něco propásla?

Jinak chválím nový vzhled smiley
27.10.2009 16:01:12
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one