Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9397"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Proč bych to mazala? Souhlasím. :)
Já k tomu vždycky chtěla něco dodat, ale nikdy jsem si nebyla jistá, jak moc je to vhodný. Stále nejsem, ale, no... kdyžtak si to, assez, vymažeš:)
Chtěla jsem k tomu dodat, že ano, belldandy se pustila do něčeho nového, něčeho, co narozdíl od jiných teoreticky zaměřených blogů, je jen o slashi a je to stručný, jasný a přehledný, navíc celý fandom tak nějak sjednocuje (hazí odkazy jak o teoretických pracech, tak doporučení, stránky s povídkami, vše, co najde, co se děje...). Jenže svým způsobem belldandy vystupovala z 'davu' už předtím, než si založila web. Její jméno by možná zapadlo pro další generace, protože by nenechala nic souhrně na jednom místě, ale myslím, že minimálně ti, kteří se pohybují ve fandomu ve stejnou dobu jako ona, by ji znali a pamatovali si ji i bez jejího webu. Jde o to, že svým způsobem vystoupila z anonymity už jen tím, že se sem vrhla s nadšením a vervou, naplno, že sděluje svůj názor, přemýšlí nad tím, radí a povzbuzuje a má to všechno velice dobře vyvážené, aspoň podle mě. Třebas pro mě osobně se hodně rychle oddělila jako osobnost.
Když to teď po sobě čtu, tak si myslím, že to není to, co jsem chtěla říct, taky že to vyznívá trochu jako nekrolog, což už jsem vůbec nezamýšlela. Nicméně chtěla jsem tím říct, že mám pocit, že díky lidem jako bell celý fandom 'ožívá', není to jen soubor povídek, ale má ducha, kulturu a nejen pro staré známé, ale pro všechny, kdo se chtějí zapojit. Díky
Kdyby ne, vyjmula bych Tě, nebo bych napsala varování, no ne?
Není zač.
Tohle jsem nejspíš neměla číst ... :) Nebo ano? To je nejspíš jen řečnická otázka, Assez.

Po pravdě, když jsem na tenhle příspěvěk klikla, první mi padla do oka poslední věta a já chvíli přemýšlela, jestli se mi vážně něco povedlo nebo jde o Assezinu příslovečnou ironii. :)

Když jsem si teď přečetla zbytek, jsem neskutečně potěšená takovou chválou, ale taky v rozpacích. :)

Každopádně ve jménu svého duševního zdraví budu, co jsi napsala, brát vážně jen tak z padesáti procent. Kdybych to brala vážně úplně, buď bych se studem propadla, ale protože zem je tu pevná, tak bych možná taky nehorázně zpychla.

Hlavně mě samozřejmě vyvádí z míry být uvedena v jednom textu se jmény uvedenými ve třetím odstavci. Musím dodat, že pokud vůbec mohu svou přezdívku nechat zařadit za to jejich, napřed by se muselo objevit i to tvé (nimálně). :)

Každopádně ti nemusím říkat, že každá chvála je pro autora povzbuzením, takže já si napsané pro sebe interpretuji tak, že se mi daří něco dělat dobře a budu se snažit v tom dobře pokračovat.

Těší mě už jen vědomí, že něco z toho, co jsem napsala, ti stálo za přečtení. Velice děkuji.
belldandy
19.03.2016 09:03:17
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one