Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7256"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Nevadísmiley
blond... jsem blond
Zatím to v plánu nemám, ale už jsem nad tím uvažovala :) je docela možné, že i HP/SS jednou přijde :)
Á, jistě - Černý pes Severuse Snapea. Asi HP/SS nepíšeš, že?

Děkuji za odkaz.
Assez: http://katherine-ff.blog.cz/ :) založila jsem ho ale teprve před necelým měsícem, tak ještě není zrovna moc zaplněný :)

Budu se moc těšit na další díl téhle povídky :)
Děkuji.smiley
Nemají chybu.

Dobrý výběr!smiley
smileyŽe jo?
Nevím, kam to jinam napsat... ale ty známky jsou fakt žůžo.smileysmiley
Katherine, dobře. Dáš mi odkaz na svůj blog/svou stránku?

Pokud nechceš říkat vztahy, říkej tomu třeba interakce.

Horacio Křiklan – bude se řešit v, tuším, příští kapitole. Pokud Ti nadále nebude jeho jednání jasné, dej vědět, zamotám Ti hlavu víc.

Děkuji za komentář a za reakci na latinu a aj.
Nevadí ani angličtina, ani latina :) tuším, že to je poprvé, co komentuju tuhle povídku - vlastně mám trochu výčitky svědomí, sama mám radši, když mi lidi u mých povídek zanechají nějaký komentář, abych věděla, jak se jim to líbilo, místo aby si to jen přečetli a zas odešli. Tahle povídka se mi líbí, baví mě sledovat Harryho a Severuse v jejich vzájemných... ehm, vztazích (dá-li se to tak říct :D). Co se týče Horacia Křiklana, mám problém pochopit jeho reakci. Totiž, může vůči němu pociťovat jakoukoli averzi, ale zpochybňovat Severuse ve věci důvěry? Byl přece očištěn a vědělo se veřejně, že dělal špeha pro Brumbála.
15.10.2011 19:15:10
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one