Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1643"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Za přístup bych neděkovala.:)
Původně jsem v komentu měla něco v tom smyslu, že jsem si všimla těch nepovídkových věcí - a že je to vážně bezva. Ale pak jsem se zarazila, protože jsem si najednou nebyla vůbec jistá, jestli jenom nemám halucinace a ony tu přeci jen byly (třeba ne ta na očích). Dobře, takže ale teď už můžu s klidem říct, že ti za to děkuji - velmi mě to těší, ass.

Jasné, ass. Zkusit jsem to musela :-) Díky za odpověď a vůbec za přístup.smiley
…nebyly tady jiné věci než povídky. Poměrně dlouho ne.

Nevím, Mari, ale řekla bych, že je to tady barevné a veselé až běda. Ale i kdybych nakrásno chtěla, já nemůžu. Připomíná mi, že můj čas tady je jen půjčený. A to je třeba si pamatovat, nemyslíš?

Neboj, neberu to tak. Jsem ráda, že ses zeptala.
Ha! Konečně jsem zjistila, co se skrývá za tvou přezdívkou! :-)) Aneb to máš tak, když si začínám všímat. Že jsou tu i jiné věci, než povídky.

Ass - je mi naprosto jasné, že na to vůbec není čas a nejspíš ani nálada, ale... už delší dobu se chci nevinně zeptat, jestli třeba náhodou někdy neplánuješ trošku to tu... odšednit. Změnit vzhled. Jistě - asi není pro koho a proč, ale... No, nechám to na tobě, jen jsem to chtěla říct. Vždycky jsem zbožňovala tebou tvořené vzhledy stránek. A tady ta šedá je tak smutná! A není to samozřejmě jen o barvě. Co takhle oprášit nějakou krásnou koláž se Severem?

Ok, zdrhám. Hlavně to prosím neber tak, že si stěžuju nebo že se mi tu nelíbí nebo "jaký jiný surreální důvod jsi schopná si vymyslet". Prostě jen návrh.smiley
Assez, už jsem říkala, že jsem nevšímavá. Prosím tě, když už se tedy rozhodnu si tenhle fic přečíst pěkně od začátku, kde ten začátek najdu? smiley
:) Děkuji. Nesmíš to ale řešit. Je na mě, abych se z toho dostala. Nebo taky ne.
Tak to jsem ráda, ale... pro mě jen malá útěcha.
Děkuji za odpověď, ass. Asi jsem měla čekat něco podobného. Nechtěla jsem tě dostat do téhle "nálady". smiley

To ne Ty.
…kdyby lidi byli jiní. Nebo abych se alespoň nevracela na začátek.

…kdyby to tu nebylo jak ve stanici, kam se místo štěňátek chodí umírat.

…kdyby to ponížení bylo za mnou. Anebo kdybych byla jiná.

To bych oslavovala.

Och pane bože, měli by mě v neděli zakázat.
Malého prince? Proč? Ne, nečtu. Tohle je knížka, které se vyhýbám ještě víc než Bibli. Nějak mi vůbec nesedí.
A jaké věci bys slavila?
Yellow, nemáš rozečteného Malého prince?

Spíš je důležitý z hlediska minulosti. Slibovala jsem, že načrtnu i ovzduší, ve kterém žijí. Nicméně tato událost přilila oleje i do věcí příštích.

Kdo ho sledoval, to si zodpovězte sami.

Tvá představa mého nástinu se mi líbí.

Děkuji za koment.

Mari: Nevím, jestli byla zásadní, ale cítila jsem s Harrym.

Slavila bych úplně jiné věci, ale nemůžu chtít vše, že. Že?

Děkuji za komentář.
Další úvahová kapitola...

Pěkný rozhovor, moc pěkný. Líbilo se mi, jak ta blondýna postupně přicházela o své iluze. Hm, ale abych se přiznala, tak si osobně nemyslím, že by se na základě toho zákona teď měli nečistokrevní (tuplem ne z Nebelvíru) sebrat a jít toho využít, jít se mstít na oslabených. Teda aspoň v to doufám. Bylo by hezké, kdyby byla Betsy překvapená... Ale zase si uvědomuju, že realita je většinou zbavená naivity a iluzí...

A teď co chudák Harry? Nemá to lehké. Nechtěla bych být na jeho místě... Ale zase věřím, že pokud má někdo šanci se s touhle situací nějak vypořádat, je to právě Harry.

No ale Severus by taky možná mohl něco málo udělat – řekla bych, že by se mohl zvládnout zastat studentů, kteří by to potřebovali...

/A bylo podivné na ně myslet jako na mé, a bylo to podivně mocí opojné a bylo to já můžu změnit svět. A bylo to: Ale jak?/ - Zásadní věta. Pro mě nejzásadnější z kapitoly. A opět – věřím, že na to přijde. (Jak jednoduché – házet to na druhé)

Pochvala za tu sukni tmy – krásné! (Á, koukám, že nejsem sama, komu se líbilo :-)

Ha, takže sledovatele někdo sledoval... :-) To je velmi nadějeplné!

Děkuji, ass! A gratuluji k padesátce (i když to neslavíš :-)
Juchů, díky moc. *tváří se spokojeně jako had, co právě polkl králíka*

Předpokládám správně, že tento rozhovor je pro budoucnost příběhu hodně důležitý? A že je hodně důležité i to, že Harryho někdo sledoval? Kdo by to asi tak mohl být?

Moc se mi líbilo tvoje metafora (?) tma se sukní pošitou lesklými flitry. Úplně se mi při tom vybavila jedna z těch zimních nocí, kde je spousta sněhu (nevím, kde ten se mi tam vzal), obloha je jak vymetená, mrzne až praští a na nebi se třpytí tisíce hvězd.

Díky, díky, díky!
28.03.2012 15:23:09
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one