Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Válet se na dně znamená… příležitost odrazit se.

„Ty tu práci potřebuješ jako sůl, člověče,“ ozval se George jednoho dne. Opět jsem seděl nad bichlí s nadpisem Severus Snape; pozor! Tentokrát s obměnou. Válel jsem se v sebelítosti. Včera jsem se dozvěděl, že Snape odjel ze země. Ne že bych očekával oznámení. Ne že bych ho neuvítal.

Takže zdroj informací je v tahu. Tudíž několikaměsíční práce putuje za ním.

„Pojď se mnou.“

„Prosím?“ vytrhl jsem se násilím ze svého rozjímání.

„Říkám,“ prohodil George a natáhl se pro jablko, „ač velmi skrytě, že Ginny nedovolím vzít si bezdomovce.“

Ušklíbl jsem se: „Já mám kde bydlet.“

„To jo,“ přitakal a kousnul do jablka, „ale jen to nestačí, že?“

Nechtělo se mi přijmout jeho nabídku. Fotografie důvodu ležela desítky centimetrů od nás a usmívala se stylem: „Jsem šikovný – dokažte, že ne.“

Ze stejného důvodu jsem řekl: „Milerád přijímám.“

George se odrazil a nadšeně prohlásil ke svému bratrovi: „Máme ho. Zakladatel se vrací k nejlepšímu obchodu svého života.“

Než jsem mu to stačil vyvrátit, byl pryč.

A mně bylo… smutno.

--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

 

A/N:

Q: Harry myje nádobí ručně. Hermiona ho suší s pomocí kouzel. Proč Harry taky nepoužil kouzla? A: Due to his childhood? Má teorie je, že Harry používá fyzickou práci, aby se odreagoval. Viz. pohřeb Dobbyho.

Q: „Výtečně. Alespoň že vy jste v pořádku,“ řekla a zapsala cosi do papíru. – A kdo není v pořádku? :-) Minerva? A: Minerva odkazovala na nesnáze se školou.

Q: A co to asi měla v tom šuplíku? A: Zklamu vás – původně klíče od ředitelny; teď jen další papíry.

Q: Severus že by nechal pootevřené dveře, zrovna když si šel promluvit s Brumbálem? Navíc o věcech, které nechce, aby kdokoli zaslechl? A: Tak předně jsem potřebovala, abyste si rozhovor poslechly vy, čtenářky. Pak aby ho slyšel Harry. A konečně má teorie zní: Brumbálův duch je silnější než vězení plátna a barev.

Brumbál Severusovi vyká… abhfuuu… přepisovala jsem to, abych byla upřímná. A skoro se mi nechtělo. Taky jsem fanem zkažená. (Šikulka, Mari. :)) U tohoto bych byla třeba taky ráda, abyste mě upozornily, pokud mu začne někdy Brumbál nepředloženě tykat. (Jsem jen člověk čtoucí slash déle než kánon… *sorry*)

20.05.2011 22:29:56
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one