Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3024"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Díky, ass, ale jestliže mi na tobě a na povídce záleží, tak se trápit budu, samozřejmě.

Díky za odpovědi :-)

No nevím, jestli je ještě za co děkovat. Já díky za tvůj přístup.

Yellow: to nic.

Mariano: netrap se.

Prodal lékárnu souběžně s nástupem do Bradavic.

Dracova vypěstovaná nedůvěra vůči Nebelvírům a všem cizím (tedy všem) se sváří s tím, co pro Snapea Potter dělá. Není hloupý. A byl při tom, když se snažil získat o Snapeovi informace. Nemůže Potterovu snahu zasklít, že?

Mám matné povědomí o tom, že toto téma v přítomnosti Snapea bude naťuknuto.

Děkuji za komentář, Mari, cením si ho.
Ass, mě to vážně mrzí, že jsem tak pomalá :-( Fakt moc. Protože nechci, aby moje opožděná reakce působila demotivujícím dojmem. Ještě to snad není tak zlé, ale úplně se hrozím toho, že bych měla komentářové prodlevy delší. Takže se tím radši budu trápit, abych přesně tomu zabránila, abych to měla náležitě na vědomí. A opravdu doufám, že tohle byla výjimečná situace. Přála jsem si, abys zase začala přidávat častěji než jednou za měsíc – a ono se poštěstilo! (Nehledě na to, jak tomu bude do budoucna, teď jsi přidala v krátkém čase tři kapitoly, což je vynikající) – ale sama pak nejsem schopná držet krok :-( Bojuju s tím. Ještě pořád mám tendenci nadávat na ty zlé, co mi přidělávají práci, na všechny ty průběžné testy, na otázky, co musím vypracovat, na to, že den má jenom 24 hodin, z nichž jich dost prospím... Místo toho, abych nadávala sama sobě, že si neumím lépe zorganizovat čas. Ale fuj, ještě tu zaplácám zbytečně místo takovými řečmi.

K tomu důležitému – ke kapitole:

Jéé! :-) To mě potěšilo – že se Severus částečně zviditelnil – že zase začal chodit na obědy a večeře. Asi v něco takového jsem tajně doufala – jako odezvu na jejich rozhovor v laboratoři.

A další jé – Pobertův plánek se našel! :-) Moc hezké, jak se mi tím zodpověděla moje otázka. A senzační, moc chválím další využití toho inspirativního rozhovoru s Rowlou, to mě vždycky baví dozvídat se, co objasnila – jsem ráda, že to ve svých povídkách používáš.

Ukrajina? Slovensko? *rofl* Ten bratrský rozhovor mě dostal :-D :-D Pěkně chlapci. I když bych na Jamese měla být naštvaná :-)

Wow, Draco opět na scéně (aneb to bude intelektuálně náročné). (A taky že jo.)

Takže Harry je s Dracem docela v kontaktu... Tahle dějová linka, co se Malfoyů týče, je vážně zajímavá, a do povídky se hodí. I když v téhle věci mám asi nejméně utříděný názor. Co s Luciusem? :-) Má se mu dát ještě šance? (Teda ale... abych se přiznala, tak se mi sem teď mírně, mírňoučce míchají Bezvýznamné věty. Ale to bude čistě jen tím, že jsem snad víc povídek, které by se věnovaly rodince Malfoyů po válce, nečetla, a BV ve mně zanechaly výrazný dojem.)

Další krásné téma – nakolik naši budoucnost ovlivňuje rodina – co jí lze přičítat za vinu a co je jen naší chybou? Jak moc výrazný ten vliv je? Podle mě není ani trochu zanedbatelný, naopak.

Vlastně v zásadě přikuju tu Dracovi, tu Harrymu. I když si místy protiřečí. Každý se podle mě dotýká části „pravdy“.

/připustil Harry smířlivě a vytáhl misku s jakýmisi bonbony; když je uviděl, zděsil se a raději misku zase odklidil – ne, vůbec si chvílemi nepřipadá jako Brumbál/ - *rofl* Žůžovní :-D (Čím dál tím víc se rozplývám nad Harrym jakožto ředitelem Bradavic. Už jenom pro tohle bych tuhle povídku měla hrozně ráda.)

„Severus už žádnou lékárnu nemá.“ – To bylo jako facka. (Ta lékárna mi k němu TAK seděla... a přišlo mi to jako něco, co pro něj má velký význam.) Hmm... A následovalo tisíc otazníků. (Přesně to vystihly Harryho myšlenky.) A obrovský zájem zjistit, co za tím je! Pustil ji, když... když odešel do Bradavic? To by ale zase bylo logické – jak by si ji udržoval? Nebo později?

/Proč se nezmínil… ok, špatná trasa myšlenek./ - Muhaha! :-D

Jů – obrátil se na Phinease :-)

„Víš, co chci udělat.“ – W-o-w. Ten pocit, když mi to v tuhle chvíli došlo. BRAVÓZNÍ! Ale no... Harryho otázka... to by mě taky hlodalo... Sev je v tomhle nepředvídatelný. A hlavně je hrdý... Bojím, bojím.

/A tak, o pět hodin později, v devatenáct dvacet sedm, byl párek postarších manželů přešťastný, že udělal tak dobrý obchod se samotným Harrym Potterem, ředitelem Bradav
2 - /A tak, o pět hodin později, v devatenáct dvacet sedm, byl párek postarších manželů přešťastný, že udělal tak dobrý obchod se samotným Harrym Potterem, ředitelem Bradavic. Do Harryho vlastnictví přibyla apatyka./ - Tohle sem musím dát, protože jsi to napsala naprosto skvostně. Hrozně se mi to líbilo. To jsem se jenom vykuleně usmívala, že FAKT JO :-)

/Děláš to samé se Severusem!/ - Draco uznává, že Harry Severuse ochraňuje?

Tééda! Tak tomu říkám pecka. Zrovnoprávnění? Miona se nezdá :-) Taková revoluce. A opět je to na delší uvažování. Musím říct, že by mě asi nenapadlo dívat se na to tak, že by se z čistokrevných najednou měli stát štvanci, že by si na nich někdo měl vybíjet zlost. Ale nejspíš ty obavy nejsou tak úplně neopodstatněné. Každopádně do Draca mi jde vcítit se. Jsem velmi zvědavá, co se z toho ještě vyvine.

Moc mě potěšila Harryho reakce na to, co Dracovi málem uklouzlo.

A bude nějaké reakce Severuse? Tedy... jméno Albuse ho hodně rozhodilo. Tak si říkám, co s ním asi udělá další takový šok :-) Vlastně – chudák Sev, Harry mu to neusnadňuje. (Ok, oni si to neusnadňují navzájem.)

Ass, děkuji moc, ještě jednou, za tak skvěle brzké přidání! A děkuji taky za tvou chápavost!
Jééé, promiň, já na to úplně zapomněla... Původně jsem tě chtěla přemlouvat, jestli bys mi neobetovala "Jenom tvůj", protože fride jsem to poslat nemohla (asi by bylo hodně blbý, kdybych ji nechala betovat její dárek k narozeninámsmiley). No a pak jsem nestíhala a překlad jsem dodělávala až v sobotu odpoledne, takže jsem si to pak betovala sama. smiley

Koukám, že měsíce pádí jeden za druhým. smiley Super, super. Kdybych nebyla tak vyfluslá, tak hned letím na další kapitolu, ale radši si ji nechán na ráno, až budu líp vnímat.
yellow: A já pořád čekám… (haf)

Mari: děkuji, že jsi mi dala vědět. Netrap se. Držím pěsti, abys vše stihla.
Ass, já se strašně omlouvám. Myslela jsem, že stihnu napsat komentář do konce minulého týdne, ale nevyšlo to, jsem v hrozné časové tísni.smiley Pokusím se napravit, co nejdřív to bude možné. Jinak ti ještě chci říct, že mi to udělalo velkou radost, že jsi posunula čas a dala nám kapitolu takhle brzo.smiley Tím spíš mě mrzí, že nestíhám.
To je zatím tajemství. Děsně tajnýsmileysmiley. Ne, ještě nevím, jestli se mi to podaří zrealizovat. Během dneska nebo zítřka si zjistím, a pak dám kdyžtak vědět. smiley
Jaký úkol?
Jako strašně to letí.smileysmileysmiley assez, ty se asi vyloženě nudíš, co?smiley Teda... Draca už jsme neměli tak dlouho na scéně, že jsme úplně zapomněla, že se v Když... taky vyskytuje. Tak mi chvilku trvalo, než mi došlo, co tam dělá a co se dělo v minulosti. Ale příjemná to změna.

Harry koupil Severusovu lékárnu?! Ten chlap je fakt sebevrah. Těším se na Severusovu reakci.

Btw. kdyby ses assez nudila, tak bych pro Tebe měla jeden takovej malej úkol. *tváří se zcela nevinně*
16.03.2012 20:54:18
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one