Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8206"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jsi prostě důsledná, a to je dobře :-)

Není za co se omlouvat.
Není zač.

No jo, můj Sev to emocionálně schytl nejen ze strany Lily, no… a když já víc prožívám Brumbála než Lily. *sorry*
Na Deníku, jo? Hmm.

Což je zjevně něco, co mě asi nikdy nepřestane iritovat. (Tedy pokud mluvíme o tom samém.)

smiley Něco takového jsem čekala. Ale wow - děkuji!

Jé, tak že to má něco společného i s dabingy, to mě vážně nenapadlo :-) A promiň, jsem pitomá. Brumbál mě mohl napadnout. (Kdybych nebyla tak posedlá Lily.) Tak to má ale Harry blbé... pořád jako zástupce pro nejhorší okamžiky Severova života... smiley

Děkuji moc za vysvětlení! Mám o čem dumat.
Kde jsi zase pařila, yellow?

Mari, řekla bych, že jsou na FF deníku. Ne, promiň – řekla bych, že je to spíš tím, že Ty jsi to pochopila. Což je zjevně něco, co se přihodí málokomu.

Dobře, dobře. Google Translátor vyplivl: jhfsdjfbdj fjgdjffdgjdgjdg kdkb Vlčímákovo bfdvahbvbbvfdb bluéééé… aglifcaeinl giuf.

Ehm: Takže jak je zřejmé, ne…B-D

Znova: Tohle kupodivu není metafora a Severus tím celým životem myslí celý život. Řekl mu jen tolik, že nezná beznaděj. A že je s tím, prosím pěkně, docela otravný.

&

Žijete v přeludu, že je příjemné noc co noc prožívat jednu a tutéž zradu v různých jazycích a ráno se vzbudit a narazit na vás a být den co den konfrontován s toutéž zradou v různých jazycích? Tohle vzniklo, když jsem hledala ty různé dabingy Snapea. Severus tam zrovna zase v nějakým cizím jazyce vraždil Brumbála. Co tím ale myslí Severus, nač naráží, je kupodivu docela prostinké a pro změnu se to netýká furt toho samého. Říká mu, že pokaždé, když ho vidí, vzpomene si na noc na věži. A že Harry je jako němmá výčitka za Brumbála. A on se bojí, nechce, aby se ho na to harry ptal, ale musí žít s tím, že kdykoli může.
To jsem ráda :-) Za málo. A kuš. Ty si zase zasloužíš deset tisíc komentů - a kde jsou?

:-D Nepřečetla? No tak jsem asi žádná taková upozornění nepovažovala za nutná. Ale jen se neboj...

Zeptat se Severuse... :-) Ty jsi na nás ale hodná! :-) Tak uvidíme, co prozradí...

Ne, není to otázka. Ovšem jestli to otázka být radši měla, to asi stoprocentně neposoudím já.

:-) Chci, no jistěže! :-)

„Nikdy jsem o té zradě a přeludech nevykládala, jak vznikla?“ :) – Ruku do ohně za to nedám, ale vážně si myslím, že ne. To bych si musela pamatovat, když mě to tak zajímá :-)

Yellow – já děkuji :-)
Páni assez, ty ses rozjela. Mari díky za písemky, ať jsi psala cokoli, a doufám, že ti vyšly. Nebudu se pokoušet o nějaký dlouhý a smysluplný komentář, to si nechám na dobu, až nebudu padat únavou a budu mít víc času. Takže zatím jenom vypíchnu "...řekl Harry se zadostiučiněním, které pramenilo spíš z tak dlouhé věty, ve které se ani jednou nepřeřekl, než z jejího významu." a jdu si napsat do debilníčku, že si chci v nějakým provozuschopnějším stavu znovu tuhle kapitolu (a pravděpodobně i tu další) přečíst.
Páni, plno nápovědí a žádné odpovědi :). Beru to tak, že v příští kapitole se zas trochu zorientuju .. Mariana shrnula otázky, jež to budí i za mě - a asi lépe než bych to zvládla ... Já myslela, u otázky "Ona to věděla?", že Ginny možná věděla právě to, co Harry neví a vědět chce

a Severus mu říct nechce ... Děkuji za novou kapitolu ... přišla rychleji než jsem čekala a to jsem samozřejmě ráda. smiley
Mari, (děkuji, že jsi to poslala takhle) když Ty si to strašně, strašně zasloužíš. :)

*klepe do stolu* Dlouho jsem si nepřečetla žádné upozornění ohledně překlepů a nesmyslů – etc.

Takže k dotazu „Ona to věděla?“ – Harry myslel to, co myslí Mari. Zda věděla, že si ji Severus tak připodobnil k Lily. Kdyby se dotazoval přímo na to, co myslíš Ty, bell, nepoznamenal by Severus, že ne všichni jsou tak zabednění jako Potter. (No ačkoli vyloučeného není nic.) V podstatě je to zástupná otázka za tu, která se táže, zda Gin věděla, kolik toho má na bedrech a s čím má co do činění.

Máš pravdu i v tom, že je dost důležité pochopit vztah Severuse a Ginny. (Takže se zeptejte Severuse. Já dávám ruce pryč. Hm… ale pokud to nesvedu, pokusím se to naklepnout aspoň v komentářích. Slibuju.)

…to ohledně vztahu těch dvou je otázka? (Já tam otazník vidím. Ovšem říct musíš Ty, zda je řečnický.)

„Za celý život jste nepochopil, co znamená nic nečekat.“ – Chceš? Půjčím se Ti. Funguji na principu Google Translatoru.

„Copak vám nedochází, že je podstatnější, že se s tímhle nespokojíte vy?“ Ach ta manipulace, to vsugerovávání.

Nikdy jsem o té zradě a přeludech nevykládala, jak vznikla? :)

Á, štěkací dialog, něco na odreagování. :) Děkuji.

Oni spolu vlastně komunikují! *yeah*

Náhodou… ano, jsou přesně toho vzorem. Ke složitosti se teda přihlásím, no. Ač nerada.

Děkuji za komentář, musíme v něm pokračovat! (Minimálně dvě věci k dořešení.) Pššt. ;)

Belldandy, musím doznat, že protože je to s Gin složitější, i Ty máš svým způsobem pravdu. Jen… řekněme, že u Harryho jsou asi tři stupně: vím, vím, ale nepřipustím si a nevím. Severus… Severus ví, nebo neví. Anebo si nepřipustí, ale oproti Harrymu, u kterého je to spíš jako „zapomněl“, to Severus pohřbí dost důkladně. Ale takových věcí je pár a dokáže je přivést na světlo světa. U Harryho funguje princip osvícení.

Já děkuji za komentář!
Už už jsem to chtěla poslat až ráno a nechat to uležet. Znám se – sebe a svou horkou hlavu. Nicméně... nejspíš bych to asi stejně už neměnila.

Ass... ty mě strašně, strašně rozmazlíš. Nevím, co říct... Mám radost. Velkou. Děkuji hrozně moc, vážím si toho.

Á, tady mám hezky černé na bílém jednu ze situací, které zřejmě stojí za Harryho podezřívavostí. Tedy – ne, že bych se mu divila. Nedivím se už ani trochu. Mám ráda flashbacky :-)

Pomalu, pomaličku se na to začínám dívat jinak. Že by...? To jsou pro mě vždycky hrozně zajímavé chvíle – kdy mě něco napadne, nějaká teorie – a já si ji zkouším ověřovat, jestli pasuje :-) Málokdy pasuje ve všech bodech – málokdy to jde spolehlivě vyzkoušet.

„Ona to věděla?“ – Ajajaj. Další otázka, u které si nejsem jistá, co znamená. Věděla, že je pro Severuse „náhradou za Lily“? Že ji Severus bere proto, že mu ji připomíná? (To je těžké takhle říct, když nevím, jestli si to vysvětluju správně... Klíčem k úspěchu asi je pochopit Severův vztah k Ginny, no.)

Takže spolu nic neměli. Takže Ginny dělala Severovi společnost s plným vědomím toho, že on ji bere jen proto, že mu připomíná Lily?

Salazare, v téhle kapitole je ještě víc otazníků, než v předešlé!

„Jste můj…“ zmlkl. Tohle zastavit dovedl. – Zajímavé, jak si to Severus dovedl domyslet.

„Za celý život jste nepochopil, co znamená nic nečekat.“ – Prosím, nemohl by mi někdo půjčit slovník snapeovštiny? Hodil by se. Copak si Severus myslí, že Harry je sobec? Že snad chce ty odpovědi jen kvůli sobě?

„Copak vám nedochází, že je podstatnější, že se s tímhle nespokojíte vy?“ – Jo, tady myslím, že Harry uhodil hřebíček na hlavičku.

Á, vzpomínky. Nějak ostudně často na ně zapomínám. A přitom vlastně ty byly dost důležité...

/Žijete v přeludu, že je příjemné noc co noc prožívat jednu a tutéž zradu v různých jazycích a ráno se vzbudit a narazit na vás a být den co den konfrontován s toutéž zradou v různých jazycích?/ – Ha! Pamatuju si moc dobře, jak jsem se nad tou větou pozastavovala. Přišlo mi a stále mi přijde, že odhaluje mnohé. (jen ji pochopit :-) Takže jakou že to zradu měl na mysli? Tuším, že svou zradu – ale co tím myslel přesně? Vyzrazení Lily Voldymu? Tak si říkám, jestli tohle je ten problém, který s Harrym má – že mu tuhle zradu připomíná. Tohle je asi tak jediné, co mě napadá. Nebo mu připomíná něco jiného, ale něco mu prostě musí připomínat! (Lehce hystericky se snažím přijít aspoň na něco.) Ale opět – nepřipadá mi, že bych se trefila. Jenže stále nemůžu přijít na nic jiného.

Ledovec, lvi, Antarktida... to se mi nesmírně líbilo – nádherný dialog! Oni spolu vlastně komunikují! A už poměrně dlouho. No a jak jim to jde :-) Jsem potěšena, že Severus nezdrhnul, to vypadá jako pokrok. Skoro to taky vypadá, jako by se snažil Harrymu pomoct v pochopení pár věcí...

Netuším, co se musí stát, aby Severus ze svého postoje ustoupil. Ptala jsem se sama sebe, jestli vůbec ustupovat má – jestli to není třeba nesprávné, chtít po něm, aby s Harrym mluvil. Ale stále si myslím, že ne. Stále věřím, že se to něco stane a oba pochopí.

„Protože nemůžu.“ – Se-ve-ru-si, prosím! To je hrůza – čím déle se ten chlap cuká, tím víc ho chci rozebrat na maličké částečky!

Rozebírat hrad odshora, jo? Že by pokus o radu, o návod?

Mě se určitě omlouvat nemusíš, ass :-)

Ano, krása – můj předešlý a aktuální komentář jsou vzorem moudrosti a pochopení, že? :-D Ach jo.

Děkuji, díky, děkuji! A jsem HODNĚ ráda, že se můžeme těšit ještě na jednu kapitolu.
19.03.2016 02:05:55
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one