Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4747"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Zmršila?smiley Že jsem si nevšimla.

Tak tedy za mě za c (netuším, co si vybrat, jsem rozpolcená)

Šárko - Ty že máš špatnou paměť? Haha. Co bylo bé…? Jo aha, náskok - děkuji za info.

P.S. Potřebuješ něco připomenout? Třebá… zrušení poddanství a roboty za náhradu v Rakousku 7. 9. 1848? Klidně se ptej. (Ne že bych byla v tomto směru užitečná.)
Achjo, co jsem zase dělala, že jsem to tak zmršila? (Ne. Vůbec nemám dost toho, že nedovedu udělat nic pořádně.) Samozřejmě – děkuji za upozornění, Mari.

Abych se přiznala (ale děkuji za poznámku, dám si pozor…) – nemyslím si, že tomu bude jinak, dokud se nevymáčkne druhá strana celku.

„O vaší panovačné povaze, o vaší necitelnosti…“ – ále tak… tohle věděl, proč říká, ačkoli přeháněl. Myslím, že ten seznam mám momentálně na stole. A je… obsáhlý. A… nebudu spoilerovat.

A ano, buď další kapitolu teď někdy, anebo za měsíc. A ano – i kdyby byly teď dvě, byla by za měsíc stejně další. Anebo pokud chcete, můžu přidávat častěji: do vyprodání zásob. (Zn.: Kvalita gramatiky pochybná.)
Velmi příjemné překvapení!

Musím hned na začátek vyjádřit svou velkou radost nad tím, že se Harry s Jamesem usmířili. Hodně se mi líbil způsob, jakým toho docílili. Z Harryho chápavosti a celkově vstřícného přístupu jsem nadšená, ačkoli si nedovedu představit, že by se choval jinak. Dojímá mě James – očekávající, že mu Harry jeho chybu vmete do obličeje – jsem vážně ráda, že se mu nestalo nic vážného. Celkově jsem si lepší usmíření nemohla přát :-)

Uff, není na škodu to připomenout – protože si stejně pořád nemůžu zvyknout – že uběhlo tolik let od doby, kterou známe z kánonu. Díky Merlinovi za kouzelnickou dlouhověkost. Třeba si to Harry se Severem mezi sebou do smrti jednoho z nich vyříkají. (Tomu sama nevěřím.)

/Tuto libou správu zvěstuje těm, kteří se dnes nedostavili./ - Zprávu?

„Proč jsem tady já?“ zašeptal se tedy výhružně a naklonil hlavu mírně na stranu. – „se“ ze zřejmého důvodu přebývá :-)

Tak... :-) Po dlouhé době konečně zase takový krásný rozhovor mezi ředitelem a jeho profesorem :-)) *svítí jí oči* Ale abych se přiznala, dneska jsem byla plně v Harryho rozpoložení – Severovy argumenty pro mě postrádaly odůvodněnost. Čímž nechci říct, že bych si myslela, že se tak chovat neměl :-)

/Že jste král a pán celého kouzelnického světa, že vám všichni musí líbat vaše vyvolené pozadí?!/ - :-D Dobré! *lol* Kde je nějaký respekt, Severusi?

„O vaší panovačné povaze, o vaší necitelnosti…“ – Hm, i po těch letech pořád tyhle surreální utkvělé předsudky? Ach jo. To spíš pochopím teorii relativity, než Severuse. Muselo ho to hodně rozhodit, ta záležitost s Alem, ale stejně...

/Znám vaši minulost a vím, že nebyla lehká…/ - Vysoce odvážné tvrzení.

„Je to přehnaná reakce i na informaci, že druhé jméno mého syna je shodné s vaším,“ – Asi tak. Severus se slušně přestal kontrolovat. Skoro jsem doufala, že z toho vytěžíme víc :-)

„ale někteří z nás před sebou nevidí zlatou šipku ukazující správnou cestu. – Tahle věta se mi hodně líbila.

Moc příjemná kapitola, ass, děkuji!

Dvě kapitoly najednou? To ještě platí? A jinak až za měsíc? Tu druhou možnost moc nechápu. Kdyby byly teď dvě, byla by za měsíc stejně další?
Držím palce.
Znovu a opět jsem si ověřila, jak příšernou paměť mám, dva měsíce jsou dva měsíce...

A mimochodem, dávám přednost variantě bé.
blond... jsem blond
Výsledky zatím nemáme. Pan docent nám říkal, do kdy to bude mít opravený, ale říkal to těsně po tom, co nám rozdal zadání, takže jsme všichni lovili oči na zadání a nebyli schopni zaznamenat tak nedůležitou věc, jako je datum opravy.
Jej, assez, díky moc, udělalas mi ohromnou radost. Kapitola byla úžasná! Bože, jak mi tohle chybělo. To jejich věčný haštěření se. A Severusovy průpovídky, modrající Neville... Absolutně jsi mi zvedla náladu po nepodařený zkoušce. Btw. znáš někoho, kdo si splete rakouskou a německou Národní radu se Spolkovou radou? Přesně tohle se povedlo mě a ještě jsem se radovala, jak skvěle jsem popsala ten děsnej volební systém do Národní rady Německa. A přitom jsem měla psát Spolkovou... No, i když mohly by se stát horší věci... Třeba tam napsat, že Švédsko je republika v čele s prezidentem, což se povedlo jedný spolužačce.
Myslíš kromě mě? :D A nejblbější na tom je, že se na Tebe dívají nějak divně… hm, nedala jsi to vůbec, nebo Ti to dali i přes faux-pas? (Ačkoli… je to vůbec faux-pas? Vždyť je to jen… co vlastně? Historie, politika… samé chlapské záležitosti. 8-))

Děkuji, čtenářstvo.
Vitaj späť, Assezka! Pekne si to zasa roztočila, dievča. Ale vieš, mne to ich "rozprávanie" naozaj chýbalo. Som holt závislák! smiley
30.01.2012 23:46:54
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one