Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9615"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tady ne, Salazaret, ale je u a-sisi, celá.
Bude někdy pokráčko? e to strašně boží povídka a strašně se mi líbí...smileysmileysmiley
Elzo, pokaždé? Řekla vbych že ani zdaleka tak často, jak bych chtěla, akždopádně mi budiž omluvou, že se spolu až tak často nevídají.

Teri, unavující? Ne, nebyl.
Zajímavé... Líbí se mi, jak se Harry se Severusem důsledně porafají pokaždé, když mají jakéhokoli svědka... smiley
„A kdo mi tu větu zopakuje?“ ušklíbl se. Smůla – pár rukou se zvedlo. To dokáže pokazit náladu. - smileysmileysmileysmiley to naštve.

A vůbec odvést pozornost, šikovné, taky děláme.smileyJen – a opět jsme u toho – forma se mění. To, co by lidé před sto lety nazvali krutostí, je dnes dobro a to, co my bychom nazvali krutostí v sto let staré minulosti, by oni nazvali milosrdenstvím. Myslím tudíž, že teď je poněkud nad slunce jasné, jaký k těmto věcem zaujímám postoj.“ - kráááása, i když to celý ten odstavec, a řekla bych, že byl i dost unavující ne...smiley„Řekni mi něco o matce!“ - Dami nejsi jediný, kdo by tady chtěl něco vědět, jenže to musíš na assezku...smiley "Řekni nám něco o matce (hm matkách)!" smileysmiley

Díky.smiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Drahokame, zmatečnost mi evidentně nebrání vykonávat tuto činnost. Co do matko-tatíků jsem se, tuším, vyjádřila u minulé kapitoly nebo tak – prozradím, až přijde pravá chvíle. Co do kruté Damiánovy pravdy… Mám takový zvláštní pocit, že ten, který má krutou pravdu, je Severus. A Damián to ještě setsakramentsky pozná, což platí i o Ezovi.

Sisi, to ovšem bude nevím-kdy. Dnes se mi to asi nepodaří, zítra sto pro ne, v pátek se musím učit, v sobotu přijede… návštěva… plus Mikuláš, v neděli… No jak to tak vidím, potkáme se velice brzy.

A_jo, jestli Tě to potěší, z vás nebudu dělat takové blbečky jako ze svých postav tak dlouho. Nicméně díš pravdu co do Harryho nečestnosti a otázka zní: „Byl by tak nečestný?“
Tak mě napadlo, jestli se mladý Snape neschází se starým Potterem. Ale zase - tak nečestný by Harry nebyl že :-).
A_ja
Připomeň mi tohle téma, prosím, až se potkáme. :-)Díky.
No, pokud tuhle povídku přežiji, bude to veliká výhra. jsem tak moc zmatená až to bolí. jen mne taknapadlo, mají Ti dva vůbec matku? Třeba mají dva tatínky. No opravdu jsem zvědavá co se z tohohle vyklube, ale Damián řekl krutou pravdu, jak pak se asi Sevík zachová.
To nebylo zase tolik složité. :)

Pohled na výchovu zde určitě není ve škatulce výchova, prosím, konkretizuj, co tím myslíš. Já se domnívám, že jsem tam zahrunula dvě, tři věci…
Jakkoli tvoje psaní miluju, tím svým karpatsvím mě jednou zabiješ. Otázka je, zda přesně tohle není tvůj cíl...? Hm, Harry perlí. Jeho výklad by mohl být zapsán do učebnic jako "proč to říct jednoduše, když to jde složitě?". Ačkoli možná je chyba v mé hlavě, že to nepobere přesně - typické. Tvůj pohled na výchovu, zde popsaný u Severuse jako otce - souhlasíš s tím, nebo je to "jen" popis?

Děkuji podruhé za krásnou kapitolu.
12.12.2010 11:25:59
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one