Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8976"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Já díky z aúžasné připomínkysmileysmileysmiley
Ok, tak podruhé, prostě tupec, nějak jsem z toho vyšla, takže jsem si ten první pokus neuložila, že... a jak tak píšu vypršelo přihlášení, hned po odeslání jsem si uvědomila, jako kravinu já blbec jsem to udělala, no stalo se.

Tak rekapitulace:Merline, je tohle možné, že jsem komentovala naposledy u třetí kapitoly, no to bych to měla pořádně napravit, že.„Rose!“ přivítal svou drahou kmotřenku. - tedy tohle mi připomíná, víš jakou mi dalo práci vzpomenout si, že vlastně Rose je dcerou (che a teď si určitě udělám pořádnou ostudu, protože si to pamatuju špatně, ale co už, risknu to...) Rona a Hermiony. A ještě větší byla u Scorpiuse, ale k tomu jsem naštěstí došla díky následujícím kapitolám.smiley Na tom je vidět, že poslední díl mě vskutku nenadchnul.Harryho zamračení se prohloubilo ještě o kus víc: „Všem?“ - no jistě, vždyť to řekla předtím Harry, VŠEM - nebo taky jako Vysoká škola ekonomie a managementu...smiley Magor, no..Budeme mít návštěvu. Důležitou. - Minervo, všechny návštěvy jsou důležité, jsi si ještě nevšimla. Hlavně se před nimi musí uklízet a všechno načinčat a to mě často přivádí do tenze. (já vím Sis, já vím)Levé obočí mu vyletělo vzhůru. I z držení těla bylo všem zřejmé, koho paroduje. „Vždyť já jsem vzor naprosto slušného a přátelského chování.“ - a Severus hází jednu kletbu za druhou, mezi nimiž se objevuje i jedna přátelská Avada, přinejmenším pohledem...smileysmileyTudíž si dokážu věci přebírat rozumem. Ovšem…“ zarazil se a pokračoval tragickým hlasem, přičemž se lítostivě ohlédl na ředitelku, „rozum je dar a nerozdává se při nákupu Nimbusu dva tisíce.“ - jedna nula pro Severuse. Božské.smiley„Tati… je jedna… ty nespíš?!“ - ehm, "chlapče, ty jsi nějaký natvrdlý..."„Otázka nezní, co nedělám já, zní, co neděláš ty, Ezechieli,“ Harry rozsvítil. - moudré to prohlášení, celý Zmijozel, aneb jak se vyhnout odpovědi.Ten Albus prostě musí strkat nos do všeho a vleze zrovna tam, kam nemá. Grrrrr.Děkuju.smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Drahokame, netuším, co se dělo. Jen že to určitě nebylo nic neobvyklého pro webgarden. K příměří - osobně to nedokáži posoudit. Kde mají matinky, jak správně podotkla Sisi, se ještě dozvíte.

Sisi, já bych se taky zvencla, ale z úplně jiných příčin.

A_jo, to je skoro jak v amerických filmech - když mají říct hrdinové něco důležitého, zase to ti *píp* neřeknou. Co? :)
Ajaj, tady už skoro mohlo dojít k úniku důležitých informací a ty zvědavé obrazy to musely zazdít :-).
A_ja
Hm, drahokame, to jsme dvě. Ale bylo mi řečeno, že se vše VČAS dozvíme (což znamená, že se do té doby zblázním).
Á neuvěřitelné, zase můžu psát komentíky, vážně by mne zajímalo, co se stalo, nešlo mne to jen uTebe.

Takže ke kapče, cítím tady nějaké dočasné, jak bych to napsala snad příměří nad otrvnou večeří? Vážně by mne moc zajímalo, co se mezi těma dvěma stalo. A hlavně kde mají Ti dva výrostci matinky.
Jdeš si je léčit se mnout, to Ti teda pomůže! :D :D

Má to mou jiskru? O - ou.A děkuji… :)
Tak ty dokonalé hlášky jsem ti už vypsala, jakou mám představu taky.. :-)) A jak jsem, zatraceně zvědavá (a je mi to na nic) taky. Takže - děkuju, má to tvou jiskru.

Jdu si léčit nervy... :-)
29.12.2009 23:13:54
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one