Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1216"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Yellow, já si myslela, že Tě to napadlo. Ostatně mám inteligentní čtenáře.

S hostinou máš správný dotaz, doporučuji soustředit se na Minervino prohlášení ve druhé kapitole.

Fakticky je to tak, že máš pravdu, aniž bych to ověřovala, BRUMBÁL zahajoval slavnostní hostiny tímto způsobem plus měl nějakou řeč. Minerva to změnila a z důvodů, ke kterým se snad dostanu později (Merline, není jich moc, vůbec ne,), a které nakousne právě Minie (:)), Harry musí zahajovat všechna jídla. Snídaně, obědy, večeře. (Svačiny ne, skřítkové nejsou úplní trotli.)

Lisianthus – správný dotaz. Můj čistý rozmar, jako si fakt najít kytky a jako fakt pracovat s jejich významy. U Lisianthu jsem našla na jedněch překrásně růžových (http://arezetka.blog.cz/0801/vyznam-kvetin), co to kecám – na krásně růžovém blogu jsem našla ten význam „rozchod“. Jedna z květin, které Severus pokládá na hrob Lily. (Tedy… Harry si myslí a doufá, já vím, že je tam dává on.) Jenže že tam strká taky růže a gerbery, značí, že není připravený se s Lily úplně „rozloučit“. To, že se Harry podvědomě rozhodl vyčarovat mu Lisianthus, mu připadalo, jako by ho nutil se s Brumbálem rozloučit bez ohledu na Snapeovo mínění nebo cítění. Což mu přišlo naprosto správně vlezlé. Navíc – ačkoli si to přál za sebe, nechtěl to vnucovat Snapeovi. (Prostě je Potter idiot.)

Zkrachovalá lékárna mě rozesmála.

Děkuji!
Takže další skok :) S tím ředitelováním jsem si to myslela. Jen mě zarazila jedna věc, Harry na začátku zahajoval hostinu, a pak se zvedl a šel na vyučování. Nejsou hostiny většinou večer?

A mohla bys mi prosím vysvětlit, co Harryho podráždilo (zarazilo) na tom Lisianthu? Koukala, jsem, co ta kytka značí a nepodařilo se mi to nalézt. Jen jsem našla něco o zmatení.

Tak... A Severus je opět na scéně. Moc se na něj těším. Co ho asi tak přivedlo k tomu, že se "chce" vrátit k učení těch malých tupců? Zkrachovala mu lékárna? Nevím, nerozumím tomu, proč se vrátil. Navíc na místa, která s sebou nestou tolik bolestivých vzpomínek. Snad nám to brzy objasníš. Moc děuji a těším se na pokračování.
19.08.2011 23:01:04
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one