Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5764"
A ještě před tím vším musí assez něco udělat s pravopisem, protože jestli náhodou není kvůli komu čemu, mně? No nic.smiley
Já velmi děkuji za komentář, grid, ráda od Tebe a o Tobě zase slyším. smiley Omlouvám se, že jsi kvůli mě měla strach, ale sobě, povídce a Mari jsem slíbila, že tuhle povídku dokončím. A já ji dokončím. *zaťatě*
Doufám, že Tvé buňky mají jen příjemnou rozcvičku, žádné Schwarzeneggerovské svaly. (Aneb všeho s mírou.)
Ale vážně, Tvůj komentář mě velice potěšil a oblažil, moc Ti za něj děkuji.
Co do skorého pokračovania... assez se nejdřív musí přimět přeložit, co zakódovala do Když..., pak se taky musí přimět to napsat a ještě předtím ji musí osvítit (reflektor nepomůže, ten už jsem zkoušela), takže asi tak brzké, jak bychom si všechny přály, nebude, ale assez to dá. *yeah*
DĚKUJU TI!
Veľmi pekne ďakujem, že pokračuješ v písaní, Ass. smileyMala som trošku strach,vieš? Nikto iný /teda ak si odmyslím štúdium/tak dôkladne a hlboko nepreverí moje šedé bunky ako tvoje prepracované a jedinečné štúdie mojich obľúbených aktérov. smileysmileysmileyNázorná ukážka mojich výrazov pri ich čítaní...smileyAle vážne, chýbala by si mi, zlatko, takže ďakujem za skvelú novú kapču a teším sa na skoré pokračovanie.
Nemusíš si pamatovat všechno, co zmíním.smiley Nic jsi neopomenula.
Ach tak :) Ok.
Zajímavé.
Oh :) Hlavně, že se zadařilo. No vidíš, to jsem vlastně opomenula náležitě pochválit - když vím, jaké s tím byly komplikace. Jsi skvělá, ass.
Jako že útěk je poučkou, která... no, viz mail a ps a tak.
:D Nevím, mně takové moc číst "nebaví".
:D Nzc.
:D
Nové dokumenty byly pokus o vložení kapitoly.smiley
Btw. Ty "Nové dokumenty" - to je jen chyba, nebo...?
*krčí rameny*
Útěky už tady nechám :)
:) Děkuji. Odlišovala bych.
Mě trefí. Jaká poučka?
:D Neříkám, že je to třeba. Ale za co stojí povídka, u níž si teorie netvoříme?
LOL Nehoda... Já jsem ráda, že pořád ještě mám co objevovat a nad čím přemýšlet, takže díky za tu nehodu.
ROFL Dobře, Terko! :) Merline, s odpovědí bych měla taky problém. A víš, co? Ono je to jenom dobře, že vyloženě nestraníš jen jedné. Pochopitelní jsou pak oba.
:)
Oh, to je pro čtenáře moc příjemné slyšet.
smiley
Jsi moc náročná (na úpravu).
Ano! Smysl útěku je jiný taky. *potěšeně přikyvuje a chválí a děkuje* Možná v jistém smyslu slova ne, nelze se vyhnout útěkům. Ale jsou útěky a jsou Útěky, že... :)
Krácně vyjádřeno - míjející se bytosti. Ano, míjí se. Otázka je, zda už míjení je ještě útěk. (Ale nemyslím, že jsi jinde, myslím, že jsipořád v meritu věci.)
:D Že bych byla zlatokopka? Nebo vlastník dolu? Hmmm. *přemýšlí* Děkuju. :)Spíš mě děsí, jak se jedna poučka dá napasovat na skoro každou povídku. Aneb když člověk s poučkami a pravidly začne... *protočí oči* Ne, nejsem neoriginální. Jooo, jsem děsně neorigiální!
...jo, ve mě by se jeden utopil... :) Hm, pokud je u mě TŘEBA tvořit teorie, potom je možná pochopitelné, proč mě neardi čtou ti, kteří si dají dvě a dvě dohromady jen těžko.
Hm, v Jako je to spíš nehoda a nepozornost, že je ještě třeba co dotvořit. :)
Ježiši, ne! Hlavně to tak nechápej. Jednou ze mě Tereza vytáhla, komu fandím víc - Severus, Harry? Severus, Harry? NIKDY VÍC! Píše to jedna a ta samá osoba a ta osoba se přiznává k ambivalentnosti a přiznává se ke skepticismu - takže ta osoba se přiklání k oběma postavám.
Já nejsem milá. Nikdy. *skepticky* 8-)
:)
Nestálo. *nope* I když kdybych to zas psala já... *machruje* :D
smiley
smiley
Já děkuji za vše! Za úžasný, pro autora výživný komentář!
P.S.:D:D:D
Je pro mě přínosné a zajímavé zjistit, že Harryho pohled se ve velkém ztotožňuje s tvým. Pokud to tak můžu chápat.
A stejně tak v záležitosti případného Harryho odchodu z Bradavic rozumím a děkuji.
Muhaha, eufemismus. No pěkně.
Neocenil, jistě :)
Oh, rozhodně stačí – děkuju moc! Zbožňuju tyhle informace :) A ano, s tím se dokážu plně ztotožnit. Chápu, že na něj tolik zapůsobila právě záchrana Jamese. A taky další argumenty sedí. Skvělé, ass.
*červená se* Děkuji, to je milé od tebe.
Tak to musím souhlasit, bez toho, jak se to v minulosti odehrálo, by se další události nestaly, pravda. Přesto tam pořád vidím i jisté škodlivé působení. Za což ale možná může sám Severus, když se minulostí stále tolik zaobírá. A ne, v zásadě si nemyslím, že by to bylo bezdůvodně. To, co se stalo, bylo prostě až příliš závažné. A u člověka se Severusovou povahou... ne, nedivím se, proč ještě nedošel smíření.
Tvá představa se mi strašně zalíbila, ass. Wow, úchvatně jsi to tím obrazem vyjádřila. Krom toho, souhlasím i s neochotou vzdávat se jistot, rozhodně.
:) Zoufale hledá... tak trefné :)
LOL Balancování se slovíčky? Neutlačování fantazie, možná :) Nestálo? Tady ti to věřím, a proto taky nelituju, že se neuskutečnilo.
Když ty ty „obyčejné“ věci umíš podat tak, že si jich nelze nevšimnout.
Jistě že souhlasím. Byť se mi Harryho romantická důvěra též moc líbí :) A ne že by ji neměl zase až tak nepodloženou.
:) To máš asi pravdu.
Není zač, ass. Já děkuji. Za kapitolu a ještě i za úžasnou reakci.
PS: Že? Na vztek. :D (Ubezdušit je skvostné slovo.) A ne že by přihlašování byla sranda...
18.03.2016 23:36:38
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one