Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7513"
Škoda že máš blok. Každí deň sa na tvoju stránku pozerám či niečo nepribudlo. Nerada píšem komentáre pretože nikdy neviem čo napísať. Ale aby si vedela že čakám a dúfam že sa tvoja múza čoskoro vráti a pridáš dalšiu časť na ktorú sa všetci tešíme. A to s tým rozvodom bolo teda niečo. Ale dúfam že sa do seba zamilujú a budú mať aj dieťa. Prajem všetkým pekné prázdniny.
Má přezdívka se vzala v jedné historické knize, kdy "breila" bylo původně z wales-štiny a znamenalo to planá růže. To slovo jako takové se mi zkrátka líbilo a přišlo mi to jako dost hezký pseudonym...
A nového aktuálně nepíšu nic..ale abych řekla pravdu, přepisuju a opravuju Joe a mám s ní své plány. Trochu se mi vytříbil slovník (snad ne i styl psaní) a dávám jí trochu do pucu, už něco pamatuje holka moje milá.
Až jí splatím svůj dluh, kdo ví, co bude dál..psaní se mě ale drží i napříč vysokou školou a zaměstnáním. Merline díky :-)
Díky! :)
No pane jo, hezké - tomu se říká rychlost. Jo, yellow, kdybych věděla, že sem chodíš takhle často, ozvala bych se dřív - nebo bych se ozývala častěji. Nebo bych sem dala ty rozepsané kusy. Ale pravda je, že teď nemám sdělné období. Takže je to takhle... Děkuji za odezvu na ukázky. A děkuji za důvěru (jako že sem chodíte, ne pro ty poznámky o nedoufání). Mám raději činy, a věřte mi, že nemít pro vás nic mi velmi vadí. A mrzí mě to. Vlastně jsem se původně chtěla zeptat, jestli to odpískáme a jestli chcete raději všechny ty úryvky, co k povídce mám, nebo zda budeme dál čekat. Hm - co si přejete? (Což je dotaz i k úryvkům - chcete to, co mám, nebo raději počkat, až to budu mít celé?)
To je právě to.
Úryvky k MaKu nechci ani vidět, ledaže by to mělo jaksi funkci upoutávky, ale vlastně tím spíš ne, protože to už by mě asi fakt zabilo, jelikož i bez nich se těším až nezdravě moc. Jo, ještě furt jo. Proto moje naštvání na kolektiv (vyjma úžasných světlých výjimek).
Jak je myšlena otázka na úryvky výše? Počkat, až bude celá povídka, nebo až bude celá první kapitola, druhá kapitola...?
Jste úžasné, děkuji.
Mari - ono to moc kapitoly nemá. Je to zamýšleno jako dvě delší jednorázovky. Vlastně teprve od včerejška se jedna z nich (nějak :D) jmenuje. Nicméně když je ta okurková sezona, chápala bych, kdybyste chtěly už přečíst to, co na světě je. V tom případě by z toho třeba byla povídka na dvě tři pokračování. Toliko k úryvkům.
Při přečtení nadpisu a před kliknutím na něj jsem se cítila jako při klikání na odkaz, pod kterým jsme se dozvídali výsledky zkoušek. Těch nejtěžších. Fakt se mi zvýšil tep.
Pak jsem to celé přelétla strašně rychle, jestli jsou teda mé obavy oprávněné, nebo ne.
A pak jsem si to přečetla a pak jsem si to přečetla pořádně, abych pochopila.
Nevím, jestli jsem pochopila, ale to, co jsem si z toho vzala, ve mně nezanechává úplně nepříjemné pocity.
Taky sem občas zajdu, ale spíš už nedoufám. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč sakra nejsou pod posledními kapitolami komentáře čtenářů.
Jsem ráda, že to řešíš, Peti. Ve způsob, jakým to řešíš, bych nedoufala už vůbec. Ale raději už nic neříkám.
P.S. První ukázka je pecka.
Zejména ten druhý úryvek pobavil. :D Přestože tu není hlučný dav vyžadující novou kapitolu, lezu sem často. Minimálně jednou denně. Asi budu muset pokaždé zanechat komentář, abych ten hlučný dav vytvořila.
24.08.2015 17:40:52
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one