Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6490"
To bylo na Mari a pokračovalo to: Nedopsaný příběh má tu výhodu, že se vyvíjí a tu nevýhodu, že se vyvíjí. Jistot máš tolik, kolik si jich uděláš.
I Ty má propagátorko.
Díky za tip, Mariano :-)
Ach, mám silnou slabost pro lidi, kteří takhle úžasně dokážou ocenit mou srdeční záležitost Když... a Jako...
Coro, vřele doporučuji zkusit si přečíst Meč a korunu. Sice ještě není dopsaná, ale tobě by se to, po tom, co jsem četla tvůj komentář, mohlo líbit, a neříkám, že bych sobecky nebrala dalšího spolučtenáře na podporu hnutí, které jsem zatím soukromě nazvala "Za (brzké!) dopsání MaKu". Ehm, radši mizím.
Úžasné. Konečně jsem měla možnost zjistit, co se honilo hlavou Severusovi, a jak celou "záležitost" po ta léta bral. A v přesně tenhle vývoj jsem doufala. Doufala tak slepě, že jiná možnost zkrátka nepřicházela v úvahu :-) Asi největším překvapením v Jako... byl pro mě obsah Brumbálova dopisu; po tomhle vysvětlení jsem vážně prahla. Jediné slovo, které sílu bouře má :-) Geniální. Moc se mi líbil popis Severusova pobytu v Americe; jeho úspěchy v lektvarologii a s tím spojený věhlas jsou pro mě vždycky... já nevím, asi satisfakcí pro něj, ale když je získá mimo domovinu, je to zadostiučinění ještě o patro vyšší. Objasnění vrstev Harryho oblečení bylo působivé, tenhle důvod by mě skutečně nenapadl, a to jsem si nad jejich významem lámala hlavu poměrně dlouho. A ten "usedající prach" na kufru v závěru... krása. Jen ať tam laskavě usedá dál! Děkuji, jsem nadšená, a rozhodně obě povídky nečtu naposledy.
Sluníčkové? Hezky vyjádřeno. Děkuji za komentář. Čím dál víc si vážím těch, kteří mi přijdou říct názor do očí. (Rovno nejdou ho prostě napsat do deníku, i když je to pro ně snazší.) Děkuji tedy ještě jednou - za tu práci, za ten čas. Za názor.
tak jsem to dočetla, sedím v práci a hlavou se mi toho najednou honí mnoho, děkuji... děkuji za povídky, kde není vše lsuníčkové, kde život je svině a štěstí vlastně jen iluze
Protestuji proti nedostatečnému varování. Mně je tak nějak dvakrát tolik a rozdýchávala jsem to dlouho.
21.03.2015 11:06:29
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one