Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3083"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Je zajímavé, že i přes svou nevraživost, Harry cituje Severuse. To se mi líbí, že by přece jen úcta.

Popravdě, když jsem četla to o neverbálních kouzlech, říkala jsem si, že Damián bude určitě tím "prvním", zvláště proto že je Severusovým synem. Takže mě to celkem překvapilo.

„Končíme,“ poručil Harry otřeseně - otřeseně? tak nějak se divím, že by Harrym mohlo ještě něco otřást, čím to?

Teď mě tak napadá, kolikátý je Ezi vůbec syn Harryho? A ještě další všetečná otázka, když už jsi tedy zachovala Rose a Scorpiuse, proč ne Jamese a Albuse? Nebo se tam ještě někde ukáží?

Další dotaz, proč zrovna sedmnáctiramenné svícny, jedinou souvislost vidím v tom, že je to židovský zvyk, ale nějak nevidím souvislost s Anglií.

I když pravda to ani v ananasech.. "kroutí nad tím hlavou" smileyAa očekávaná návštěva se nám dostavila. Hmm a hned od "lektvaru" mi pije krev.smiley"...o francouzštinu, kterou jste se naučil někde… ehm,“ - kde, kde??? Jsem zvědavá, kde se nám to naučil.smiley

„Podal byste mi sůl?“ ozval se Severus směrem k Harrymu, který na to zvedl letargický pohled na Severuse a zatvářil se, jako že neví, co to po něm chce, a že se hodně diví, že to mluví právě na něj. - brilantní, jak tak koukám to ostatně i to následující.

Povězte, Louise,“ a s typickým anglickým pozvednutím obočí pokračovala, „jak tohle řešíte vy?“ - bomba, tleskám.

Ha kluci nám předvádějí své namlouvací manýry...smileysmiley

Ta nabídka byla teda pěkně hnusná, vůbec se Minervě nedivím. I když nebýt tvého následujícího vysvětlení, asi bych nechápala stejně jako Severus.

Hezké zakončení. Přátelství zůstává, třeba se to jednou srovná.smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Tedy po tom druhém přepsání komentáře a to, že na mě začíná působit množství vypitého vína a všeho možného, co se doma naskytlo, myslím, že jistější bude pokračovat zítra. Proto se omlouvám, a budu se těšit opět za hmmm deset možná více hodin, podle toho jak dlouho budu spát...smileysmiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
V základní podstatě kouzla taky neexistují. Asi. Nicméně chápu, co naznačuješ a souhlasím s tím.
Já ti dám "zděsila se, utekla"! V hlavě mi rotují otázky a... další otázky. Ananasy... zákon schválnosti? Jistě, tak možná tady u nás, ale v Anglii těžko. Kdybys psala o zásobování Sibiře... :-)

Manželky - to jsem si všimla, že se ti to líbí.

Kurzíva a jistý význam? No, to vím. Jen nevím, jaký. :-)
*zděsila se, utekla* Ehm, no nic.

Jiki, myslíš, že krásně?

Sisi, no to teda ne-e. :-P Co že Ti to rotuje? Hlava nebo co? Ananasy – říká Ti něco zákon schválnosti?

K soli – vždycky to bude sůl.

K párům stejného pohlaví – jelikož tohle je slash, co jiného se ode mne dá čekat, než že se zastanu Minervy, ne Louise… Takže jelikož mě drahá ředitelka štvala…

Ty manželky… jednoznačně tohle bylo napsané už v době, kdy jste se po matkách chlapců ještě nepídily. Za další byste si měly uvědomit ten náznak, že Severus a Harry měli nejen syny, ale že k tomu byly i manželky. ZA další – mně se to líbí. Například mám-li být zcela upřímná, o obou z nich jsem tímhle vyjádřila názor. První strana mince je ta, že si je ženaté přes jistý Epilog představit nedovedu, nebo ztěží. Druhá strana mince je těžce poznamenaná FF. A to že se tlemím… to není tak docela pravda, spíš jsem se culila a při čtení posledního slova propukla v hurónský smích. Moje dělení těch dvou kolejí… ano. To je další věc, která mě u FF baví řešit. Ony rozdíly. A plus si myslím, že s tím, co jsem napsala, jsem si ujasnila další věc, která mi dřív nedocházela v plném rozměru. Proto děkuji za všímavost. :) Tím „jsme přátelé“ a kurzívou tady… na to jsem dala důraz, jelikož v řeči bych to zdůraznila. Jen ji tím ujistil. Nicméně ano, doporučuji Ti dávat si na kurzívu pozor – mnohdy je to přílišné vyznačení ironie a mnohdy to má svůj jistý význam.

Děkuji za komentáře, dámy. :)
No teda... už jsem říkala, že jsi skvělá?

- mezi to nejdůležitější, co se tento rok naučíte, bude patřit neverbální kouzlení.

- okamžitě jsem se mi vybavil šestý díl a Severusovo "To je k pláči." :-)

- Hodina se ti moc povedla, zajímavá byla ta magie, která vlastně nebyla. (Kuš s tím množstvím otázek, které nám rotují v hlavě :-)).

K večeři - Ne. Předtím ještě ananasy. Hm? Proč by v celé Anglii nebyly k dostání ananasy? Ačkoli Poppy s tím svým výkřikem byla boží.

- “Je mi jasné, že byste rád předváděl svůj chabý pokus o francouzštinu, kterou jste se naučil někde… ehm,” zarazil se, když si uvědomil, že mu všichni okolo rozumí, “ovšem obávám se, že pokud nechcete vypadat jako vyšinutý… blázen a opakovat každé sdělení dvakrát, měl byste překousnout své exhibicionistické sklony a ten lektvar si vzít,”

- geniální. Můj výraz při čtení asi stál za to. Opravdu boží.

- “Podal byste mi sůl?” ozval se Severus směrem k Harrymu, který na to zvedl letargický pohled na Severuse a zatvářil se, jako že neví, co to po něm chce, a že se hodně diví, že to mluví právě na něj.

- Další perla. :-) Skvělé. Sůl... Merline, já nevím proč, ale přijde mi to prostě úchvatné. Stejně jako Harryho rakce.

- A na její zvědavost Minerva prohlásila stejně vítězoslavným jako starostlivým hlasem: “Co mi už dělá větší starosti, jsou páry stejného pohlaví. Povězte, Louise,” a s typickým anglickým pozvednutím obočí pokračovala, “jak tohle řešíte vy?”

- Trefa! A Severus se nám dokonce začal dusit. :-)

- Tak na TOHLE že sbalil Snape svou manželku? plus - Severus se upřímně podivil, ŽE se Potter kdy oženil.

Ale kuš! Vrrrrrr. Jednak se mi to, popravdě, moc nelíbí - ale budiž, neznám souvislosti. Ale co je opravdu k vzteku jsou ty tvoje narážky, kdy vlastně neřekneš vůbec nic. Že ty se těď, když to čteš, spokojeně tlemíš?

Hm, ten konec... líbí se mi tvoje rozdělení Nebelvíru od Zmijozelu.

- Už hodně let jsme přátelé.

Něco, nevím přesně co, mi říká být ostražitá k těm tvým kurzívou psaným slovům.

Celkově děkuji za nádhernou, na hlášky úchvatnou, kapitolu!
Páni, to tedy byla návštěva! A nejen návštěva, i souboj mladých pánů studentů stál zato! Jen jsem zvědavá, jakou bude mít ještě dohru.. A jak byla kapitolka krásně dlouhá! Díky :)
30.12.2009 18:38:18
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one