Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4392"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
By the way: nechám to na vás. Mám měsíc skluz, pokud vím. Mžnost á je, že přidám kapitoly dvě. Možnost bé je, že pokud se mi nějakým zázračným způsobem podaří udělat maturitu teď (a ne za pět let), budu mít časově s přidáváním kapitola=měsíc (bez vynechaného) náskok. (Mám následujících 5 až 6 kapitol.) Tj. třeba se vzpamatuji. Anebo taky ne. Ale je to ohromně dlouhá doba, takže pochopím, ať se rozhodnete pro cokoli.

Tak… dejte vědět.
Nejhorší je, že já tohle pořád nechápu. Ani to tak nevidím. A nevím to. A posledně jsem udělala pár kotrmelců (v přeneseném slova významu stejně jako:) a dostala přes držku a… bylo na čase, ale… doufám, že je to únavou z maturity a vysokých a tou zodpovědností, kterou si s sebou tolik let vláčím k tomuto roku, a ne tím, že jsem si nechala psaní znechutit nebo že… že jsem přestala věřit, že mám co říct a jak to říct a že někdo poslouchá. Samozřejmě – vy posloucháte. Jsem paranoidní. Možná nespravedlivá. Možná přibitá kily papíru. Anebo jsem se minula povoláním, že? I to se mohlo v dětské domýšlivosti přihodit. Nebo mohla vyschnout studna. Což nezjistím, když se tady budu litovat. Takže…: 1799 byla přijata nová ústava, dle níž stáli v čele republiky tři konzulové… (Přičemž předchozí nová ústava byla vydána roku 1795, 21.9.1792 vyhlášena republika, 1791 ústava, dle níž je FR konstituční monarchií.)
assez, klidně se rozepisuj jednorázovkama, klidně přidávej Když... jednou za měsíc, klidně na něj teď úplně zapomeň, věnuj se škole a po čase se k němu vrať. Na Když... totiž stojí za to počkat. A já si počkám.
Až – pokud – začnu zase psát, napadlo mě neničit Když… a zkusit se rozepsat nějakými jednorázovkami. Třeba. Vím, že mě zabijete, taky bych vraždila za aktualizace jednou za měsíc. A potřebuji si to v klidu přečíst a je to víc než sto stran a… nic z toho není vaše starost, já jen že na to teď nemám náladu, natož čas. Měla bych si dělat poznámky. Měla bych mít cíl. Měla bych přestat být nerozhodná. A měla bych zamakat na maturitě. Nebo tak.

To chápu, Šárko, promýšlej. Víš… vážím si Tě. Jen asi neumím být kamarádka. Takže… takže tak. A přes to, co jsem Ti napsala, uvědomuji si, že není jenom to. Hm, ne… budu muset počkat až na Tvé vyjádření, cokoli teď dodávat je… nefér.
assez žije! *yahoo*

skvěle a úžasně, ulevilo se mi - jednak vůbec z toho, že ses ozvala, a jednak taky z toho, že to bereš takhle :-)

ok, tak že se těším! a doufám!

a nebuď přehnaně sebekritická, prosím

To víš, že chcu. Jen si to ještě musím pořádně promyslet.
blond... jsem blond
Vida, vida. Co jsem říkala smileysmiley assez, určitě se brzo ozvu, teď letím šprtat na poslední zkoušku.
A vidíš, Mari? Ty se omlouváš…

V cuku letu: Jsem hrozná, nestíhám, nač sáhnu, to zkazím (nebo obdobná pohroma menšího rozsahu).

Mari… Tvůj mail mi zvedl náladu jako pokaždé (ta nesebezpytující část). Doufám, že nic vážného, a že se všechno zvládlo.

Yellow – vedeš si perfektně. Mnohokrát děkuji za věnování. Napiš mi na mail, jak to jinak jde. A slyšela jsem, že taky trápí zdraví. Snad nic vážného, ačkoli nenajíst se kvůli tomu… *křiví pusu*

Šárko, ještě si cítíš přehlížena? Odpověď budu čekat, ať se mi jí dostane nebo ne. Pokud tedy chceš něco říct.

Teď pro všechny, andílci: Máte na ni nárok, máte na ni právo, máte na ni dokonalý vymáhací patent. Kdyby… - Po měsících jsem se snažila něco napsat, shledala, že to za to nestojí a šla se učit nebo co. Jedinou radost mám z toho, že se mi podařilo vyřešit zádrhel – asi jeden z důvodů, proč jsem před měsíci přestala psát. Jinak to stojí za starou bačkoru. Zcela sebekriticky: jsem neschopná psaní. Kapitolu nicméně dostanete (potřebuji odstup a ještě re-reading, abych se ujistila, že to „klape“ i přes ty překopávky) – požehnaný nápad psát dopředu. Prokletý nápad psát dopředu.

A nezlobte se, prosím.
Zaséé nic-c-c, nic-c-c, nic-c-c, zaséé nic...
blond... jsem blond
Kéž bys měla pravdu, yellow.
Já myslela, neházet flintu do žita, že se assez neozvala během týdne. A s tou maturitou bych to taky neviděla tak bledě. Třeba to assez nějak časově vyjde.
Já bych ji tam i házela :-( Protože maturita. Aspoň mě když čekala, tak jsem touhle dobou byla ráda za každý víkend - na opakování otázek. No a kdyby nic (ještě je na opakování dost času!), tak právě - konec pololetí.

I když stále doufám a pouze spekuluji. Každopádně držím pěsti! (To né, že bych jako chtěla podlézat, že.smiley Myslím to vážně.)
Já bych zatím neházela flintu do žitasmiley a počkala přinejmenším na víkend, protože se vsadím, že assez má teď spoustu práce s věcma do školy.
Hm, je nám to čočku platné...smiley
blond... jsem blond
smiley Tak bezva - přimlouvám se moc! Prosím, ass...Já bych se taky přimlouvala. A vroubek nemám. Možná dokonce plusový bodysmileysmiley
Přimluv se i s vroubkem, Marismiley Já si o sobě myslím, že jsem nic neprovedla, je se mnou zacházeno... vlastně spíš nezacházeno... a stejně se přimlouvámsmiley
blond... jsem blond
Já bych se za další kapitolu taky přimlouvala, kdybych neměla vroubek.smiley
Další kapitola by nebyla?smiley
blond... jsem blond
Díky smiley
blond... jsem blond
Nestahovat a rovnou otevřít mi to nejde taky. Docx můj OpenOffice zvládá, ale tohle se neotvírá jako docx, je to jakýsi application/octet-stream a neskousne ho ani poznámkový blok.
blond... jsem blond
Doporučuji nestahovat a neukládat, ale prostince otevřít. Nevím, mně to jde. Není to tím docx?
Něco je špatně a jde stáhnout, ale nejde otevřít kapitola 44.
blond... jsem blond
Ne, já myslela Harryho a Brumbála (o kterých jsi mluvila).

Prosím – netiskni nic proto, že si to zasloužím já, ano?
Raději nechci vědět na co myslíš ;) (Neber to ve zlém, ju?)

Já někoho rozesmála? Ale kuš! Tohle já zásadně nedělám... nikdy jsem tohle neuměla. Ale jestli fakt! Jsem ráda. Smích prý léči.

Já nemyslela Severuse a Albuse. Ti mě fakt nenapadli... tedy jeden z nich mě nenapadl. Ten teď někde lítá po sklepení a hraje si s kytičkou.

Ale když jsi o nich psala, asi si myslela je, že? Hm... takže Brumla se Sevem něco kují. Že by si po nocích četli EKáčko? ;) ;) ;)

Netušíš nač myslím? No... buď ráda. Nevím, co by jsi si pak s těmi informacemi počala.

Hm. Už tu jak koukám plácám blbosti :D Ale já za to nemůžu! Své stránky jsem si omylem smazala, tak oxiduji na jiných ;)

Měla jsem fajn teorii, jenže jsem ji asi nějak promíchala uplně s něčím jiným a jsem z toho zmatená jako srnka na D1. Asi začnu číst Když od začátku. Mohla bych si ho nechat vytisknout a svázat a vložit do knihovny... Tohle plánuji i EKáčkem, tak k tomu přidám i tohle ;) Zaslouží si to, tedy hlavně ty. Ale oni taky. Myslím jako Severuse, Harryho a ty ostatní... Víš jak.

Zase plácám... ach jo. Jenže mě se Vážně nechce jít spát... Tak jo! Jdu! Nedívej se tak na mě!

S.Proč bychom měli milovat, když sami nejsme milováni?! Proč by nám mělo na někom záležet, když mu nezáleží na nás?!
(Spoiler: na co myslím?)

Jistě – díky.

:D :D Na noc jsi mě ještě rozesmála. :D :D

Máš mít? Ne, myslím, že nemáš.

SALAZARET! *propukla v smích* TAK jsem to tedy nemyslela… už blbneš z Elysejského klíče, co? 8-) Teda chci říct – NETUŠÍM, nač myslíš. B-D

Tak to máš starý word, pokud tam nemáš nikde zelenou. A teď narychlo taky nevím, kde…
Dobře. Ale i tak si své některé názorky nechám pro sebe, ju? Počkám... a pak čekej mail. To... nevím přesně kdy... Víš jak, ale bude.

Sprosťárny? Na co zase myslíš, assez? Já jsem vůbec nic takového nenaznačovala. Bylo to vše ve slušných mezích. - Tak tuhle větu nevěřím ani sama sobě. -

Autorka je úchyl? Odkdy? Já myslela, že jediná nahlavu jsem tu já?

Ano. V každé další kapitle jde ta síla cítit víc a víc. Mám mít z toho strach?

Dva propletené aspekty... err, tohle jsem si představit nechtěla! Vidíš, co děláš! Dobře. Musím se... uklidnit... *nádech* *výdech* Tohodle se nezbavím! A prý slušné stránky! Tytyty Assez!

Word... kdybych tak věděla, kde co se v něm přenastavuje, tak to klidně udělám. Jenže on my ty slova předělává celé. (Nematurovala jsem z toho náhodou za jedna před...třemi lety? Určitě ne... to byl soused...) Ale zelenou jsem tam nikdy nezahlédla... To bych si všimla. Jako zelenofil.

smiley

S.smiley
Proč bychom měli milovat, když sami nejsme milováni?! Proč by nám mělo na někom záležet, když mu nezáleží na nás?!
Vždyť jsi toho napsala dost, Sal, a mělo to vše, co takový komentář má mít. ;) Merline, netrap se. M?

Máš hodně, ale nevíš, jestli počkat… no – neporadím Ti. Jen Tě nahlodnu a řeknu, že to vždy ráda uslyším a klidně mezi dvěma ušima. ;) Hej! Nech toho s tou představou a školním trestem. Fuj! Takové sprosťárny. :D A tady! Tady jsme slušné stránky. *tváří se povzneseně a distingovaně, dokud nezačne lít jako z konve a déšť jí z tváře nesmyje to klaunovské líčení*

Správně, moc správně – ptá se na to často! A ještě se na to ptát bude! :D (Autorka je úchyl.)

Jééé… *dítě s lžící a bryndákem* Je ta moc cítit? Muhaha. MUHAHAHA-HA. Ehm… to je cítit moc správně. (Yell, neblbni mě, chtěla jsem to napsat se „z“. :D)

Nebo to jsou jen pletichy jednoho sladkoholika z jistého obrazu? – tak tento dotaz mě dostal. :D Myslím, že brzy bude nad slunce jasná odpověď. Respektive že tyto dva aspekty se zrádně proplétají, někdy se různí a jindy zas prolnou. Brumbál. *in love*

Vůči Sevovi, yell? Chápu… nebo ne. *in love* Ehm, echrm… co by tady pohledávala frifa, že… 8-) A co oči nevidí… assez nepoví… :-X (Pokud se nezapomene. -> Ale poslušně si to jde zapsat na seznam „nesmíš“.)

:D :D Bety jsou hrozné – Terčina Terka tohle vytkla POPO. :D Ale v pohodě, osvěta je nutná. B-) Hééllooo? Taky bych nějakou potřebovala. Už mě dlouho nikdo neutřel.

Jo a Sal – ten nový word – stačí, když si vypneš automatické opravy. :D Pak Ti to bude převážně podtrhávat chyby a nesrovnalosti – zelenou.
yell: Ty jsi to napsala? Pokud vím... hm... napsala jsem to já. Ty i já jsme to jen jaksi přehlédly ;) ;) Jo... já a moje rychlopsaní... pak nevím, co je dobře a co ne a ještě k tomu nový word, který si dělá, co chce... Ne není to wordem. Vše je na moji hlavu. Jaksi čeština není moje silná stránka. Divím se, že jsem tou maturou vůbec prolezla (kupodivu mě zachránila slohovka)smiley
Proč bychom měli milovat, když sami nejsme milováni?! Proč by nám mělo na někom záležet, když mu nezáleží na nás?!
To sice jo, ale já to měla najít. A proto se mi frida směje :)
26.01.2012 20:48:00
Tereznik
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one