Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1721"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Hjé, e-mail. Omlouvám se. Ano, přišel. Pokusím se Ti na něj ještě dnes odpovědět, děkuji. :)
Posílala jsem sovu. Doletěla?
blond... jsem blond
Ale jo, já vím, ona to nějak stopla. Mno… ale tak nějak že by to bylo k dostání v pozdější nebo nebo teď… viděla jsem to kdesi snad jednou. A to když už, tak toho Lábuse.

Ha! Ale pozitivně vím, že v Anglii je to běžná záležitost, aduio. Aghvrrr.smiley
Audio mám jen jedničku (čte Lábus) a dvojku (čte Zedníček). Strašně moc jsem se těšila na trojku, ale Rowla to nějak zdržovala a přidávala si požadavky, pak už jsem to přestala sledovat...
blond... jsem blond
Audio? Já taky ci!smiley

Velké a velké, pamatuj si to, beto moje. A děkuji... Já věděla, že to je NĚKDE v kapitolách o Doupěti. Ale snažila jsem se to najít ve 4.
** To jako zda je to správně (velká/malá písmena)? Vím přesně, kde Ron Kanonýry zmiňuje (když je Harry poprvé v Doupěti a vidí Ronovu výzdobu pokoje), ale s písemným záznamem neporadím, protože to mám jen v audio forměsmiley
blond... jsem blond
20.04.2011 20:25:10
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one